Įkraunama...
Įkraunama...

Mano šiltnamis

QUOTE(Ruginė @ 2009 03 24, 16:33)
Sveikos mergaitės 4u.gif

Šią žiemą įsikėlėm į namą. Aplinka išmalta neįmanomai, bet aš jau mintyse ir ant palangių daržininkauju. Labai noriu šiltnamio. Tai ko gero teks ręsti šiltnamį iš lankų ir traukti plėvele.  bigsmile.gif Pomidorai ir paprikos jau sudygę ir išpikiuoti, o panagės žemėtos.  biggrin.gif Reikia pavasario juodai. rolleyes.gif

mes vasario menesi isikelem i nama, situacija tokia pat kaip pas tave palanges pilnos auginuku, o siltnamio dar nera ax.gif teks resti kazkoki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aneizza: 25 kovo 2009 - 20:46
Oru prognozes keiciasi thumbup.gif
"isleis" pagaliau i lauka, i siltnami drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 03 27, 09:34)
Oru prognozes keiciasi  thumbup.gif
"isleis" pagaliau i lauka, i siltnami  drinks_cheers.gif



Gal blondiniskas klausimas ax.gif bet noreciau suzinoti ar kaip pasodinsiu savo augaliukus i silknami konkreciai ispikiuosiu kopustus, brokolius ir salierus ar man reikia dengti agroplevele ir kas kiek laistyti reikia (turiu galimybe 1 kart i savaite) nes silknamis stiklisnis ir nesildomas g.gif
Atsakyti
Šiltnamyje nieko pikiuoti nereikia. Išsodinsit tiesiai į dirvą lauke. Sodinsit didesnius, gražesnius, mažiau išsikraipiusius daigus. Prastus, kreivus išmesit. Jei daigų nėra tiek daug, kad mėtyt, tuomet pasodinsit giliau, bet taip, kad šerdelė neužsibertų žemėmis. Iš šerdelės viduriuko auga nauji lapeliai.
Atsakyti
QUOTE(Regila @ 2009 03 27, 11:50)
Šiltnamyje nieko pikiuoti nereikia. Išsodinsit tiesiai į dirvą lauke. Sodinsit didesnius, gražesnius, mažiau išsikraipiusius daigus. Prastus, kreivus išmesit. Jei daigų nėra tiek daug, kad mėtyt, tuomet pasodinsit giliau, bet taip, kad šerdelė neužsibertų žemėmis. Iš šerdelės viduriuko auga nauji lapeliai.



Zodziu dar laukti kol visai zemele isils ir kisti i dirva o as mislinau dar iskrapstysiu i silknami juos ir tik paaugus siek tiek stipresnius daigus kisiu stacionariai

Aciu didelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muka @ 2009 03 27, 12:56)
Zodziu dar laukti kol visai zemele isils ir kisti i dirva o as mislinau dar iskrapstysiu i silknami juos ir tik paaugus siek tiek stipresnius daigus kisiu stacionariai

Aciu didelis  4u.gif


Šiltnamis - šiltas namas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.NAJ.A @ 2009 03 27, 13:16)
Šiltnamis - šiltas namas.  mirksiukas.gif


blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2009 03 27, 08:34)
Oru prognozes keiciasi  thumbup.gif
"isleis" pagaliau i lauka, i siltnami  drinks_cheers.gif

eik jau unsure.gif , taigi savaitgaliui lietu pranesa.
O as isnesiau i veranda augaliukus siandien, geria jei rasiu nesustypusius, kai grysiu is darbo doh.gif . Atrodo saulute pasirode ir vel blanku doh.gif
Atsakyti
Pas mane nuo ryto iki vakaro balkone ganosi..ir kasdien. Tik vėsesnėmis dienomis palieku atidarytas balkono duris į kambarį.Balkone jiems žymiai geriau, nei kambaryje. Tik nelaistykit daug ir dažnai-"laibakojai milžinai" bus.
Atsakyti
Sukuriau nauja tema, kad neliktume be namu 4u.gif

Prasom 4u.gif

http://www.supermama...howtopic=428035
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti