Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 26

QUOTE(Wolke @ 2008 06 28, 21:44)
bigsmile.gif kokios fainos tos melynos gelytes...koks ju pavadinimas

ir aš noriu žinoti pavadinimą. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 06 28, 21:44)
bigsmile.gif kokios fainos tos melynos gelytes...koks ju pavadinimas



QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 28, 21:55)
ir aš noriu žinoti pavadinimą. g.gif

taigi čia anksčiau pristatytas daugiažiedis katilėlis, ir aš dėl jo susvaigau bigsmile.gif

Bouržėle, tavo vaizdeliai irgi verti dėmesio mirksiukas.gif Taip gražiai tas kadagys "apkabintas" thumbup.gif
Atsakyti
nu va ir vel -------mano svarainio lapai visi rudi-kaip nudege,net siugzda-kas gi galetu buti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 06 28, 22:02)
Bouržėle, tavo vaizdeliai irgi verti dėmesio  mirksiukas.gif  Taip gražiai tas kadagys "apkabintas" thumbup.gif

Aš irgi džiaugiuosi šiuo deriniu. thumbup.gif Kai sodinau apie tai net nepagalvojau, nes kai sodini augalėliai mažučiai būna. Kiti kai suauga, tai persodinėji iš vienos vietos į kitą............ lotuliukas.gif Žiūrėk ir vėl į kitą vietą neši........ O čia iš karto tiko viens prie kito. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2008 06 28, 16:05)
  Vienais metais sejau misūrines nakvišas anksti pavasarį į dėžutę-pražydo rudenį..O šį pavasarį pasisėjau rožinių.Žiūrėsiu ar tikrai bus rožinės kaip nupaveiksluota ant pokelio.

sunku man patiketi, kad nakvisos rozines gali but .. g.gif
kanareles geltonumo, auksaspalve, citrinu spalvos - zodziu geltona ax.gif
As labai atsiprasau, jei klystu... blush2.gif
o gal su viendienemis maisai?.. blush2.gif

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 28, 19:49)
Keli vaizdeliai.
user posted image

Pasidžiaukim kol žydi.

jau tas spygliuotis ''pataluose rolleyes.gif wub.gif wub.gif
kas tie ''patalai''? bigsmile.gif ar cia zydejimo metas?

ziedai ispudingi thumbup.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 06 28, 19:54)
taip ir matau jus visas paparacines,kadrus savo zolynuos begaudancias( ka ten savo-kitos ir kaimynus ispaparacina ... lotuliukas.gif tai per balkona iskrite,tai tiesiai is slieko urvelio reportazus besukancias

lotuliukas.gif joo, ligones doh.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 06 28, 21:07)
nu va ir vel -------mano svarainio lapai visi rudi-kaip nudege,net siugzda-kas gi galetu buti?

nzn, uzjauciu verysad.gif , o maniskiu viena sakele paveluotai suzydo raudoniu wub.gif
Atsakyti


Na ikyrejau jau su savo katileliais blush2.gif , tuoj jums per gerkle lysiu ir su PENTINIAIS ax.gif

Gelynas trikampio formos, prisisliejes prie pagrindinio gelyno, jungiasi per roze.

is priekio
user posted image

is kitos puses- darzo
user posted image
cia matyti, kad, nusipjovus pentiniams, turetu zydeti piliarozes, ale pavyzdingai 3m rinkusi seklas, jas nesejau doh.gif , todel siemet bus tik keli ziedynkociai... o kitamet - jau visa eile biggrin.gif

baltieji, saugodamiesi nuo vejo, draugiskai susikibo, ir tapo vienu dideliu pentiniu lotuliukas.gif
user posted image

mano mylimiausi
user posted image

user posted image

roziniai neispudingi, bet visumoje tikrai pagyvina vaizda
user posted image



P.S. siand prazydo roze
user posted image

Papildyta:




na kad irodyciau, kad esu ligone, dedu 2 metu senumo foto, negaliu!!!!! wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti


sunimi patys atsikratom... i prieglauda... ai daug pasakoti...
esme - nesam dideli sunu myletojai... o sita laaaaabai negrazi, kvaila, loja naktimis mb neuzmiega.... be to smirda nuo to voljero, o salia nauja pavesine - malkine bus...
zodziu kol kas nelaikysim jokio... vaeliau matysim...

siaubas... vadinasi vėliau toks pat likimas kito vargšiuko laukia verysad.gif -
ir tai dar kartą įrodo,kad pats baisiausias padaras yra žmogus....Man tik įdomu, jei, pvz. Jūsų vaikas bus kvailas, negražus, ką, jo irgi toks pat likimas lauks- į prieglaudą????

Ir kas iš tų išpuoselėtų namų, jei juose nebelieka vietos GERUMUI...
Atsakyti
Rokoko man net zandikaulis atvipo beziurint i tavo pentinius. Dar dar noriu pentiniu wub.gif . Kiek mazdaug vietos pas tave uzima vienas keras?
Atsakyti
QUOTE(aralija @ 2008 06 28, 22:25)
siaubas... vadinasi vėliau toks pat likimas kito vargšiuko laukia verysad.gif -
ir tai dar kartą įrodo,kad pats baisiausias padaras yra žmogus....Man tik įdomu, jei, pvz.  Jūsų vaikas bus kvailas, negražus, ką, jo irgi toks pat likimas lauks- į prieglaudą????

Ir kas iš tų išpuoselėtų namų, jei juose nebelieka vietos GERUMUI...

cia jusu nuomone, ir turite i ja teise, kaip ir mes i savaja.
Noreciau baigti sia tema.

Cia kalbame kitomis temomis.
Vieniems sirdis dainuoja su gyvunais, o kitiems su augalais.
Papildyta:



QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 06 28, 22:36)
Rokoko man net zandikaulis atvipo beziurint i tavo pentinius. Dar dar noriu pentiniu wub.gif . Kiek mazdaug vietos pas tave uzima vienas keras?

na zinok tikrai per tankiai ten susodinta,
user posted image
keras kas 30cm ir arciau, ir po 3 metu jau viskas, tikrai reiks skaidyt..
sakyciau kas 40-50cm ilgesniam laikui butu..
Siaip manau, kad jei kur prie tvoros ar pasieniui, tai tinka reciau,kas pusmetri, 60cm..
O taip kruvon kaip pas mane... na, manau, vel panasiai kaip buvo paliksiu.
Svarbiausia laiku supainiot juos virvem, t.y. paraisiot/pakaisiot. Nelaukt, kol zydes.. siemet maziau nusilauze nuo stichiju, ir aciu D, tik violetiniai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 28 birželio 2008 - 23:07
QUOTE(rokoko @ 2008 06 29, 00:06)
cia jusu nuomone, ir turite i ja teise, kaip ir mes i savaja.
Noreciau baigti sia tema.

Cia kalbame kitomis temomis.
Vieniems sirdis dainuoja su gyvunais, o kitiems su augalais.
Papildyta:
na zinok tikrai per tankiai ten susodinta,
user posted image
keras kas 30cm ir arciau,  ir po 3 metu jau viskas, tikrai reiks skaidyt..
sakyciau kas 40-50cm ilgesniam laikui butu..
Siaip manau, kad jei kur prie tvoros ar pasieniui, tai tinka reciau,kas pusmetri, 60cm..
O taip kruvon kaip pas mane... na, manau, vel panasiai kaip buvo paliksiu.
Svarbiausia laiku supainiot juos virvem, t.y. paraisiot/pakaisiot. Nelaukt, kol zydes.. siemet maziau nusilauze nuo stichiju, ir aciu D, tik violetiniai  rolleyes.gif

As saviskius prie tvoros sodinau, bet man atrodo tankiau nei kas 30 cm, o dar nopreciau baltu ir zydru pasisodint
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2008 06 28, 16:05)
  Gal žinot kaip pasidauginti rūdgrūdėlę? Pirkau mugėj mokejau už vazonelį 10lt. doh.gif O man jos reikia daug daugiau.Po žydejimo aš jos nenugenėjau tai va brandina sėklytes,o jei pasėti?ar geriau kerelį padalinti?

lengvai dauginasi is sakeliu - man kai nuluzta koks gabalas nuo kelmo, ikisu i dregnesne zeme, ir isisaknija.

QUOTE(Boružėlė @ 2008 06 28, 19:49)
Keli vaizdeliai.

lb lb lb wub.gif grazu, kiek tu laiko jau tvarkai savo gelynus (gal jau kada ir sakei blush2.gif ...), ir koks plotas pas tave?

QUOTE(Neri29 @ 2008 06 28, 20:14)
Neseniai kalbejote apie Tube. Tikrai kazkodel jos skaitosi daugiametes. Bet as jau 7 metai jas auginu. Ka galiu pasakyti, jos man daugiau dvimetes. Pirmais metai nezydi, zydi tik antrais. As jas kiekvienais metais pasiseju is seklu, kad vienos pirmametes tik zaliuotu, o dvimetes zydetu. dvimetes rudeni israunu. Gal ir gali prazysti jos dar karta,  treciais metais, nezinau, bet pati as tai nesulaukiau,  bandziau viena karta islaikyti trecius metus, bet jos man  kazkokios negrazios buvo.

as klausiau, nes man irgi toks itarimas, kad jos dvimetes - reiskias tas zydincias rausiu be gailescio, tegul jaunos auga...
labai aciu uz info 4u.gif
QUOTE(rokoko @ 2008 06 28, 21:22)
sunku man patiketi, kad nakvisos rozines gali but .. g.gif

patikek - buna, tik man pvz. geltonos daug grazesnes.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 06 29, 00:06)
Cia kalbame kitomis temomis.
Vieniems sirdis dainuoja su gyvunais, o kitiems su augalais

Manau nesvarbu, kokia tai tema, bet kai sirdis verkia, kai nuluzta ispuoseleto augalo sakele, nesuprantu, kaip atlaiko kito gyvio pasmerkima myriop, juolab tarnavusio tam paciam zmogui, kuris ji pasmerke...
Kazkaip nevalingai prisiminiau multika apie arkliuka, kuris liudnai dainavo:
Kadaise, kadaise, tos dienos negrys,
Buvau as jaunutis grazuolis arklys..
Dabar pasenau ir niekam nereikalingas.
Atleiskit, liudna pasidare, negalejau neparasyti... verysad.gif
Atsakyti