Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tvenkinėlis su kriokliuku
Supermamų klubas > Mūsų namai > Flora
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
immm
dar mastau - o jei mes darom tik kriokliuką ir upeliuką - ar būtina pirkti tą spec plėvelę? dar paprastos pakanka unsure.gif g.gif ? ir dar mastau - o ir su betonu sutvirtint akmenis gi irgi nebūtina, jei tai tik mini upeliukštis...... Niu kaip tu sobieska darei? tu gi viską moki biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 04 06, 20:28)
Viska, viska(geotekstile, plevele, fontana, siurbliuka, filtra...) isigijau Kauno seniuose mirksiukas.gif
*

kuriuose? tu viską žinojai ko nori ar pakonsultavo blush2.gif ? ech, kokia aš dar žalia šitoj srity doh.gif , nu kai antrą jau darysiu, tai protingesnė būsiu, o trečia tai visai gerai gausis lotuliukas.gif
ditė.
laba.plėvelės yra visuose senukuose,kur prekiauja plėvele ir parašyta,kad plėvelė tvenkiniams arba lauko baseinams.o aš noriu paklaust kaip daryt kriokliuką,ar turi būti koks nuolydis,kaip jį suformuot,nes dabar turiu tik tvenkinuką išklotą plėvele ir išdėtą akmenim.
immm
QUOTE(ditė. @ 2009 04 10, 14:27)
laba.plėvelės yra visuose senukuose,kur prekiauja plėvele ir parašyta,kad plėvelė tvenkiniams arba lauko baseinams.o aš noriu paklaust kaip daryt kriokliuką,ar turi būti koks nuolydis,kaip jį suformuot,nes dabar turiu tik tvenkinuką išklotą plėvele ir išdėtą akmenim.
*

mes tai pernai klojom takelį trinkelėm, tai reikėjo nukast derlingąjį sluoksnį - iš jo supylėm kalniuką. Dabar dėsim, akmenų, formuosim pakopas ir gausis (turėtų gautis)) kriokliukas

šitoj nuorodoj gan aiškiai parodyta
ditė.
labai ačiū.viskas aišku.
Vaima
Labutis 4u.gif

Noriu aš irgi upeliko kieme tai jungiuosi pas jus 4u.gif

Pirmas klausimas ar kas darėte pietų pusėje, literatūroj rašo negerai tipo perkaršta doh.gif
siga1989
Tokia problema iškilo- nusprendėm padaryt sodyboj nedidelį dekoratyvinį tvenkinį ir norėčiau paklaust pas tas, kurios jau esat darę tokį tvenkinį nuo ko pradėti doh.gif Šiaip galvojam betonuoti, bet ar reikia tiesti kokią nors plėvelę? Kaip paskui iš jo išleisti vandenį? g.gif Gal žinot kokių puslapių, kuriuose butų informacijos apie tvenkinių darymą? g.gif
Norėtume pasidaryt panašų į šitą
user posted image
immm
xxxsaulyte, o kaip jusu tvenkinukas g.gif g.gif ?
xxxsaulyte
na ką merginos - imsimės jau šį savaitgalyje tvekinėlio kriokliuko pabaigimo... Juk pernai nebespėjome... Tai va ryt pradėsim krioklį... Foto savo ištryniau, nes kitų negalėjau įkelti dėl kiekio pertekliaus...

Westa - šiais metais pagalvojau, kad daryčiau iš panašių akmenų kaip tavo.. Nes pradėjo pasakoti, kad dolomitas baltasis po vandeniu skilinėja... g.gif Bet kadangi jau supirkta, na neišmesi juk, tai darysim iš jų.... Na eigą pasirodysiu g.gif
ADA
xxxsaulyte, lauksim rezultatų 4u.gif
jurgaska
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif Noriu parodyti kas isejo,gal kas kokiu patarimu tures ar minciu,kas negerai blush2.gif Vanduo tik pora dienu ,kaip prileistas,tai dar nesvarus,tikiuosi su laiku nuses nesvarumai ir truksta leliju. doh.gif

user posted image

user posted image

4u.gif
westa
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 13:43)
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif Noriu parodyti kas isejo,gal kas kokiu patarimu tures ar minciu,kas negerai blush2.gif Vanduo tik pora dienu ,kaip prileistas,tai dar nesvarus,tikiuosi su laiku nuses nesvarumai ir truksta leliju. doh.gif
4u.gif
*

na ir labai šauniai thumbup.gif .. aš gal kelis akmenukus uždėčiau ant krliokliuko.. per daug jis man teisingai atrodo .. o šiaip labai gražu

o keletą dekoratyvinių karpių parsivežėm į savo telkinuką.. smile.gif
sobieska
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif
*

Man noretusi daugiau zalumos ax.gif
Bergenijos pagyvintu savo placiais lapais
user posted image
Tradeskantes ilgai zydi
user posted image
Vaizdo nepagadintu ir viksvos
jurgaska
Aciu demesi ir patarimus 4u.gif
Bergenija yra pasodinta ,bet nesimato nuotraukoje,netilpo i kadra biggrin.gif
Bandysiu ieskoti viksvu ir tradeskantes.Siaip zaluma dar visai maza pas mane,nes neseniai tik pasodinta doh.gif Ir ,kai lauki,taip letai stiebiasi i virsu doh.gif

westa,kur pirkot tuos karpius?Mano MB jau planuoja ileisti kazkokiu zuviuku doh.gif O as apie lelijas svaigstu wub.gif
westa
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 14:46)

westa,kur pirkot tuos karpius?Mano MB jau planuoja ileisti kazkokiu zuviuku doh.gif O as apie lelijas svaigstu wub.gif
*

Kikoje smile.gif .. sakė iki -5 šalčio gyvena smile.gif .. drąsūs tokie smile.gif
jurgaska
QUOTE(westa @ 2009 06 02, 14:58)
Kikoje  smile.gif .. sakė iki -5 šalčio gyvena smile.gif .. drąsūs tokie  smile.gif
*

Aciu aciuks.gif
sobieska
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 14:46)
as apie lelijas svaigstu wub.gif
*

O koks tvenkinuko gylis...lelijoms reikia maziausiai 0,6 m.gylio ax.gif
jurgaska
QUOTE(sobieska @ 2009 06 02, 15:11)
O koks tvenkinuko gylis...lelijoms reikia maziausiai 0,6 m.gylio ax.gif
*

Giliausioje vietoje apie 1 m turetu buti,nematavom doh.gif
smth1

4u.gif
*

Labai naturaliai atrodo. Tik laida paslepciau ir krasteli skiriamosios juostos nukirpciau, kad maziau matytus. Man zalumos netruksta..
jurgaska
Aciu,stengiausi,kad butu naturalu blush2.gif Tas laidas dar nesutvarkytas,dar tik kasa kabeli doh.gif o ta skiriamoji juosta man ne prie sirdies visai schmoll.gif bet kol veja nesutvarkyta nera kaip isimti doh.gif paskui bandysiu visai juostos atsisakyti,jei tik man pavyks,dar tik mokausi visko doh.gif
immm
laukiam kol xxxsaulyte pasirodys savo, o kol sulauksim, nors ir ne visai pabaiga parodau savo -

dabar nors ir neturėdami arti jūros galėsim klausytis nors vandens čiurlenimo
user posted image

user posted image

user posted image
EljaRo*
gaila mazos foto,o atrodo grazu.
sobieska
QUOTE(immm @ 2009 07 07, 16:30)
]
*

Nu tikrai grazu paziuret wub.gif
O kur gaminot tilteli,isduokit paslapti,kaaaa ax.gif
Fonda
QUOTE(immm @ 2009 04 06, 17:43)
benaršydama radau info"
  Taigi mes jau turime iškastą tvenkinį ir supiltą alpinariumo kontūrą.
  Jeigu augalus nutarėte sodinti į gruntą, jau reikia dėti gruntą ir sodinti augalus, kol vandens lygis dar neaukštas. Jei augalai bus vazonuose, juos galima suleisti vėliau. Tvenkinio apželdinimui naudokite vandens lelijas, įvairius švendrus, vikšrius, viksvas ir kitą augaliją, kuri gali augti vandenyje. Tai jau kiekvieno individualus menas, bet reikia stengtis tvenkinį sutvarkyti taip, kad jis atrodytų kuo natūralesnis. Pakraščių apželdinimas. Nuo to, koks yra tvenkinio kraštas, labai priklauso vandens telkinio vaizdas, nes sunkiausia yra sukurti natūralią pakrantės zoną, kuri paprastai supa gamtinius tvenkinius. Pirmiausia būtina paslėpti tvenkinio kraštus. Prie tvenkinio krašto iš vidaus į džiuto kišenes pasodinkite augalų, o išorės kraštą apdėkite akmenimis arba žvirgždu, taip pat tarp akmenų įkomponuokite vandens išplautas šaknis ir apželdinkite kiliminiais arba šliaužiančiais augalais. Raskite vietą vilkdalgiams. Gražiai pakrantė atrodys jei pasodinsite šalimais rododendrų, japoninių pierių, įkomponuosite pušį ar kitą kokį svyrantį medį. Taip pat reikia atkreipti dėmesį į akmenų komponavimą. Akmenis naudokite skirtingo dydžio. Juos reikia sudėti taip, kad jie atrodytų kuo natūraliau. Jūsų tvenkinio visai kompozicijai suteiks gyvumo ir per upelį nutiestas mažas medinis tiltelis.Taip pat galime šalia baseino įrengti nedidelę pelkę ir ten pasodinti pelkinius augalus, bet visa tai turi natūraliai susilieti su kitomis sodo dalimis. "

Dėkoju už šią man labai naudingą informaciją doh.gif Blaškiausi ALPINARIUMŲ temoje su savo neaiškiais klausimais be atsakymų. blush2.gif Manau, kad į savo klausimus radau,būtent, čia atsakymus. Tuos klausimus pacituosiu žemiau... Dar norėčiau pasakyti,kad savo baseinėlį įsirengėme ne vandens lelijoms ar auksinėms žuvelėms auginti, bet atsigaivinti maudynėmis karštą vasarois dieną. Ir labai mums praverčia, kad baseinas gana gilus ir stabiliai išbetonuotas. O ir augaliukus savaime pataikėm apsodinti aplinkui. Nusižengiant standartiniam alpinariumo supratimui, bet... schmoll.gif pasirodo pagal šią informaciją atitinkančiais tongue.gif Beliktų tik su jūsų patirtimi ir žiniomis pasiremiant įsirengti kažkokį fontanėlį, gal kaskadinį? schmoll.gif Bet gal pavojinga būtų maudynėms? Na, pvz., jei pamirštum išjungti siurbliuką?... angel.gif
O čia tie ankstesnieji klausimiukai iš Alpinariumų temukės:
Papildyta:
QUOTE(Fonda @ 2009 07 09, 21:38)
Sveikos, malonu buvo rasti ir jūsų temukę  4u.gif Kurią perskaičiau visą, bet po to tik dar daugiau kilo klausimų. Nuo gautų žinių  doh.gif Taigi,labiausiai norėčiau išgirsti Ados ir Pabiržės nuomonę: 1. Ar alpinariumas, kaip toks, gali būti tik klasikinis, standartinis? T.y. kalva, akmenys perpus su kalnų augalėliais, smėlėta skurdi žemė, skaldelė? Mat tokį radau alpinariumo apibrėžimą. 2. Kaip pavadinti ant kalvos su keliais stambiais akmenimis derlingoje žemėje auginamas tik lapines žydinčias daugiametes, o porečiai ir vienmetes gėles, pvz., irisus, flioksus, katilėlius, nakvišas, viendienes, guboją, bergenijas, auskarėlius, melsves, vaistutį, na dar čiobrelį, uolaskėles, šliaužiančią šilingę ir pan., derinant su lobelijom, smulkiažiedžiais gvazdikais, nemezijom, astrom...? Priedo, jei ta kalva yra prie pat baseino? 3. Kaip reikėtų suprasti profesionalų (pvz., Regilos) rekomenduojamas būtent pastarąsias gėles alpinariumams? 5. Ką rengti prie kaimo sodybos, kokių augalų darinį, kad būtų natūralu, šiek tiek kaimiška,na,pagal pastatų stilių?
doh.gif kad tiek klausimų. Bet gal tokie neaiškumai kankina ne tik mane... blush2.gif Nesinori "išeiti į gatvę su apatiniais..." doh.gif  tongue.gif
*

EljaRo*
noriu ir as tokio grozio Fonda ax.gif
sobieska
QUOTE(Fonda @ 2009 07 10, 00:04)
*

Labai siltas,jaukus ir mielas kampelis,augalai parinkti thumbup.gif nepriekaistingai susodinti,nei vieno nera pasislepusio UZ wub.gif
Fonda
QUOTE(sobieska @ 2009 07 10, 05:08)
Labai siltas,jaukus ir mielas kampelis,augalai parinkti  thumbup.gif nepriekaistingai susodinti,nei vieno nera pasislepusio UZ wub.gif
*

Ačiū kad priėmėt doh.gif Bet čia atėjau iš jūsų visų mokytis smartass.gif gathering.gif Labai patiko unikalūs jūsų čia sprendimai. Vietos pas mus daugoka ax.gif Todėl norėsiu pasinaudoti jūsų visų praktika ir idėjomis thumbup.gif doh.gif
troja3030
QUOTE(immm @ 2009 07 07, 16:30)
laukiam kol xxxsaulyte pasirodys savo, o kol sulauksim, nors ir ne visai pabaiga parodau savo -

user posted image

user posted image

user posted image
*

sveika, man labai grazus tas takelis is medzio kamieno...toki galvoju pas save darytis. turiu keleta klausimu: kaip irengti toki takeli, ar reikia mediena padengti kokiu antiseptiku, ar giliai i zeme ikasti juos reikia ar kazkaip kitaip reik itvirtinti????
Fonda
Nueikit į akmenų temukę
doh.gif http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=200999
Kelios nuotraukytės yra į temą doh.gif
immm
QUOTE(troja3030 @ 2009 07 10, 23:17)
sveika, man labai grazus tas takelis is medzio kamieno...toki galvoju pas save darytis. turiu keleta klausimu: kaip irengti toki takeli, ar reikia mediena padengti kokiu antiseptiku, ar giliai i zeme ikasti juos reikia ar kazkaip kitaip reik itvirtinti????
*

MES DARĖM LABAI PAPRASTAI - TAIP SAKANT PABANDYMUI: plaunant malkas, susipjovėm keletą alksnio rastelių kokių 8-10 cm storio, nieko nežievinom, takeliį žvyru išpylėm, patiesiau agroplevelę ir sudejau tas "trinkeles", o į tarpus akmenukų pripylėm ir viskas. Norėjau pažiūrėt kaip atrodo, gal visai nepatiks
Papildyta:
QUOTE(sobieska @ 2009 07 07, 19:38)
O kur gaminot tilteli,isduokit paslapti,kaaaa ax.gif
*

MB nesako blush2.gif - staigmeną man padaryt norėjo
paryziete
Mergaitės gal kas turit sienelės, kuria tekėtų vanduo, pavyzdukų su nuotraukomis , nes randu tik krioklių pavyzdžius. Krioklio pasidaryti neišeina, nes sklypas nedidukas, tai gali atrodyti labai griozdiškai, o mums norėtusi tokios sienelės kokio 1,50 m. aukščio kad ji būtų šalia tvoros...
immm
QUOTE(paryziete @ 2009 08 24, 15:55)
Mergaitės gal kas turit sienelės, kuria tekėtų vanduo, pavyzdukų su nuotraukomis , nes randu tik krioklių pavyzdžius. Krioklio pasidaryti neišeina, nes sklypas nedidukas, tai gali atrodyti labai griozdiškai, o mums norėtusi tokios sienelės kokio 1,50 m. aukščio kad ji būtų šalia tvoros...
*

pažiūrėk čia
edita_jan
o gal kas zino kur vilniuje galima butu nusipirkti firestone pond liner plevele ?
rim
QUOTE(edita_jan @ 2009 10 05, 12:52)
o gal kas zino kur vilniuje galima butu nusipirkti firestone pond liner plevele ?
*

Shetelig (ar kazkaip panasiai) parduotuvel maciau
immm
nu mamytės, kaip perziemojo tvenkinukai? o man klausimas iškart - ar lelijos žiemoja, nereikia nei iškast, nieko?
immm
musu kriokliukas jau kriokia po ziemos o jusu?
Dovis
O man toks klausimas iskilo, kas turit begancius upeliukus ar daug jie prieziuros reikalauja? Man nugazdino, kad jei noresiu grazaus vaizdo, teks po viena akmeneli valyt, kai apsines. O kaip istiesu? Ar jau atsisakyt sios upeliukscio minties?
serzas
QUOTE(Dovis @ 2010 05 16, 18:43)
O man toks klausimas iskilo, kas turit begancius upeliukus ar daug jie prieziuros reikalauja? Man nugazdino, kad jei noresiu grazaus vaizdo, teks po viena akmeneli valyt, kai apsines. O kaip istiesu? Ar jau atsisakyt sios upeliukscio minties?
*

Pas mano buvusi virsisninka kieme yra tvenkinukai padaryti su fontanais ir kriokliukais, tai lenkams vis liepia valyti ten, jie sukrauna akmenis, nusiveza i plovykla ir su kersheriu po geru spaudimu juos nuplauna, taip kad kiekviena atskirai tai tikrai nesveicia schmoll.gif Man asmeniskai netgi graziau, kai akmenys kokiom samanom apauge, bet kai jau zaliu ar dar juodu dumbliu apauga tai jau neeeee schmoll.gif
sobieska
O kam tuos akmenis vezti i plovykla blink.gif ...mes tik pavasari baseinuka isseme sena vandeni su kercheriu vietoj po spaudimu praplaunam, o siurbliukas visa dumbla susiurbia, pripilam naujo vandens ir visa sezona lieka svarus, na cia tuo atveju, jei vanduo cirkuliuoja-yra fontanelis, kriokliukas...
Balio
Parduodu naudota juoda plastikini dekoratyvini baseineli.

Ismatavimai:

Gylis- 53 cm

Ilgis- 155 cm

Plotis- 130 cm
serzas
QUOTE(sobieska @ 2010 05 17, 05:14)
O kam tuos akmenis vezti i plovykla blink.gif ...mes tik pavasari baseinuka isseme sena vandeni su kercheriu vietoj po spaudimu praplaunam, o siurbliukas visa dumbla susiurbia, pripilam naujo vandens ir visa sezona lieka svarus, na cia tuo atveju, jei vanduo cirkuliuoja-yra fontanelis, kriokliukas...
*

Zinoma galima ir vietoje plauti, jei tik labai daug brudo neskraidys ant zoles ir t.t. Jie vezdavo todel, kad kercheris ten didziulis, visas pastatelis visokiu vandens valymo ir gerinimo pribumbasu prikistas, tai kai sienas neina pas karve, karvei tenka eiti pas siena.
R_S
labai gera temele radau smile.gif tai va sugalvojau ir as kad reikia tvenkinuko nedudko su kriokliuku beganciu smile.gif bet mano vyrui si ideja nelabai patinka... jis sako kad daug labai prieziuros reikes, o ir ta kriokli padaryt brangiai kainuoja sad.gif tai ir nezinau ka daryti... jau butu pats laikas kasti tvenkinuka, nezinau kaip ji prikalbinti sad.gif
GAPO
Iš tikrųjų tiesos yra, priežiūros reikės, bet kam jos nereikia. Jei turite nemažai laisvo nuo darbo laiko, šauniai tvarkotės kituose dalykuose susitvarkysit ir čia. Tik ir investuoti reikės, jei norite dar ir kriokliuko ar kitokio cirkuliuojančio vandens.
Vaivos juosta*
Kaimynė šiemet panašiai per pusantro mėnesio pasidarė upelį. Vanduo teka nuo kalniuko viršaus į baseiną.

Kol kas jis tik pirmi metai, nežinau, koks vaizdas bus po žiemos.

user posted image
serzas
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 17, 16:33)
labai gera temele radau smile.gif tai va sugalvojau ir as kad reikia tvenkinuko nedudko su kriokliuku beganciu smile.gif bet mano vyrui si ideja nelabai patinka... jis sako kad daug labai prieziuros reikes, o ir ta kriokli padaryt brangiai kainuoja sad.gif tai ir nezinau ka daryti... jau butu pats laikas kasti tvenkinuka, nezinau kaip ji prikalbinti sad.gif
*

Jei vyras zvejys, pazadek, kad gales ten auginti lydeka thumbup.gif
R_S
QUOTE(serzas @ 2010 05 17, 22:43)
Jei vyras zvejys, pazadek, kad gales ten auginti lydeka  thumbup.gif
*

o jei inzinierius mechanikas? biggrin.gif
serzas
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 05 17, 20:53)
o jei inzinierius mechanikas? biggrin.gif
*

Tada prisvaik jog gales kokia vandens turbina is kokio generatoriaus susikonstruoti, kaip senuose vandens malunuose
user posted image
As tai apie toki varianta galvoju, man labai grazu: Jei sklypas lygus, tai sukrauti didziule kruva akmenu, jei sklype yra nemazas slaitas, slaito virsui padaryti maza prudeli, kokiu 1-2m skersmens. Is virsaus, teketu kriokliukas, kokiu 3m aukscio ir krisdamas vanduo suktu maluna, malunas gali sukti kokia nors turbina, kad ir is masininio generatoriaus, kuri gamintu elektra vandens siurbliui kuris pakeltu vandeni i virsutini tvenkinuka ir dar gal uztektu keliom LED lemputem Kurios butu ezero dugne ar dar kur nors. Jei sklypas nuozulnus, tai vanduo prasukes turbina, galetu dar kur nors pavinguriuoti iki atiteketu i galitini tvenkinuka thumbup.gif Gal ir aiskiai parasiau? g.gif
R_S
QUOTE(serzas @ 2010 05 18, 16:23)
Tada prisvaik jog gales kokia vandens turbina is kokio generatoriaus susikonstruoti, kaip senuose vandens malunuose
user posted image
As tai apie toki varianta galvoju, man labai grazu: Jei sklypas lygus, tai sukrauti didziule kruva akmenu, jei sklype yra nemazas slaitas, slaito virsui padaryti maza prudeli, kokiu 1-2m skersmens. Is virsaus, teketu kriokliukas, kokiu 3m aukscio ir krisdamas vanduo suktu maluna, malunas gali sukti kokia nors turbina, kad ir is masininio generatoriaus, kuri gamintu elektra vandens siurbliui kuris pakeltu vandeni i virsutini tvenkinuka ir dar gal uztektu keliom LED lemputem Kurios butu ezero dugne ar dar kur nors. Jei sklypas nuozulnus, tai vanduo prasukes turbina, galetu dar kur nors pavinguriuoti iki atiteketu i galitini tvenkinuka  thumbup.gif Gal ir aiskiai parasiau?  g.gif
*

aiskiai. labai grazi ideja wub.gif tik vietos jai reikia igyvendinti irgi nemazai 4u.gif
GAPO
Įsikišiu. Seržai, idėja graži-kaip ir amžino variklio, bet vandens siurblys daugiau imtų elektros, nei jos pagamintų generatorius. Nes yra nuostoliai energijos ir vandens, nes garuoja ir kt.
R_S
laba diena, ikalbejau vyra darytis tvenkinuka smile.gif ir kriokliukas gavosi puikus su drenaziniu siurbliu biggrin.gif maniau bus girdet kaip dirba bet nieko visiskai nesigirdi biggrin.gif zinoma, dar truksta augalu aplink tvenkinuka, nors paciai atrodo kad gal ir uztektu, o tarpus tarp augalu mann oretus pamulciuot arba skaldele uzpilt.ka manot? g.gif blush2.gif beje, gal kas zino ar tinka tokio tipo baseine auginti dekoratyvinius karosus? na tuos raudonus... kokia ju prieziura ir reikalingos salygos? user posted image
serzas
QUOTE(GAPO @ 2010 05 18, 16:56)
Įsikišiu. Seržai, idėja graži-kaip ir amžino variklio, bet vandens siurblys daugiau imtų elektros, nei jos pagamintų generatorius. Nes yra nuostoliai energijos ir vandens, nes garuoja ir kt.
*

Na gerai paskaiciavus, kazka butu galima isspausti g.gif bent jau apsvietimui uztektu elektros. Kokiu tik siurbliu dabar nera, pasiziuri - ima tik kelesdesimt vatu, o pompuoja tukstancius litru vandens. Tai jei ir generatoriu normalu pastacius su maksimaliai paskaiciuotu reduktorium, o prie to vandens rato montuotu ne tokius "sparnus" kaip nuotraukoje, kurie montuojami pratekancio vandens malunuose, bet tokias "kisenes" Gautumem ne vandens stumimo jega, o smugine ir sunkio jegas, krintantis vanduo ir pilnos kisenes vandens. g.gif
O vietos manau daug labai neuzimtu g.gif gal kaip 2 ar 3 rozines svajones tvenkinukai, o ir siaip as noreciau kiek didesnio pacio tvenkinuko, man ir graziau, ir lengviau islaikyti vandens bio-pusiausvyra
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.