Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

[O kas liečia piktžolę tai aš ją į girnas pasodinau kur maža rato formos skylė per vidurį tai jai kaip ir nelabai bus kur plėstis. Bet vistiek ačių už perspėjimą
Pas mane auga toks šilokas dabar pačiam žydėjime jei neturi ateik duosiu nes gerą buntą vakar išmečiau (gal rasiu krūvoje) o dėl tos piktžolės tai mes abi kaip visada norim visko daug tai ir gausim jaučiu

quote=nengamo,2008 06 30, 11:04]lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tai manau sočiai užteks jos mums,bet va kam pirkom abi?  g.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  Ar nematei jos pas mane? Tam buvusiam baseine pasodinau  rolleyes.gif

Turiu tą šiloką,ačiuks  4u.gif  Iš kaimynės gavau  lotuliukas.gif
[/quote]

Gal zinote kiek giliai ta pikzole ileidzia saknis? Turiu ja, bet dar mazas kupstelis, tai dabar galvoju kaip ja atskirti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zitamaksi: 30 birželio 2008 - 12:16
QUOTE(jolaxus @ 2008 06 30, 13:01)
nuomavomės ne Ukmergės g., o Banginio Senukuose 4u.gif

4u.gif
Atsakyti
sidabrinekuoja,
Lelijoms patinka augti tarp zemesniu augalu, kai ju "kojos" pavesy, o "galva" sauleje, kazkur taip buvo mandrai parasyta smile.gif
O sitos lelijos pirktos is Maximos atrodo, mixas ten buvo. Palikau jas ziemot dirvoj ir perziemojo bigsmile.gif
Rodau is toliau, bet cia sukisti visi augalai eksperimentavimui. Tad dizainu prasom neieskoti ax.gif

Papildyta:
Uznugary matosi tos kaimines lelijos, kurios man vabalu uznese schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 13:31)
sidabrinekuoja,
Lelijoms patinka augti tarp zemesniu augalu, kai ju "kojos" pavesy, o "galva" sauleje, kazkur taip buvo mandrai parasyta smile.gif
O sitos lelijos pirktos is Maximos atrodo, mixas ten buvo. Palikau jas ziemot dirvoj ir perziemojo  bigsmile.gif
Rodau is toliau, bet cia sukisti visi augalai eksperimentavimui. Tad dizainu prasom neieskoti  ax.gif

Papildyta:
Uznugary matosi tos kaimines lelijos, kurios man vabalu uznese  schmoll.gif

jau gvazdikeliu grozis wub.gif ar greit pleciasi? atrodo neaug vietos lelijos uzima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 12:31)
sidabrinekuoja,
Lelijoms patinka augti tarp zemesniu augalu, kai ju "kojos" pavesy, o "galva" sauleje, kazkur taip buvo mandrai parasyta smile.gif
O sitos lelijos pirktos is Maximos atrodo, mixas ten buvo. Palikau jas ziemot dirvoj ir perziemojo  bigsmile.gif
Rodau is toliau, bet cia sukisti visi augalai eksperimentavimui. Tad dizainu prasom neieskoti  ax.gif

Papildyta:
Uznugary matosi tos kaimines lelijos, kurios man vabalu uznese  schmoll.gif


oi gvazdikeliai wub.gif ir as tokiu turiu keleta krumeliu, o jau zydi wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Tame ir beda, kad greit. Zadu juos iskelt i nauja gelyna, kuri dar tik pradejau formuot. Tiesa sakant, nesitikejau is ju tokio greitumo doh.gif
Papildyta:
Uz gvazdikeliu gyvena melyna hortenzija, pirma kart zydes. Ziemoja lauke. Ar jos ziemoja lauke, nes jus lygtais diskutavot, kad ne unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 06 30, 13:49)
jau gvazdikeliu grozis wub.gif ar greit pleciasi? atrodo neaug vietos lelijos uzima g.gif

Lelijos tikrai daug vietos neuzima, pries tai tas pacias auginau balkono lovely. Tik jas geriau sodint grupem, kad graziau atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 13:59)
Uz gvazdikeliu gyvena melyna hortenzija, pirma kart zydes. Ziemoja lauke. Ar jos ziemoja lauke, nes jus lygtais diskutavot, kad ne  unsure.gif

mano uosviene turi ju ivairiausiu spalvu, bet ziemai sunesa jas i namus g.gif
Atsakyti
Man asmeniskai sitas kampelis naturaliai graziai susiformavo. Vijokline roze is kaimyno prisiderino smile.gif
[attachmentid=148482]
O cia astilbe grazuole wub.gif
[attachmentid=148483]
Ir dar baltos lelijos smile.gif
O kitas vabalai patvarke verysad.gif
[attachmentid=148484]
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 30, 13:59)
Tame ir beda, kad greit. Zadu juos iskelt i nauja gelyna, kuri dar tik pradejau formuot. Tiesa sakant, nesitikejau is ju tokio greitumo  doh.gif
Papildyta:
Uz gvazdikeliu gyvena melyna hortenzija, pirma kart zydes. Ziemoja lauke. Ar jos ziemoja lauke, nes jus lygtais diskutavot, kad ne  unsure.gif
Papildyta:

Lelijos tikrai daug vietos neuzima, pries tai tas pacias auginau balkono lovely. Tik jas geriau sodint grupem, kad graziau atrodytu.

Lt nezinau ziemoja, gal pridengt uztektu. Maniske melyna tai tikrai ziemos , nes cia silta ziema
Astilbe fantastiska thumbup.gif thumbup.gif . Uk astilbes ko tai brangios, viena 8 svarai doh.gif . Uz Austino roze tiek mokejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidabrinekuoja: 30 birželio 2008 - 13:28
As eglisakem ja buvau pridengus. Jau dvi ziemas atlaike, tik pernai nezydejo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti