Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia tavo plaukų spalva?

Apklausa: Kokia jus? (620 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 13, 22:04)
gal reikėjo į apklausą įtraukt dar dažyta ar matūrali, kartais kai užsuku į plaukų priežiūros temas tai net nejaukiai pasijuntu, kaip kokia iš iš antikvariato  blink.gif
nes mano plaukučiai nėra dažų matę ir nematys schmoll.gif

O kai pradesi zilti irgi nedazysi? blush2.gif
Atsakyti
ir aš prie daugumos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zai zai 25 @ 2008 06 14, 02:06)
kodel taip priesiskai nusiteikusi pries dazymus? smile.gif smagu,jeigu sava spalva tinka ir dar svarbiau patinka,bet kai naturali netenkina ri norisi visiskai kitokios,nieko kito nebelieka smile.gif as esu tamsi is prigimties,bet ne juoda,ruda esu,bet su savo naturalia spalva atrodau pilkai,niuriai,suvargusi,dievinu baltapukes,todel pati tokai esu,nes ir tinka plius smile.gif

nenusiteikus prieš dažymą, tiesiog truputi apmaudu jog tikra spalva nevertinama. Kartą net juokinga situacija buvo: viena persona vakarėlio metu isikibo į mano plaukus ir pradėjo aikčiot koks švelnumas, kokia nereali spalva, kokiais dažais dažai?.. Ir ją kaip vėjas nupūtė kai pasakiau jog niekada nesidažiau ir kol kas nesiruošiu. Dar sugebėjo nukomentuot jog man būtina padažyt plaukus nors sruogom.. doh.gif
QUOTE(Gerberda @ 2008 06 14, 10:26)
O kai pradesi zilti irgi nedazysi? blush2.gif

Aš jau pražilusi, bet niekas to nepastebi ax.gif
Atsakyti
Mano naturali plauku spalva - tipiska lietuviska siaudu spalvos blondine, tiesiog pasviesinu ta siaudini baisu atspalvi pilksvos spalvos sruogelemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 14, 23:01)
nenusiteikus prieš dažymą, tiesiog truputi apmaudu jog tikra spalva nevertinama. Kartą net juokinga situacija buvo: viena persona vakarėlio metu isikibo į mano plaukus ir pradėjo aikčiot koks švelnumas, kokia nereali spalva, kokiais dažais dažai?.. Ir ją kaip vėjas nupūtė kai pasakiau jog niekada nesidažiau ir kol kas nesiruošiu. Dar sugebėjo nukomentuot jog man būtina padažyt plaukus nors sruogom.. doh.gif

Aš jau pražilusi, bet niekas to nepastebi  ax.gif

Tada saunuole thumbup.gif
Atsakyti
na, mano plaukai rudi, bet tokio gražaus atspalvio ir sveiki, kad dažyt būtų nuodėmė. nebent kai pražilsiu ax.gif
Atsakyti
hm, as vis tik patapau juodaplauke rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(apsikabinkim @ 2008 06 14, 12:18)
ir aš prie daugumos.  ax.gif

as irgi ax.gif
Atsakyti
aš prie daugumos - rudaplaukė 4u.gif ax.gif tongue.gif
Atsakyti
natūrali spalva buvo tokia ruda, tai ir plaukučius nusidažiau rudai smile.gif
Atsakyti
O as tamsiai pilkiaplauke is naturos siuo metu, jokia ten ne ruda, jei neziuresime i anksti atsiradusius zilus plaukelius, tai kazi prie kokiu man cia save priskirt? g.gif Prisiskyriau prie kita, turbut teisingai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balock: 18 birželio 2008 - 22:44
dauguma 4u.gif ,dazyti, tamsiai rudi 4u.gif
Atsakyti