Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

"Panda" kinu restoranas - bene vienas geriausiu kinu restoranu Kaune. Pasikviesk i draugus ir tu! Issakyk savo norus ir pageidavimus http://lt-lt.faceboo...100001571565173

Papildyta:
"Panda" kinu restoranas - bene vienas geriausiu kinu restoranu Kaune. Dabar ju net du! Pirmasis M.Dauksos g.51, o antrasis V.Putvinskio g.48!
Atsakyti
QUOTE(lovelove @ 2010 09 25, 12:41)
"Panda" kinu restoranas - bene vienas geriausiu kinu restoranu Kaune. Pasikviesk i draugus ir tu! Issakyk savo norus ir pageidavimus http://lt-lt.faceboo...100001571565173

Papildyta:
"Panda" kinu restoranas - bene vienas geriausiu kinu restoranu Kaune. Dabar ju net du! Pirmasis M.Dauksos g.51, o antrasis V.Putvinskio g.48!


komerciniai skelbimai draudžiami. mirksiukas.gif
Atsakyti
jokiu budu ne komercinis, o draugiskas smile.gif !
Atsakyti
QUOTE(vuoGytia @ 2010 09 17, 19:32)
As siandien "Tain Fu" buvau, uzsisakiau dienos pietus (sriuba, karstas, ryziai ir salotos). Uz tiek kiek sumokejau (12.90Lt), nustebino porciju dydis. Maisto tikrai daug ir labai skanu smile.gif



Galiu tikrai pritart.. eidavau ten pietaut.. 12.90lt bet ieina sriuba ir diiiiiidele porcija karsto pasirinkto patiekalo: ten pvz vistiena, ryziai ir salotos wub.gif ziauriai skanu.. o ir seip nera brangu smile.gif as daznai imdavau vistiena tomato padaze su ananasais tai porcija apie 14lt maza, bet dydis tai ka as zn doh.gif vos suvalgydavau.. rekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, o gal ka zinot apie kavine 12 kedziu? kreves pr?
Atsakyti
QUOTE(erkutele @ 2010 09 29, 00:20)
Sveikos mergaites, o gal ka zinot apie kavine 12 kedziu? kreves pr?


O ką jūs ten norite? Pasėdėti ar kokį renginį didesnį užsakyti (pobūvį ir pan.)? Man tai šiaip aplinka bent iš lauko. Kiemuose. Vakarais aplink trinasi jaunimėlis su mašinomis ir boom boom muzika. Ką žinau, viduj nebuvau bet manau jog ir neičiau. Nors pobūvius jie lyg rengia. Būna gana dažnai kad atvažiuoja nemažos kompanijos. Ir jubiliejai ir vestuvės....
Atsakyti
Gal zinote restoraneliu, kuriuose butu galima uzsisakyti fondiu? smile.gif Noretume su vyru romantiskai laika praleisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaivorykste2000: 02 spalio 2010 - 22:41
QUOTE(vaivorykste2000 @ 2010 10 02, 23:38)
Gal zinote restoraneliu, kuriuose butu galima uzsisakyti fondiu? smile.gif Noretume su vyru romantiskai laika praleisti.

Ar tik ne Daugirdas skelbėsi, kad mėsos fondiu siūlo g.gif
Atsakyti
QUOTE(#buvus_ blondine# @ 2010 07 31, 17:42)



oho, man tai idomu kodel nuvaziavus pirmadieni vakara pries mane stovejo 8! masinos , turbut valge ta "neskanios isvaizdos maista". nu sujuokinai su savo vaizdziu aprasymu. Viskas ten gerai,kaina neispudinga, klientu yra. jau kaip baisiai aprasiai, tai tikrai nera thumbup.gif
Atsakyti
Nusivyliau Gan Bei'um doh.gif Buvo užsakytas staliukas (ir net ne telefonu kalbėta, o specialiai nuėjau į restoraną akropoly, kad tikrai užrašytų ir pan.). Ir ką, ateinam sutartu laiku, tai jie kažkaip nesusipratę pasiūlė trigubai mažesnį stalą nei buvo užsakyta tam pačiam žmonių skaičiui doh.gif Jokio atsakingumo, nors maistas ir nėra prastas, bet kai taip paveda..
Atsakyti
O aš Gan bei nors ir mėgstu, valgau ten tik miso ir vienus suši. Karštųjų patiekalų kainos kosminės, lyginant su porcijomis. O kai palygini, kaip buvo pradžioje (pilnos lėkštės), ir dabar (2 šaukštai), kažkaip nesinori mėtyti pinigų iš principo. Nes labai suprastėjo.
Tiesa, sušiai ten superiniai.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal galetumet pasidalinti ispudziais apie restorana "Sadute"?
O gal kam teke ten "Viduramziu vakariene restorane Sadute", cia per laisvalaikiodovanos.lt?
Atsakyti