Įkraunama...
Įkraunama...

Tvenkinėlis su kriokliuku

QUOTE(ditė. @ 2009 04 10, 14:27)
laba.plėvelės yra visuose senukuose,kur prekiauja plėvele ir parašyta,kad plėvelė tvenkiniams arba lauko baseinams.o aš noriu paklaust kaip daryt kriokliuką,ar turi būti koks nuolydis,kaip jį suformuot,nes dabar turiu tik tvenkinuką išklotą plėvele ir išdėtą akmenim.

mes tai pernai klojom takelį trinkelėm, tai reikėjo nukast derlingąjį sluoksnį - iš jo supylėm kalniuką. Dabar dėsim, akmenų, formuosim pakopas ir gausis (turėtų gautis)) kriokliukas

šitoj nuorodoj gan aiškiai parodyta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo immm: 10 balandžio 2009 - 17:38
labai ačiū.viskas aišku.
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Noriu aš irgi upeliko kieme tai jungiuosi pas jus 4u.gif

Pirmas klausimas ar kas darėte pietų pusėje, literatūroj rašo negerai tipo perkaršta doh.gif
Atsakyti
Tokia problema iškilo- nusprendėm padaryt sodyboj nedidelį dekoratyvinį tvenkinį ir norėčiau paklaust pas tas, kurios jau esat darę tokį tvenkinį nuo ko pradėti doh.gif Šiaip galvojam betonuoti, bet ar reikia tiesti kokią nors plėvelę? Kaip paskui iš jo išleisti vandenį? g.gif Gal žinot kokių puslapių, kuriuose butų informacijos apie tvenkinių darymą? g.gif
Norėtume pasidaryt panašų į šitą
user posted image
Atsakyti
xxxsaulyte, o kaip jusu tvenkinukas g.gif g.gif ?
Atsakyti
na ką merginos - imsimės jau šį savaitgalyje tvekinėlio kriokliuko pabaigimo... Juk pernai nebespėjome... Tai va ryt pradėsim krioklį... Foto savo ištryniau, nes kitų negalėjau įkelti dėl kiekio pertekliaus...

Westa - šiais metais pagalvojau, kad daryčiau iš panašių akmenų kaip tavo.. Nes pradėjo pasakoti, kad dolomitas baltasis po vandeniu skilinėja... g.gif Bet kadangi jau supirkta, na neišmesi juk, tai darysim iš jų.... Na eigą pasirodysiu g.gif
Atsakyti
xxxsaulyte, lauksim rezultatų 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif Noriu parodyti kas isejo,gal kas kokiu patarimu tures ar minciu,kas negerai blush2.gif Vanduo tik pora dienu ,kaip prileistas,tai dar nesvarus,tikiuosi su laiku nuses nesvarumai ir truksta leliju. doh.gif


user posted image

user posted image

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 13:43)
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif Noriu parodyti kas isejo,gal kas kokiu patarimu tures ar minciu,kas negerai blush2.gif Vanduo tik pora dienu ,kaip prileistas,tai dar nesvarus,tikiuosi su laiku nuses nesvarumai ir truksta leliju. doh.gif
4u.gif

na ir labai šauniai thumbup.gif .. aš gal kelis akmenukus uždėčiau ant krliokliuko.. per daug jis man teisingai atrodo .. o šiaip labai gražu

o keletą dekoratyvinių karpių parsivežėm į savo telkinuką.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 13:43)
Sveikutes,skaitinejau jus skaitinejau,mokiausi 4u.gif

Man noretusi daugiau zalumos ax.gif
Bergenijos pagyvintu savo placiais lapais
user posted image
Tradeskantes ilgai zydi
user posted image
Vaizdo nepagadintu ir viksvos
Atsakyti
Aciu demesi ir patarimus 4u.gif
Bergenija yra pasodinta ,bet nesimato nuotraukoje,netilpo i kadra biggrin.gif
Bandysiu ieskoti viksvu ir tradeskantes.Siaip zaluma dar visai maza pas mane,nes neseniai tik pasodinta doh.gif Ir ,kai lauki,taip letai stiebiasi i virsu doh.gif

westa,kur pirkot tuos karpius?Mano MB jau planuoja ileisti kazkokiu zuviuku doh.gif O as apie lelijas svaigstu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgaska: 02 birželio 2009 - 13:46
QUOTE(jurgaska @ 2009 06 02, 14:46)

westa,kur pirkot tuos karpius?Mano MB jau planuoja ileisti kazkokiu zuviuku doh.gif O as apie lelijas svaigstu wub.gif

Kikoje smile.gif .. sakė iki -5 šalčio gyvena smile.gif .. drąsūs tokie smile.gif
Atsakyti