Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(rokoko @ 2008 06 25, 23:05)

OHO , kaip grazu...kad net zalia thumbup.gif - roze tikrai pasakiska, jai ten turbut labai patinka, kad taip bujoja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 26 birželio 2008 - 08:47
QUOTE(rokoko @ 2008 06 25, 23:05)
aciu 4u.gif

ir uzdavei tu man misle... g.gif
user posted image
zodziu taip: sitos nakvisos - uosvienes palikimas.
Kitame gelyne buvau uzsiveisusi is seklu ''Misurines nakvisos'', na ugio jos sakyciau panasios,bet va itempiu atminti - na gal ir didesni ziedai, apvalesni g.gif , bet negarantuoju...
Rezultatas - tas naujasias isroviau, tipo tokios pat jau yra... siaip tada dar nesigilinau i floros detales... doh.gif
tai zinot,  gal ir Keturbriaunes pas mane; pasiskaiciau lit., jos siaip aukstesnes gerokai, bet yra ir neaukstu veisliu.. g.gif
ir knieti vel pakeli su Misurinemis pirkt  doh.gif
na pas mane neplinta kaip piktzole, toli grazu lotuliukas.gif
Dekui 4u.gif ,
o rozes pagyros - uosviui, su organika jis jas... siemet tiek ziedu bus, kad sakos neatlaikys doh.gif , jau apsisviete, eksperimentuos - karpys kas antra zieda, kad antrakart velaiu prazystu... as tuos nukarpytus ziedus desiu i vandens bliudus ir ziuresiu wub.gif

grazus ziedai tavo thumbup.gif , ypac lubinas wub.gif , LT db visos pakeles zydi melynai..

ta melyna pentini ir as turiu, o rozes ''plikesne'' apacia pas mane uzstoja bijunai:
user posted image
aha blush2.gif , lit. raso, kad pentiniai tinka prie roziu, man intuityviai isejo.. blush2.gif
taip, su jom vargo ner ir kai zydi thumbup.gif ne karto neparisinejau..


Norejau pagirti, kad gelynas irengtas nenaudojant jokiu juostu ir akmenu apvadui. thumbup.gif Parinkta grazi vieta medziu fone, bet kartu ir medziai nemeta seselio, grazi gelyno forma.
Dabar truputi kritikos, jei nesupyksi?
Krenta i akis kad gelyno centre- skyle. Kadangi centras yra esminis, tai kyla DYdelis klausimas kodel ten skyle.
Bordiniai bijunai tai..man rodos jau nuvyte.. blush2.gif
Krenta i akis dar, kad daug tarpu tame gelyne. Ir ne vienoj vietoj, kur speciau, kad kazkokie jaunuciai augalai dar nepasieke senesniuju aukscio ir plocio, bet daug kur. Tiesiog as nepagaunu kampo kodel cia taip yra. Kai nera tarpu, geles tiesiog sukuria tokia harmonija su perejimais is zemesniu i aukstesnes ir pan, o kai yra tarpai, tai kaip stringanti plokstele gaunasi ir akis tada 'barstosi' ziuredama, cia i viena, cia i kita, bet negali aprepti visumos..
P.S. as augalus labiau grupuociau pagal ju auksti, kad jie taip 'nespyruokliuotu' (aukstesnis, paskiau zemesnis, vel aukstesnis).
Papildyta:
QUOTE(ADA @ 2008 06 26, 08:26)
O kur aplink Trakus būtų galima nusipirkti daugiamečių? Turgelyje buvau - tik vienmetės, Soltroj - žiauriai brangi - lanksvą nusipirkau už 15 Lt., čiobrelių krūmelį irgi... Gal galėtum ką nors parekomenduoti ? blush2.gif



As negyveni nei Trakuose, nei aplink juos, bet man atrodo, kad kazka rasti nedideliam miestelyje praktiskai be sansu. Todel siulau:
1.pirkti mugese, kuriosvyksta didziuosiuose miestuose;
2.vaziuoti i Vilniu i Kojelaviciu pvz.; man rodos internete yra sarasai, kuo jie prekiauja, be to galima pasiskambinti;
3.ir siame forume, ir Rojaus sodu forume yra zmoniu, auginanciu ivairias retas ir grazias ir maziau retas, bet ne maziau grazias daugiametes pardavimui. Issirenki ko nori, nuvaziuoji ir vienu ypu apsiprekini. Vienas vaziavimas ir gali is anksto nutarti ko tu nori, pasiskaityti ar tiks salygos ir pan.

Patarimas galioja visiems, gyvenantiems ne tik Trakuose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smth1: 26 birželio 2008 - 09:08
QUOTE(smth1 @ 2008 06 26, 10:17)
Patarimas galioja visiems, gyvenantiems ne tik Trakuose

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mano melyna hortenzija Bluebird prasklide pora ziedeliu ir jie zali blink.gif . Nesupratau blink.gif , va tau ir melyna paukste. Gal kiti bus melyni, kiti dar net nesiruosia skleistis tai gal dar yra vilties g.gif
Rokoko ar tu zydejimo metu patresi pentinius. Mano violetinis du stiebus isleido, o ruzavas tik viena. Noretusi daugiau ziedu ax.gif . Kai prazys ruzavas imesiu nuotrauka.

Gal kas zino kaip elgtis su nasturtom? Jau maniske pradejo pumpurus megzt. Nu , bet lapu dydis blink.gif , net suplysinejo nuo vejo ir ziedu gali is po ju nesimatyt. Nesuprantu ko tie lapai, tikra ta zodzio prasme, kavos puodelio lekstutes dydzio. Gal nereikejo trest g.gif
Atsakyti
Jolaxus, nu pas mane atrodo toks pats, sunku palygint. Tik pas tave jau "zeme pagaves", atsigaves, kai pernai sodintas. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2008 06 26, 07:26)
O kur aplink Trakus būtų galima nusipirkti daugiamečių? Turgelyje buvau - tik vienmetės, Soltroj - žiauriai brangi - lanksvą nusipirkau už 15 Lt., čiobrelių krūmelį irgi... Gal galėtum ką nors parekomenduoti ?

turgelyje daugiameciu buna tik sestadieniais praktiskai, ir tai pavasari, kai augalai persodinejami...
Kai maniskiu atlikines - pasakysiu, padovanosiu mirksiukas.gif
Pas mane ivairiais keliais atkeliauja...

QUOTE(sobieska @ 2008 06 26, 08:46)
OHO , kaip grazu...kad net zalia thumbup.gif  - roze tikrai pasakiska, jai ten turbut labai patinka, kad taip bujoja

Aciu 4u.gif
Zeme daugeliui patinka geliu - labai vesi kerai, aukstesni nei iprastai,gerai zydi...

QUOTE(smth1 @ 2008 06 26, 09:17)
Norejau pagirti, kad gelynas irengtas nenaudojant jokiu juostu ir akmenu apvadui.  thumbup.gif Parinkta grazi vieta medziu fone, bet kartu ir medziai nemeta seselio, grazi gelyno forma.
Dabar truputi kritikos, jei nesupyksi?
Krenta i akis kad gelyno centre- skyle. Kadangi centras yra esminis, tai kyla DYdelis klausimas kodel ten skyle.
Bordiniai bijunai tai..man rodos jau nuvyte.. blush2.gif
Krenta i akis dar, kad daug tarpu tame gelyne. Ir ne vienoj vietoj, kur speciau, kad kazkokie jaunuciai augalai dar nepasieke senesniuju aukscio ir plocio, bet daug kur. Tiesiog as nepagaunu kampo kodel cia taip yra. Kai nera tarpu, geles tiesiog sukuria tokia harmonija su perejimais is zemesniu i aukstesnes ir pan, o kai yra tarpai, tai kaip stringanti plokstele gaunasi ir akis tada 'barstosi' ziuredama, cia i viena, cia i kita, bet negali aprepti visumos..
P.S. as augalus labiau grupuociau pagal ju auksti, kad jie taip 'nespyruokliuotu' (aukstesnis, paskiau zemesnis, vel aukstesnis).

Aciu uz kritika 4u.gif , NIEKADA nepyksiu, juk mes cia neizeidinejame viena kitos smile.gif
Kas del ''centrines'' skyles vasara [pavasari ten uzpildo jacintai]- esi teisi. Ten auga 3rusiu lelijos, ir ju pavieniai stiebai is zemes sudaro toki ispudi... Sitas ir man kliuva, reiks sprest...
Del kitu ''tarpu'' - zinok jaunuciu augalu ten nera. Desineje kampe nupjauta Ziognage sparciai augina naujus lapus thumbup.gif - bus tuoj tanku zalia.
Kaireje Melsve dar plesis..
Ir dar del tu tarpu - rudeni is peties sumazinau issipletusius kerus, persodinejau... keliems metams bus mazdaug rolleyes.gif [jetus kieeek ismeciau doh.gif , dar cia nesistumdziau..]
Foto nelabai matyti, kad uz raktazoliu eiles yra paprastu roziu eile 4krumeliai, jos dar tik auga, grozis bus gerokai velaiu.
Kas man nepatinka - tai Karpatinio katilelio kupstas tarp tu roziu priekyje, reiks ji lauk...
Priesais bijunus paliktas takas prieziurai -bet tikrai ne per platus - naturoj normaliai atrodo..
taip, Bijunai byra... bet sprogsta jau baltas Placiallapis katilelis [kairej], Ramunne [desiniau], Gostautine gaisrena [desineje prie didziaziedziu katileliu], astilbe prieky desiniau.. ir tt.
JUK ROZE tuoj cia karaliaus!
Spyruokliavimas man labai patinka thumbup.gif - juk jis ''gyvas'', pvz kai zydi geltona viendiene centre atokiau, priekiniai augalai dar nedideli, ir jos nieks neuztoja.. Be to, spyruokliavimas naturalus, nes augalai zydi ir pasiekia max auksti skirtingu metu, kai kas nusipjauna, ir vaizdas vis keiciasi..
Siaip as pati laikau didziausiu sio gelyno pasiekimu tai, kad PAGALIAU pavyko isdestyti augalus taip, kad niekas nieko neuzgoztu, viskas butu matyti, tada, kai reikia, t.y. zydi..

Idesiu velyvojo pavvasario - pacios vasaros pradzios nuotr. is balkono vaizdas [desineje buvo kasamas griovys, jau ppasejom veja]:
user posted image
Cia neblogai matyti augalu isdestymas.
Zydi pirmasis is 8 bijunu eiles - siauralapis, ir ziognage desineje aplink nuvytusia margute, tarsi toks ''tarpuziedis'' - ju mazai..
matyti nuvytusiu narcizu eiles lapai.., o jacintu likusi zaluma uzdengia ta centro ''skyle'' ant zemes tarp leliju..
sakau, keiciasi viskas... juk pradzia dar sniege daro leukojos... paskui visos kitos svogunines pavasarines...

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 06 26, 09:46)
Rokoko ar tu zydejimo metu patresi pentinius. Mano violetinis du stiebus isleido, o ruzavas tik viena. Noretusi daugiau ziedu ax.gif . Kai prazys ruzavas imesiu nuotrauka.

auginu 3 ar 4 metus, bet tik si pavasari uzberiau biriu trasu zydincioms gelems..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 26 birželio 2008 - 11:43
As tai isvis dar kartais nugrybauju su vietos palikimu augalams, auga, lipa paskui vieni ant kitu. Bet mokaus ax.gif
Atsakyti
Sveikules 4u.gif



Laabai man si temuke prie sirdies...labai myliu geles,turiu darzeli,auginu vienamnetes pati is seklu,tik beda ta,kad daugelio pavadinimu nezinau blush2.gif ,zinau kaip atrodo,bet pvz tokia kaip ziognage pirma karta pamaciau ir uzgirdau smile.gif
Dabar karaliauju ne savo nuosavuose plotuose,tai tikiuosi kada nors tureti savas valdas ir tada jau darysiu taip,kaip mano sirdis geidzia blush2.gif ,o dabar lieka pasitenkiti tuo,ka turiu ir laukti geresnio rytojaus biggrin.gif ,skaityti jusu pasiekimus ir ziureti i jusu fotkes tongue.gif
Atsakyti
Rokoko, labai labai gražu 4u.gif
Atsakyti

Pukse, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shliopke @ 2008 06 26, 14:14)
Sveikules 4u.gif
Laabai man si temuke prie sirdies...labai myliu geles,turiu darzeli,auginu vienamnetes pati is seklu,tik beda ta,kad daugelio pavadinimu nezinau blush2.gif ,zinau kaip atrodo,bet pvz tokia kaip ziognage pirma karta pamaciau ir uzgirdau smile.gif

Nepergyvenk irnesakyk.gif ne tu viena cia tokia mirksiukas.gif
Smth1 nu taip issamiai davei Rokoko patarimu, kad as net raudonuot pradejau rolleyes.gif labai noreciau zvilgtelt i tamstos valdas - nes as is tokiu zmoniu rato, kurie mano, kol vizualiai neisitikina, kad daugiausia kritikos pazeria tie, kurie patys noretu turet kazka tai panasaus. Be pykcio ax.gif
Asmeniskai man pas Rokoko ten viskas vietoj ir grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 06 26, 22:39)
Smth1 nu taip issamiai davei Rokoko patarimu, kad as net raudonuot pradejau rolleyes.gif  labai noreciau zvilgtelt i tamstos valdas - nes as is tokiu zmoniu rato, kurie mano, kol vizualiai neisitikina, kad daugiausia kritikos pazeria tie, kurie patys noretu turet kazka tai panasaus. Be pykcio ax.gif
Asmeniskai man pas Rokoko ten viskas vietoj ir grazu thumbup.gif

pakritikavo ir nebegerai doh.gif cia keliese pagrinde bendraujat, viena kita giriat doh.gif kitas kritikuojat doh.gif po jusu kritiku moteriskes ir dingsta is sios temos doh.gif fui kaip negrazu..... blink.gif
Atsakyti