Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

Amour,
tikrai manau astigaus, nes nemires schmoll.gif Tik manau jam skubios pagalbos reikia rolleyes.gif

Pas mane tai nusalo greiciausiai per ziema rododendras unsure.gif Na bet aj irnesakyk.gif I jo vieta pasodinau buksmedi biggrin.gif Dabar dar grazesne kompozicija gavosi. Nes ir tuja salia auga drinks_cheers.gif Tai dera , mano manynu, bent jau mano sklype biggrin.gif dabar saugosiu likusius du rolleyes.gif Tik gaila neprisimenu kuris mire, geltonu ziedu ar raudonu blush2.gif
Atsakyti
Labas rytelis 4u.gif
O jau grozybiu pridejot bigsmile.gif nuostabu,aki dziugina thumbup.gif O mano rododendras ir ta japoniska azalija is proto eina doh.gif vienas zieduose paskendes ir lysves atrodo tuoj iseis,o kita pasiruosusi is vazono islipti lotuliukas.gif smagu ax.gif ,tik stai viena is dvieju mazuju azaliju kazko nepatenkinta vazone buvo,ziedus pradejo mesti,nors namuose palikta tiek nemeta.Persodinau i lysve,savaitgali zemiu reikes uzvezti geru.Gal cia jos man jau perzydi g.gif ?Stai koks vaizdelis:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EgluteN: 06 gegužės 2009 - 10:01
QUOTE(Ju.Ju @ 2009 05 06, 18:59)
Amour,
tikrai manau astigaus, nes nemires  schmoll.gif  Tik manau jam skubios pagalbos reikia  rolleyes.gif

Pas mane tai nusalo greiciausiai per ziema rododendras  unsure.gif


O kokios pagalbos? unsure.gif Tresiau, laisciau lotuliukas.gif

Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elitarai @ 2009 05 04, 17:22)

wub.gif čia visas medis jau bigsmile.gif

QUOTE(Neri29 @ 2009 05 05, 12:44)

Na per mamos diena pati sau issirinkau gele ir pasakiau vyrui ir vaikams, kad kitos nepriimsiu  biggrin.gif
Na ir padovanojo wub.gif

user posted image



wub.gif ale visas kotas lapuotas thumbup.gif
QUOTE(Amour @ 2009 05 06, 16:33)

Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai  blush2.gif

Aš irgi savo nedengiau žiemą blush2.gif bet užtai vienas ir yra kažkoks pavargęs , bet tikuosi atsigaus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2009 05 06, 16:33)
Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai

Nedengi, ir neiššąla? bigsmile.gif
gal reiks ir man pabandyti.. nes su tom eglišakėm rudenį, orui atšalus tai siaubinga dirbti..
Atsakyti
As irgi nusipirkau rododendra,senai norejau ,nezinojau kur sodinti -tai kazkaip sugalvojau tarp dvieju egliu ,paskui ziuriu jus cia kalbat kad jiems labai tinka spigliuociu draugija. O mano vyriskis vis bamba ant manes, sao agles visa dregme pavogs is jo?
Atsakyti
QUOTE(jurg_ili @ 2009 05 06, 18:25)
As irgi nusipirkau rododendra,senai norejau ,nezinojau kur sodinti -tai kazkaip sugalvojau tarp dvieju egliu ,paskui ziuriu jus  cia kalbat kad jiems labai tinka spigliuociu draugija. O mano vyriskis vis bamba ant manes, sao agles visa dregme pavogs is jo?

tai nesodinsit juk prie pat spygliuočio , vistiek iki kokio metro paliksit atstumu unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistejukas @ 2009 05 05, 18:34)
Sveikutes,

Pries kelias dienas klausiau patarimo, kas nutiko rododendrui, nes lapeliu kitoje puseje atsiradojuodos demeles ale taskiukai, tai siandien sugebejau nufotkinti ir dedu nuotraukytes. Gal pagelbesite help.gif

cia tie lapeliai, nelabai kokia nuotrauka, bet gal iziuresite blush-anim-cl.gif:
user posted image



Labas, vis bandau prieiti prie kompo ir vis kas nors sutrukdo. ax.gif
Nelabai įžiūriu ar tokie taškiukai ar kitokie.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neri29 @ 2009 05 05, 10:44)
Sveikutes,

Na per mamos diena pati sau issirinkau gele ir pasakiau vyrui ir vaikams, kad kitos nepriimsiu  biggrin.gif
Na ir padovanojo wub.gif

user posted image

Na ir dabar turiu galvos skausma. Ant lapelio jokios rusies nenurodyta, paprasciausia rododendras. Tai ir nzn ka reiks ziema su juo daryti, kaip apdengti?
drauge sako, issikask ir nesk i rusi, bet ji pati apskritai nei vienos geles neturi. tai tokia ir patareja. patarkite jus
Papildyta:
omoroka 38 pabaigiau savo kampeli, Na trupuciuka keiciau, kad deretu prie alpinariumo, ir dar ozeksni ikisau ir dar kazkokias radusi, bent jau laikinai.
Ivertink, man tai labai patiko. Esu labai dekinga tau  mirksiukas.gif

My Webpage

Na nerealiai atrodo gyvatvore wub.gif . kiek metu  jai?

man toki bordiura reikia apzeldinti, kad nesimatytu. Jau NA temoje klausiau, patrimu daug gavau, tik pati neapsisprendziu ko labiau noreciau. O gal cia butu variantas g.gif

ir dar koks ten toks medelis, kur priesais karkliuka?


Merginos, jau kai užknisiu jus su savo nuomone, tai traukit mane į tuos nepageidaujamus ... ax.gif doh.gif

Bet būtent už šitą rododendrą 70 Lt yra labai daug. Jis net neskiepytas, o tik taip sau šoninės šakelės nukarpytos ir paskui pražydintas pumpuras. verysad.gif Štambiniai turėtų būti tokie kaip Vida įdėjo. Mažaūgis skiepytas. Normali kaina apie 150. Jei kaina mažesnė irgi reikia pažiūrėti, o kas kitaip padaryta ? Būtinai turi būti nurodyta rododendro rūšis. Daug yra tokių kurie mūsų klimatui išvis netinkami. verysad.gif unsure.gif

thumbup.gif
Neri, man visgi gražiau būtų buvęs kampe Klipertas. Dėl formos. Spalva panaši. Neįsodinai dar vieno melsvo gulinčio kadagio, tai neišsiryškina heucheros. Nelabai matau kiek ten vietos, bet gal dar už heucherų tilptų kokia mėlynos spalvos melsvė? Ir vasarą žiedų pritrūks. ar labai nenori tos hortenzijos?

O aš jau frezijas susodinus daiginu ant palangės wub.gif


o su Pieriu labai atsargiai. Jo atsparumas pas mus ant ribos. Pas Neri dar nieko, pas ją jūra netoli, bet pvz. Vilniuj, tai schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omoroka 38: 07 gegužės 2009 - 10:26
Sveikos,

Norėčiau prisijungti blush2.gif turim ir mes rododendrą ax.gif Visi pamatę aikčioja, tai pernai su vyru labai laukėm kada pražys lotuliukas.gif Tiesą sakant, itin didelio įspūdžio nepadarė, bet šiaip gražus augalas wub.gif Tie ant stiebo man labai labai gražūs wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Amour @ 2009 05 06, 15:33)
Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai  blush2.gif

ir aš , nė nepagalvojau, kad reikėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2009 05 06, 14:33)
Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai  blush2.gif

Na as taip nusprendziau, nes nieko kito negalejo jam atsitikti dry.gif as irgi niekad nedengiu rododendru ziemai, nebent ankstyva pavasari kai nakti salnos, o diena saule kaitina - nelabai jiems gerai. Bet tada laistau laistau laistau ax.gif
Man atrodo tavasis kazkokia liga serga g.gif nzn tik speju.
QUOTE(rukutukas @ 2009 05 06, 16:04)
Aš irgi savo nedengiau žiemą  blush2.gif bet užtai vienas ir yra kažkoks pavargęs , bet tikuosi atsigaus.  4u.gif

aha, ir as taip maniau , bet snipstas - neatsigavo dry.gif

p.s. Sveika Will rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Will @ 2009 05 07, 10:41)
Tiesą sakant, itin didelio įspūdžio nepadarė, bet šiaip gražus augalas  wub.gif 

prisipazinsiu, irgi kazko stulbinancio ir man nera ju zieduose, taciau nzn kas, bet labai traukia jie mane rolleyes.gif Nzn , gal del to kad jie musu salygom kaprizingi, o gal siaip kazkokia trauka turi savyje... nes tikrai yra daug grzesniu ir labiau kabinanciu ziedu, nei kad rododendro, net man ta pati hortenzija, man ji daug idomesne (siemet zadu isileisti pas save smile.gif ). Bet visvien rododedras yra mano pasididziavimas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ju.Ju: 07 gegužės 2009 - 11:17
O kaip per žiemą išlaikyti Azaliją > ar labai lepi?
Atsakyti