Įkraunama...
Įkraunama...

Danties rovimas

jezau, gi jei panosej, dar padabnas gydytojelis, mineka ant subines ir staigiai tik raut! biggrin.gif man tai stomatologai dzin, yra rove, kale, skaudejo ir pan. vis tiek nebijau ir nesuku galvos, reikia, einu i vsio.
Atsakyti
Man irgi kas drasos paskolinkite, nes numirsiu kaip bijau, o verkiant reikia....
Atsakyti
Savaitgali butum sedejus ramiai, o dabar... doh.gif Tau nuskausmins, visiskai neskaudes, galesi sau ramiai per langa ziuret kol stomatologas krapstysis. Dabar, reikalui esant, su kaltukais nieks nekala. Pamirsk ta sena istorija. Blogiausiu atveju, jei paprastai neissima, i pagalba ateina graztelis ir atlaisvina tas vietas, kurios kliudo. Skausmo nera, nes viskas uztirpe. Gali skaudeti tik po to, grizus namo, bet kiek skaudes priklauso nuo iv. faktoriu. Bet nedaugiau nei skauda dabar. Isgersi tabletka, jei ka wink.gif Bus nepatogu, nes kuri laika del zaizdos negalesi ta puse valgyt. Va savaitgalis butu gerai apsigydyt zaizdom...
Bet gal tau raut nereikia rolleyes.gif Jei luzo iki saknu, o saknys sveikos (reiktu nuotraukos), galima duriancia nuolauza ismesti ir protezuoti (i sakni ivedamas toks kaistelis, ant jo uzmaunamas dirbtinis danties vainikelis). Jei pazeistos ir saknys, pasalinus mazesne nuolauza, labai lengvai issiima ir didesne, nes atsiranda daugiau vietos (nezinau kaip cia paaiskint).
Vnz drasiau drambly, drasiau drambly... biggrin.gif
Atsakyti
kai po ilgos pertraukos mane reikalas prispaude taip, kad turejau arba eiti pas stomatologa, arba eiti, as bijojau taip, kad mane i stomatologini mama uz rankos nuvede. tiesiogine to zodzio prasme. o metu man tada buvo 23 blush-anim-cl.gif

taciau... pasirodo, viskas dabar kitaip, nei buvo kadaise, pries 15 metu. nors eilineje poliklinikoje technika ne pati moderniausia, viskas buvo tvarkoma taip preciziskai ir atidziai, kad nei skausmo, o nuo trecio vizito - nei baimes nejauciau.

rove man net 3 dantis (ziauriai buvau apleides juos). taigi viskas vyko taip: suleido nuskausminamuju. bet suleido taip, kad nei liezuvis kuolu gulejo, nei lupos nutirpo, nei ka - tik toje vietoje, kur buvo raunama saknis, atrode, jog sugertukas prilipes butu. daugiau nieko. nueinam i "raunamaji" kabineta, gydytoja sako: issiziokit.

na, issizioju. is tos baimes net ir uzsimerkiu. ir jauciu, kad gydytoja is vienos puses bando prieiti, sugriebti replemis dantis - bet jai nepatogu. tada jauciu, kad ji atsistoja man uz nugaros, vel bando kazka daryti. makaluoja replemis, ir tiek. po to dar karta ji pamakalavo. einam, sako. palaukit, sakau, o tai ka, nerausit? tai kad jau isroviau, sako. visas saknis ir visas skeveldras isrinkau. kelkites ir einam.

nu vos nenukritau is nuostabos. nieko nejauciau. rove is virsutinio zandikaulio - net nejauciau jokio tempimo is virsaus i apacia, nekalbant apie kazkoki skausma.

aisku, sioks toks skausmas buvo, kai atleidinejo "marinatas", taciau greitai uzvoziau ketanovo - ir vargo nemaciau smile.gif
Atsakyti
Gražiai jūs čia rolleyes.gif ... Iš tiesu kažkaip apraminot rolleyes.gif ... Ryt iš ryto ir pamatysim kaip ten iš tikrųjų bus unsure.gif ... Jaučiu taip pat trizniuosiu kaip ir penktadienį unsure.gif ...
Atsakyti
Na, Kuzia, ar jau grizai? Kaip buvo? Jei dar tik eisi, tai sekmes!.... wink.gif
Atsakyti
Tikrai nera ko bijoti dabar tu stomotologu.Ypac jei reikia rauti paprasta danti, vat kai reikia operuoti pasislepusi danti, kuris neisauga, tada nemalonu po operacijos, bet ir tai istveriama, nes nuskausminama, o po to Ketanovo reikia isgerti. Keista pasidare, kai Kuzia pasake, kad rauti danti baisiau nei gimdyti.Jei gimdyti maziau skauda nei danties rovimas, tai nebijociau to baubo- gimdymo fear.gif , bet visgi manau, kad tai nesulyginami dalykai.
Atsakyti
Kuzia is stomatologo nebegrizo blink.gif laugh.gif

As irgi ziauri baile- pries 3 metus uzejo skaudet danti, bet buvau Anglijoj, tai gailejau pinigu (is tikruju tai laaaabaiiiii fear.gif ) Galiausiai taip suskaudo,kad negalejau nei valgyt,nei miegot,nei dirbt blink.gif ) Nuveze brangusis mane pas stomatologa. Padare nuotrauka, pasodino(tiksliau- pagulde) i kede ir pradejo rusiuot instrumentus blink.gif Sitoj vietoj pradejau kratytis is baimes blink.gif Stomatologas pakraupo, kad as taip bijau ir pasiule nusiusti mane i kita klinika,kur mane butu uzmigde ir danti isrove blink.gif Skambejo labai viliojanciai rolleyes.gif , bet del mazos skylutes nenorejau prarasti dancio g.gif . Teko taisyti doh.gif
Atsakyti
Nu va, aš jau čia cool.gif . Iškart po stomatologo buvau išlėkus į apsipirkinėjimo terapiją rolleyes.gif , netgi vyras kompaniją palaikė doh.gif ... Buvo pažadėjęs... Viską pažadėjo, kad tik nueičiau biggrin.gif ...
O ddėl danties tai man, galima sakyt, pasisekė - išrovė tik lūžusią dalį. Nu tiksliai neskaudėjo smile.gif . Skaudėjo tik adatos dūris kai nuskausminančius leido. O daktarėlis rolleyes.gif ... Už poros savaičių bėgsiu protezuotis sunglasses2.gif ...
Atsakyti
Saunuole KUZIA kad pasiryzai ir galvos neskaudes daugiau del bijojimo, ir vyras thumbup.gif viska pazadejo kad tik nueitum smile.gif
Atsakyti
Man reiktu israuti protini danti. Bijau nerealiai, nes esu prisiklausiusi, kad buna visokiu komplikaciju blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma Liu: 12 spalio 2004 - 16:13
QUOTE (vilma Liu @ 2004 10 12, 17:14)
Man reiktu israuti protini danti. Bijau nerealiai, nes esu prisiklausiusi, kad buna visokiu komplikaciju blink.gif

Nu, o tai įsivaizduoji kaip man reikėjo ryžtis? blink.gif Mano gi mama numirė ištraukus dantį - kraujo užkrėtimas blink.gif . Na, guodžiausi ta mintim, kad tokie atvejai pavieniai unsure.gif ...
Atsakyti