Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

Prieš kokį mėnesį man išrovė krūminį. Kol nušliaužiau iki klinikos, maniau, kelnes prileisiu iš siaubo. Visas siaubas liovėsi, kai atsisėdau kėdėn, Suleido vaistus, o kai rovė, absoliučiai nieko nejutau. Tik kai pradėjo vaistai "atsileidinėti" suskaudo, bet gydytojas tam buvo nuteikęs iš anksto ir prirašęs nuskausminamųjų.

Žodžiu, viskas yra daug daug paprasčiau nei atrodo. tiesiog visai paprasta
Atsakyti
Aciu,mamos nuraminot,bo taip bijojau kaip koks mazas vaikas blush2.gif
Atsakyti
Tiesa,o kiek kainuoja danti israuti? g.gif
Atsakyti
Man traukė tris protinius dantis. Du iš jų buvo neišdygę blink.gif Tai vieną iš jų traukiant išėjau apsižliumbusi ir dar žliumbiau namo parėjusi, nes tą dantį galėjo ištraukti tik dalimis,o atrodė, kad pusę žandikaulio nuraus cray.gif Skaudėti tai neskaudėjo nė trupučio, juk suleido nuskausminamųjų, tik jautėsi tempimas ir traškėjimas. Tačiau prieš traukiant kitą neišdygusį pusvalandį prieš operaciją kaip kokį užkeikimą burbėjau sau po nosim "Man dantį ištrauks greitai ir lengvai, man dantį ištrauks greitai ir lengvai".. Matyt, nuteikiau save pozityviai, nes net pati stomatologė nustebo, kaip greitai ir lengvai tas dantis pasidavė. Tad mano receptas - kažką panašaus sau kalbėti prieš operaciją (o mintyse - ir operacijos metu) ir giliai kvėpuoti, kad kiek įmanoma sumažintumėt baimę..
Atsakyti
O kažin kaip daro kai protinis dantis ne visas išlindęs ir taip kreivai,na remiasi į sekantį dantį?man stomatologė jau seniai zyzia kad jį reikia išrauti,bet taip bijau..o draugei tai kažkodėl operavo žalgirio g. protinius..tai kaip čia iš tikrųjų?
Atsakyti
Man siandien isrove krumini danti.. verysad.gif na tikrai ne "greitai ir lengvai". rove ilgai, dar ilgiau paskui po ta danti landziojo ir greziojo kol sakni po gabaliuka surinko verysad.gif skaudet aisku neskaudejo bet jausmas schmoll.gif atrode kad visa zandikauli lauzo unsure.gif Labai bijau kad nesusikomplikuotu kasnors nes pati gydytoja prisake kad daug ten prigreziota tai jei tik kas - pas ja lekt kad "nereiketu paskui zandikaulio pjaut" blink.gif Mama mija doh.gif Tikiuosi kad ten nieko nepaliko ir kad tikrai nereiks ten daugiau nieko pjaut doh.gif Baisiausia kad teks ta pacia procedura kartot ir kitam danciui - tai ketinu pries ta dziaugsma prisigerti raminamuju nes tirtejau kaip epuses lapas.. unsure.gif
Atsakyti
Man nesenai isrove protini danti kuris buvo labai komplikuotai isauges.
Galiu pasakyti taip, kai 4 paras sienom lipi is skausmo ir atrodo kad galva trankyti i siena nera taip skaudu, tai man jokios baimes nebuvo eiti pas burnos chirurga. Tik kai poliklinikoje pasake kad nieko negalim padaryti nes laukiesi, teks skalauti sudytu vandeniu, arbatelem ir kenteti, gal netiketai praeis, tai man buvo toks noras ta gyditoja nudobti. Lengva pasakyti kai nebezinai kur lysti.
Kai su vyru nuvaziavom i privatu kabineta mano kancios baiges po 15 min, nors ir labai vargo kol istrauke, net teko pajusti kalto ir plaktuko galia pries danti, bet bent jau zinojau kad tikrai man nebeskaudes po to. Taip kad geriau plaktukas su kaltu, negu 4 paras be miego nezinant kur detis.
Atsakyti
Oi, prieš pusantros savaitės ir mane aplankė šitas "džiaugsmas".Bijojau labiau nei gimdyt doh.gif , nes net neįsivaizdavau kaip tai daroma ir kiek laiko tai trunka. O truko tai netrumpai, visą gerą valandą, nes reikėjo skaldyti šaknį ir po gabaliuką traukt, net daktariukas suprakaitavo, o man jausmas buvo, kad galva sprogs blink.gif Tik gerai, kad laiku, nes prie tos šaknies toks uždegimo židinys buvo, kad net baisu, o man tik kartais paskaudėdavo, kol vaikis žaizdamas neužgavo ir nesujudini visko.Po to bemiegė naktis ir lėkimas pas gydytoją.Sakė džiaukis, kad nepažeidė gretimų dantų šaknų. Taip, kad kartais gerai gauti nuo vaiko į dantis biggrin.gif
Atsakyti
Patarimas toms, kurios bijo traukimo, bet nebijo gydymo.
Jeigu jums baisiai atrodo reples, stiprus danties judinimas, grubios jegos naudojimas ir pan, bet jus nebijote taisytis dantu, iseitis yra labai paprasta. Danti be dideliu problemu pasalinti galima be jokiu repliu, dideles jegos, intensyvaus jo makalavimo. Tiesiog dantuka galima graztu supjaustyti i dalis ir tas atskiras dalis isimti. Man, kaip stomatologui, si procedura netgi labiau patinka, negu elementarus stiprus klibinimas. Tiesa, uztrukti toks delikatus procesas gali gerokai ilgiau, nei elementarus klibinimas, taciau apsieinama be dideliu klibinimu, bauginanciai atrodanciu repliu ir kitu baisiai atrodanciu instrumentu smile.gif
Atsakyti
Mano mamai šiandien 5 dantis iškart ištraukė. doh.gif Dabar galvoju, kokiu tirpalu būtų galima burną paskalauti, kad infekcija nepakliūtų į žaizdą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Huiza @ 2007 11 30, 12:12)
Mano mamai šiandien 5 dantis iškart ištraukė.  doh.gif  Dabar galvoju, kokiu tirpalu būtų galima burną paskalauti, kad infekcija nepakliūtų į žaizdą  g.gif


Man gydytojas po visu chirurginiu intervenciju skiria Cholheksidino gliukonato tirpala (asmeniskai man patinka metu skonio). O siaip tai dar galima skalauti "Dentosept", bet jis yra spiritinis. Nors man jis netgi labiau patinka, juk vis tik su zolelem, o ir gijima skatina. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(UnknownUser @ 2006 11 12, 02:33)
Patarimas toms, kurios bijo traukimo, bet nebijo gydymo.
Jeigu jums baisiai atrodo reples, stiprus danties judinimas, grubios jegos naudojimas ir pan, bet jus nebijote taisytis dantu, iseitis yra labai paprasta. Danti be dideliu problemu pasalinti galima be jokiu repliu, dideles jegos, intensyvaus jo makalavimo. Tiesiog dantuka galima graztu supjaustyti i dalis ir tas atskiras dalis isimti. Man, kaip stomatologui, si procedura netgi labiau patinka, negu elementarus stiprus klibinimas. Tiesa, uztrukti toks delikatus procesas gali gerokai ilgiau, nei elementarus klibinimas, taciau apsieinama be dideliu klibinimu, bauginanciai atrodanciu repliu ir kitu baisiai atrodanciu instrumentu smile.gif


Mano gydytojas man niekada nerodo repliu. Tiksliau jis jas paima taip, kad as net nematau, kaip jos atrodo (o gal per daug neziuriu).
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 11 30, 13:57)
Man gydytojas po visu chirurginiu intervenciju skiria Cholheksidino gliukonato tirpala (asmeniskai man patinka metu skonio). O siaip tai dar galima skalauti "Dentosept", bet jis yra spiritinis. Nors man jis netgi labiau patinka, juk vis tik su zolelem, o ir gijima skatina. 4u.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti