Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas ir gimdymas Airijoje

O sakykit, GP-tai cia yra seimos gydytojas?O pas ginekologus reikia eiti tik ligoninese? Ar gerai supratau?Paaiskinkite man zioplei,nes du kartus gimdziau LT,tai ten truputi kitaip 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2009 11 03, 18:34)
Cia be 12-os savaites ligonineje net nesikalba. Pirmiausia reikia nueiti pas GP ir paimti siuntima i ligonine. Tada nuvaziuoti ten ir uzsirasyti priemimui. Paskirs laika ir pasakys kas ir kaip. Pradzioj buna tik karta per menesi. Kai terminas arteja, priemimai dazneja. Paskutini menesi buna vos ne kas savaite. Tiesa, tarpuose jie rekomenduoja pasirodyti GP.

aciu uz info , tai be gruodzio nera ko ten pas juos eiti, lt ,man viska paziurejo, padare kraujo tyrima, slapina paeme, padare scana sake viskas puiku ir vietoj tai galima sedeti ramiai ir laukti kada bus 12 +- savaiciu, kad nueiti cia pas airius prisiduoti
Papildyta:
QUOTE(dado @ 2009 11 03, 22:02)
O sakykit, GP-tai cia yra seimos gydytojas?O pas ginekologus reikia eiti tik ligoninese? Ar gerai supratau?Paaiskinkite man zioplei,nes du kartus gimdziau LT,tai ten truputi kitaip 4u.gif Aciu

nieko ir as ziople lt pirma gimdziusi, ismoksim , viska suzinosim tongue.gif lotuliukas.gif , svarbu nestuke.gif jauciames puikiai
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2009 11 03, 19:02)
O sakykit, GP-tai cia yra seimos gydytojas?O pas ginekologus reikia eiti tik ligoninese? Ar gerai supratau?Paaiskinkite man zioplei,nes du kartus gimdziau LT,tai ten truputi kitaip 4u.gif Aciu

GP - seimos gydytojas. Pas ginekologus nesciosioms nereikia, tik pas akuserius. Tai tie daktarai, kurie apziurineja ligonineje. As irgi pirma karta Lietuvoje gimdziau. Bet cia Airijoje turejau drauge, kuri laukesi dar pries mane. Va taip ir patobulejau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daila @ 2009 11 03, 21:17)
aciu uz info , tai be gruodzio nera ko ten pas juos eiti, lt ,man viska paziurejo, padare kraujo tyrima, slapina paeme, padare scana sake viskas puiku ir vietoj tai galima sedeti ramiai ir  laukti kada bus 12 +- savaiciu, kad nueiti cia pas airius prisiduoti

Verta pasiimti ta laiska is GP kuo anksciau ir nuvaziavus i ligonine uzsiregistruoti vizitui. Nesvarbu, kad ta paskirta data bus tik po menesio. Vis tiek lengviau planuotis kai is anksto zinai.
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2009 11 04, 01:30)

Verta pasiimti ta laiska is GP kuo anksciau ir nuvaziavus i ligonine uzsiregistruoti vizitui. Nesvarbu, kad ta paskirta data bus tik po menesio. Vis tiek lengviau planuotis kai is anksto zinai.

aciu uz patarima nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2009 11 03, 18:02)
O sakykit, GP-tai cia yra seimos gydytojas?O pas ginekologus reikia eiti tik ligoninese? Ar gerai supratau?Paaiskinkite man zioplei,nes du kartus gimdziau LT,tai ten truputi kitaip 4u.gif Aciu


Tu ne žiopla,tik nėščia,svetimam krašte :lotuliukas:Tep tep GP.yra šeimos gydytojas[visų galų meistras]o ginekologai g.gif vaikšto ten visi kostiumuoti,net be chalatų.Jokių ,,lėktuvų,,čia nepamatysit.Apžiūri gydytojai.

Aš prisiregistravau 9sav.pas GP.o pirmas vizitas į ligoninę buvo paskirtas 17sav.Labai daug nėštukių.Man nereikėjo jokio laiško iš GP.Seselė, ta vadinama nurse, viską sutvarkė,padarė nėštumo kortelę ir pasakė kada į ligoninę.Iš ligoninės gavau laišką,kad užregistravo i nekantriai lotuliukas.gif manęs laukia.Čia tokia tvarka,kad pirma apžiūra ligoninej turi būti atlikta iki 20sav. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daila @ 2009 11 04, 11:15)
aciu uz patarima nestuke.gif

Dar patarciau dirbancioms: jau dabar pradekit tvarkytis popierius del motinystes ismoku. Zinancioms tai padaryti labai lengva, bet pirma karta pildant gali buti komplikuota. Labai gerai reikia isiskaityti i tuos terminus: pries kiek savaiciu reikia paimti parasa is GP, kada nunesti forma darbdaviui ir t.t. Dar verta is karto pasiimti 2 blankus, nes as tai is karto klaidu priveliau (is susijaudinimo) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aghedo @ 2009 11 04, 15:18)
Dar patarciau dirbancioms: jau dabar pradekit tvarkytis popierius del motinystes ismoku. Zinancioms tai padaryti labai lengva, bet pirma karta pildant gali buti komplikuota. Labai gerai reikia isiskaityti i tuos terminus: pries kiek savaiciu reikia paimti parasa is GP, kada nunesti forma darbdaviui ir t.t. Dar verta is karto pasiimti 2 blankus, nes as tai is karto klaidu priveliau (is susijaudinimo)  blush2.gif

gal gali atsiusti formo pavadinima ir truputeli daugiau informacijos kaip ir kada ka reikia pristatyti. aciu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(SPYGLA @ 2009 11 04, 14:23)
Tu ne žiopla,tik nėščia,svetimam krašte  :lotuliukas:Tep tep GP.yra šeimos gydytojas[visų galų meistras]o ginekologai g.gif vaikšto ten visi kostiumuoti,net be chalatų.Jokių ,,lėktuvų,,čia nepamatysit.Apžiūri gydytojai.

Aš prisiregistravau 9sav.pas GP.o pirmas vizitas į ligoninę buvo paskirtas 17sav.Labai daug nėštukių.Man nereikėjo jokio laiško iš GP.Seselė, ta vadinama nurse, viską sutvarkė,padarė nėštumo kortelę ir pasakė kada į ligoninę.Iš ligoninės gavau laišką,kad užregistravo i nekantriai lotuliukas.gif manęs laukia.Čia tokia tvarka,kad pirma apžiūra ligoninej turi būti atlikta iki 20sav. 4u.gif

gal truputeli perklausiu, bet pirma eini pas gp gauni koki tai siuntima i ligonine ir tada vaziuoji i ligonine uzsiregistruoji ir lauki laisko su numatytu appoitmentu?
Aciu rolleyes.gif
Atsakyti


gal truputeli perklausiu, bet pirma eini pas gp gauni koki tai siuntima i ligonine ir tada vaziuoji i ligonine uzsiregistruoji ir lauki laisko su numatytu appoitmentu?
Aciu rolleyes.gif
[/quote]


Aha,teisingai.Pirmiausia reikia pas GP.ten užregistruoja,padaro tyrimus,padaro nėščiosios kortelę,ir arba duoda siuntimą[kaip kažkuri mamytė rašė]arba patys užregistruoja.Laiško gali ir negauti,čia matyt nuo ligoninės priklauso,bet vistiek tada nursė pasakys.Nuėjus ligoninėn,ten vėl viskas iš naujo,surašo visą istoriją:ligos,bėdos,gimdymai ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daila @ 2009 11 04, 16:33)
gal gali atsiusti formo pavadinima ir truputeli daugiau informacijos kaip ir kada ka reikia pristatyti. aciu ax.gif



http://www.welfare.i...t/Pages/mb.aspx

Cia bendra informacija


http://www.welfare.i...uments/mb10.pdf


O cia ta forma.
Sekmes!
Atsakyti
Sveikos nestukes, norejau paklausti nuo keliu savaiciu radejot eiti i ligonine kada pirma skana padare jum. Nes man pirmas skanas buvo 14 savaiciu o dabar gavau laiska tiktai 32 savaiciu kad atvykciau bet man tai truputi cia yra nenormalu su jais kodel taip velai g.gif
Atsakyti
QUOTE(nicule @ 2009 11 04, 21:00)
Sveikos nestukes, norejau paklausti nuo keliu savaiciu radejot eiti i ligonine kada pirma skana padare jum. Nes man pirmas skanas buvo 14 savaiciu o dabar gavau laiska tiktai 32 savaiciu kad atvykciau bet man tai truputi cia yra nenormalu su jais kodel taip velai  g.gif


Sveikutė.Man pirmą scaną darė 17sav.antram užregistravo kai bus 28sav.Sunku pasakyt pagal ką čia jie skiria,kad taip nevienodai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nicule @ 2009 11 04, 22:00)
Sveikos nestukes, norejau paklausti nuo keliu savaiciu radejot eiti i ligonine kada pirma skana padare jum. Nes man pirmas skanas buvo 14 savaiciu o dabar gavau laiska tiktai 32 savaiciu kad atvykciau bet man tai truputi cia yra nenormalu su jais kodel taip velai  g.gif

Cia jau taip pas juos. Jei pirmas skanas normalus, tai iki trecio trimestro jie per daug sau galvos nesuka. Ir svorio cia niekas nematuoja kas menesi (kaip Lietuvoje). Man apie 22 savaite dar dare antra skana, bet tik del to, kad mano amzius jau kritinis. O va mano jaunesnes drauges kai tyrimai normalus buvo, tai irgi tik i pabaiga pradejo dazniau ligonineje lankytis.
Atsakyti