Įkraunama...
Įkraunama...

Tvenkinėlis su kriokliuku

QUOTE(immm @ 2008 10 10, 14:37)
o kiap jūs vandenį išleidžiat  blush2.gif ?

Įleidžiam siurbliuką, užmaunam žarną ir išpumpuojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute301 @ 2008 10 04, 20:37)
Dar neužšalo, čiurlena, norėjau pasidalinti šių metų darbu, tvenkinėliu su kriokliuku bet nemoku įkelti foto  ax.gif  pavasarį apželdinsiu bus gražiau ir gal mokėsiu pasirodyt  blush2.gif


tai atsiųsk foto į el.paštą loretazelniene@takas.lt - įkelsiu mirksiukas.gif

O mano tvenkinėlis lauks pavasario, tegu sau paguli, o pavasarį sutvarkysiu. Nes nėr kada, šį savaitgalį išvažiuoju, po savaitės vėl... taip kad ne keliauninkams tvenkinėlius pradėt daryti... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ADA @ 2008 10 05, 09:41)
Vanduo išleistas, užšąlimas negresia biggrin.gif


o tada dar klausimukas - jei baseianas yra išbetonuotas arba darytas kad ir su plėvele, suprantu, kad rudenį išsiurbiat tą vandenį, bet jei lyja, juk jis ir vėl pilnas tampa g.gif g.gif ? Ką darot? kam tada išleist, jei visvien prilyja g.gif ?
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 10 10, 15:52)
O mano tvenkinėlis lauks pavasario, tegu sau paguli, o pavasarį sutvarkysiu. Nes nėr kada, šį savaitgalį išvažiuoju, po savaitės vėl... taip kad ne keliauninkams tvenkinėlius pradėt daryti...  lotuliukas.gif

pas mus irgi blush2.gif . Tik mes darysim ne tvenkinuka, bet kriokliuką, paskui vandenukas tekės tokiu mažučiu siauručiu ir trumpu upeliuku ir subėgs į akmenukus (jais uždengtas bus vandens rezervuaras ir jo nesimatys). Jei tik viskas gausis pagal norus rolleyes.gif O dar kada augalai visi suaugs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2008 10 16, 13:25)
o tada dar klausimukas - jei baseianas yra išbetonuotas arba darytas kad ir su plėvele, suprantu, kad rudenį išsiurbiat tą vandenį, bet jei lyja, juk jis ir vėl pilnas tampa  g.gif  g.gif ? Ką darot? kam tada išleist, jei visvien prilyja g.gif ?


Nieko neatsitiks, uzsides ledukas, pavasary vel atitirps mirksiukas.gif tik jei turi fontano irenginius, reikia juos iskelti ir pati fontana, laikyti kibire su vandeniu, kad neissausetu
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2008 10 16, 13:25)
kam tada išleist, jei visvien prilyja g.gif ?

Kad per viršų nebėgtų bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
niu kaip tvenkinukai jūsų ir kriokliukai žiemojo? ar kas ruošiatės gal šiemet juos konstruot?

mes tai bandysim kai atšils rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(immm @ 2009 03 31, 18:41)
sveiki 4u.gif
niu kaip tvenkinukai jūsų ir kriokliukai žiemojo? ar kas ruošiatės gal šiemet juos konstruot?

mes tai bandysim kai atšils rolleyes.gif

O bigsmile.gif Po truputuka tema bunda...
Si savaitgali grebsiu lapus is savo vandens telkinuko, rudeni nespejau-uzsalo bgreiciau negu reikejo tongue.gif vos spejau fontano mechanizma is vandens istraukt, kol ledas nesukauste ir jo
Atsakyti
tikrai smile.gif bundam bundam

o maniškis ir su vandeniu ir su mechanizmu išžiemojo kuo puikiausiai rolleyes.gif ..
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2009 03 31, 18:46)

o maniškis ir su vandeniu ir su mechanizmu išžiemojo kuo puikiausiai  rolleyes.gif ..

Jau net ir mechanizma spejai isbandyt bigsmile.gif Gerai kai prie vietos, o mano ranca tik savaitgaline ir vasarine
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 31, 18:50)
Jau net ir mechanizma spejai isbandyt bigsmile.gif  Gerai kai prie vietos, o mano ranca tik savaitgaline ir vasarine

tai va, kad prie vietos.. išties abejojau ar veiks smile.gif .. visgi kainavo tas siurbliukas mažu 60 lt .. gi pataupėm ant original'o.. bet va prašau - veikia smile.gif .. tfu tfu tfu ..

vis pas mus pajūry orų neduoda gerelesnių, jau labai norisi susitvarkyt po žiemos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2009 03 31, 18:50)
Jau net ir mechanizma spejai isbandyt bigsmile.gif  Gerai kai prie vietos, o mano ranca tik savaitgaline ir vasarine

blink.gif ir kaip tu suspėji tik svaitgaliais šitokius grožius savo aplinkoj padaryt g.gif ?

QUOTE(westa @ 2009 03 31, 19:27)
tai va, kad prie vietos.. išties abejojau ar veiks  smile.gif .. visgi kainavo tas siurbliukas mažu 60 lt .. gi pataupėm ant original'o.. bet va prašau - veikia  smile.gif .. tfu tfu tfu ..

vis pas mus pajūry orų neduoda gerelesnių, jau labai norisi susitvarkyt po žiemos  smile.gif

kur papirkai už tokią kainą?

klausimukas - o gilaii reikia į žemę įkast visas tas šlangutes blush2.gif ?
Atsakyti
AŠ vakar irgi apėjau savo valdas - tai daugiau nei pusę mūsų baseinėlio - vandens. Sniegas, ledas...
Lauksim kol atšils, stengiamės nemindžikuoti pievos kol kas blush2.gif
Atsakyti