Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia tavo plaukų spalva?

Apklausa: Kokia jus? (620 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pasidare idomu su kokia plauku spalva siuo metu yra daugiausiai lietuvaitciu smile.gif
(Atsiprasau moderatoriu, niekaip negalejau parasyt temos pavadinimo lietuviskom raidem) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gerberda @ 2008 06 12, 20:29)
Pasidare idomu su kokia plauku spalva siuo metu yra daugiausiai lietuvaitciu  smile.gif
(Atsiprasau moderatoriu, niekaip negalejau parasyt temos pavadinimo lietuviskom raidem) 4u.gif

manau margu dabar daugiausia

Atsakyti
As ir maniau kad daugiausia pabalsuos (kita), bet kolkas pirmauja rudaplaukes biggrin.gif
Atsakyti
o raudonplauke as kolkas tik viena... biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu kaip du medu: 13 birželio 2008 - 11:39
As tai tokia neapsisprendele - vis bandau grazu sviesu atspalvy isgauti, o kai neiseina su augaliniais tamsiai rudai persidazau ir leidziu plaukui siek tiek pailseti doh.gif Ech sunku su tais plaukais ax.gif
Atsakyti
kažin ar ši apklausa - visos lietuvos rodiklis g.gif . šiaip manau, kad dažytų, o natūralių - rudaplaukių.
Atsakyti
as irgi uz trecia varianta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(insi @ 2008 06 13, 14:03)
kažin ar ši apklausa - visos lietuvos rodiklis g.gif . šiaip manau, kad dažytų, o natūralių - rudaplaukių.

Jei ne visos lietuvos tai bent merginu, kurios cia uzsuka. smile.gif Po to bus galima daryt kita apklausa pvz. jei rudaplaukes laimes kiek rudaplaukiu dazytu kiek ne biggrin.gif
Atsakyti
gal reikėjo į apklausą įtraukt dar dažyta ar matūrali, kartais kai užsuku į plaukų priežiūros temas tai net nejaukiai pasijuntu, kaip kokia iš iš antikvariato blink.gif
nes mano plaukučiai nėra dažų matę ir nematys schmoll.gif
Atsakyti
Jau kaip nusivyliau, kad aš prie daugumos doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
as irgi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 13, 22:04)
gal reikėjo į apklausą įtraukt dar dažyta ar matūrali, kartais kai užsuku į plaukų priežiūros temas tai net nejaukiai pasijuntu, kaip kokia iš iš antikvariato  blink.gif
nes mano plaukučiai nėra dažų matę ir nematys schmoll.gif

kodel taip priesiskai nusiteikusi pries dazymus? smile.gif smagu,jeigu sava spalva tinka ir dar svarbiau patinka,bet kai naturali netenkina ri norisi visiskai kitokios,nieko kito nebelieka smile.gif as esu tamsi is prigimties,bet ne juoda,ruda esu,bet su savo naturalia spalva atrodau pilkai,niuriai,suvargusi,dievinu baltapukes,todel pati tokai esu,nes ir tinka plius smile.gif
Atsakyti