Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Monciuke @ 2009 03 14, 16:04)
sveikutės smile.gif

O kažin baklažanus ir paprikas jau vėlu sėti? Kažkaip susivėlinau šiemet sėklų nusipirkt, tai jau nebežinau ar verta...  g.gif Mano mama sako, kad jau bereikalingas darbas bus, o derliaus nesulauksiu sad.gif

nu paprikas dar gal gali manyčiau tikrai,regilos čia reiktų klausti.
Atsakyti
biggrin.gif mes nuimam siltnamio stoga ir del to, kad sniegas nesudauzytu , ir del to, kad zeme gautu sniego, juk per ziema ji gerokai isdziusta, o isemus kas antra langa stoge, oho kokios pusnys buna biggrin.gif kadangi siltnamis yra 10 metru ilgio, tai atlieti ta perdziuvusia zeme yra beveik neimanoma schmoll.gif
Atsakyti
tikra nevėlu http://www.manoukis....?s=852&m=1&z=40
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 03 12, 09:20)
sakykit norejau paklausti ar as gerai esu supratusi, kad pavasari norint dezinfekuoti siltnami nuo uzsilikusiu ligu, reikia paleisti dumine saske ir stulpelius nudazyti vario sulfatu ax.gif nesulaukiau atsakymo tai bandau kazka atgaminti bet man rodos as labai stipriai klystu g.gif

Mes dūminom su ta šaške biggrin.gif reikia visus metalinius padargus išnešt iš šiltnamio ir tada paleist dūmus.Gal kas žinot efektyvių priemonių prieš kurklius?
Atsakyti
QUOTE(Aira* @ 2009 03 14, 11:22)
jei tik gerai užžiūrėjau tai Senukuose 5,50 metrų ilgio lankas kainuoja 24 Lt


dėkui.
Šiandien pasėjau pomidorus ir agurkus. Pomidorus pirkau brangesnius Sahel F1 iš Professional (10 sėklyčių - 11.99Lt), o agurkus paėmiau Rodničiok Natur H (Sėklos, UAB).
Baklažanai dygsta puikiai, o va paprika (Reda iš Sėklų, UAB) dar neišsikalus unsure.gif .
Porai irgi gyvybės ženklų nerodo cool.gif .

P.S. dabar šnekam apie daigumą, o rudenį įsivaizduoju derliaus nuotraukas smagu bus kelti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monciuke @ 2009 03 14, 15:04)
sveikutės smile.gif

O kažin baklažanus ir paprikas jau vėlu sėti? Kažkaip susivėlinau šiemet sėklų nusipirkt, tai jau nebežinau ar verta...  g.gif Mano mama sako, kad jau bereikalingas darbas bus, o derliaus nesulauksiu sad.gif

del baklazanu nzn, bet del pariku manau jei pasesi, dregnai ir siltai laikysi uzdengus plevele, tai jos turetu ne per ilgai dygti, esant daigiom seklom. 4u.gif Man taip atrodo
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2009 03 14, 18:41)
Gal kas žinot efektyvių priemonių prieš kurklius?



jei cia tokie dideli vabalai kurie deda i zeme kiausinius,ir raitosi tokie stooooori kirminai paskui,tai ir man labai idomu kaip juos isnaikint.kiek girdejau jie su meslu parkeliauja,tai meslo nedet? g.gif


o mano salavijai nedygsta verysad.gif trys islindo...

pomidorai graziai isdyge,kitos geles irgi,p0apriku neseju,nes nemegstu,baklazanu irgi,nes nezinau ka is ju galint ir kaip apdorot blush2.gif agurkams anksti

kazin kur regila dingus,cia daug klausimuku neatsakytu yra... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimiene: 14 kovo 2009 - 21:41
kurkliai( dzukijoje mes juos vadinam turkliais) ir mane domina, nes 6alia Druskininku yra tevu sodas, ant prudo kranto, tai ten ju mase... isnaikint, kad ir kiek priemoniu bandem, beviltiskas reiklas, todel labai butu idomu kokiu nors nauju budu suzinot.. tiesiog gaila darbo, nes jie viska nukerta... doh.gif o mano maxej pirkti äuksiniai pomidorai jau sudygo, nors pasejau tik pries nepilna savite thumbup.gif o vat paprikos, gal kas galit pasakyt, kiek gi laiko jos dygsta? g.gif
Atsakyti
Sveikytės,

čia esu naujokė. Bet noriu papasakoti apie mano ir mano anytos eksperimentą. Mintis buvo mano anytos. Mes kovo 11 d., iš neturėjimo ką veikti, šiltanamyje pasėjom ridikėlius ir salotas lotuliukas.gif . Pasėjusios dar užklojom agroplėvele. Pirmi rezultatai jau matosi- žolė auga puikiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Daržininkystėj abi esam kaip ir naujokės, anyta tik antri metai kai turės normalų savo daržą, o aš daržų iš vis neturėjus, tik kai dar buvau vaikas mamai padėdavau jame dirbti, bet ir tai tik ką liepdavo, gilintis į visas taisykles nesigilinau, užtat dabar su anyta gilinamės thumbup.gif .
Atsakyti
erke, sveikinu prisijungus prie darzininkiu 4u.gif gera pradzia puse darbo, o patyrimas visada ateina su laiku, ypatingai, kai turi savo darza lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erke @ 2009 03 15, 08:41)
Sveikytės,

čia esu naujokė. Bet noriu papasakoti apie mano ir mano anytos eksperimentą. Mintis buvo mano anytos. Mes kovo 11 d., iš neturėjimo ką veikti, šiltanamyje pasėjom ridikėlius ir salotas  lotuliukas.gif . Pasėjusios dar užklojom agroplėvele. Pirmi rezultatai jau matosi- žolė auga puikiai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  .


Galiu "nudziuginti", kad zoles gerai auga net ir pas visai zalius darzininkus lotuliukas.gif
Mes tai kovo 11 d. tik uztraukem siltnami, zeme dar pilnai isalusi, neimanoma nieko seti.
Atsakyti
Papasakosiu kaip as paprikas daiginau, pasejau i torto indeli uzdengiau, laukiu ,laukiu ramu nerodo gyvybes, uzsidejo pukas- pelesis, supykau ,su pirstu ismaisiau , priliejau ir ant radijatoriaus padejau ir ka, po savaites ziuriu lenda ,tai isvis jos dygo koki 25-30 d. taip kad kantrybes merginos thumbup.gif

Mano paprika taip atrodo siandie
Atsakyti