Įkraunama...
Įkraunama...

Auginantiems rododendrus

QUOTE(Forget-me-not 25 @ 2009 05 07, 11:21)
O kaip per žiemą išlaikyti Azaliją > ar labai lepi?

pirkau azalija 2007 metu pavasari...stirpru grazu gan auksta krumeli. Zydejo, augo... taciau po ziemos atrode nekaip..... ana vasara nezydejo, merde,...ir jau po sios ziemos irgi ramia duse atsisveikinau su ja . Tei va - nepavyko man su azalija susidraugauti....nzn vargu ar pirskiu siemet nauja unsure.gif
Sia ziema nunese su savim azalija ir rododendra verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 05 07, 10:41)
Sveikos,

Norėčiau prisijungti  blush2.gif  turim ir mes rododendrą  ax.gif  Visi pamatę aikčioja, tai pernai su vyru labai laukėm kada pražys  lotuliukas.gif  Tiesą sakant, itin didelio įspūdžio nepadarė, bet šiaip gražus augalas  wub.gif  Tie ant stiebo man labai labai gražūs  wub.gif  wub.gif  wub.gif
ir aš , nė nepagalvojau, kad reikėtų  g.gif


O kokį pirkot, kad didelio įspūdžio nepadarė. Jei kokią paprastą rūšį, tai visai tikiu, kad nepadarė. Nors paprasta rūšis gražiai prižiūrėta irgi žavingai atrodo. wub.gif

g.gif O aš hortenzijas tik nesenai įsileidau ir tik todėl, kad tokios pačios augimo sąlygos kaip rododendrų ir žydi kitu laiku. Ir tai dar ne visos man tinka. Nemėgstu tų cheminių spalvyčių. Be to rododendras jei netinkamai pasodintas, tai taip netinkamai ir atrodo. O su hortenzija paprasčiau.
Atsakyti
QUOTE(Amour @ 2009 05 05, 20:31)
Sakykit, ar atsigaus dar sis rododendras  verysad.gif ?



Kad atsigautų reikia patikrinti ar ne per giliai pasodintas. ( Iš nuotraukos man toks vaizdelis susidaro ). Patikrinti Ph. Stipriai apkarpyti. O rudos dėmelės nuo pertręšimo. Dar šitai rūšiai gali būti per daug saulės.

Ar tau patogu prižiūrėti šitą augaliukų grupę? Manau, kad ne. verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Amour @ 2009 05 06, 14:33)
O kokios pagalbos?  unsure.gif Tresiau, laisciau  lotuliukas.gif

Kaip suprasti, kad nusalo? As tai niekaip nedengiau ziemai  blush2.gif


Dauguma atsparių rododendrų greičiau išdžiūsta negu žūsta nuo šalčio. Dar labai svarbu pasodinimas. Jis turi šiek tiek skirtis priklausomai nuo to koks natūralus sklypo gruntas.

Jei rododendrui geros sąlygos, tai jis gyvybingas kaip piktžolė. Bet jei ne jis ir atrodo atitinkamai.
Atsakyti
Pasiskaičiau ir išsigandau, aš va turiu kinišką azaliją, tik šiemet pirkau, ir nepigiai...
O gal žiemai ją iškasti į vazoną kokį gal taip peržiemotų unsure.gif
va manoji...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 05 07, 09:42)
Labas, vis bandau prieiti prie kompo ir vis kas nors sutrukdo.  ax.gif
Nelabai įžiūriu ar tokie taškiukai ar kitokie.

user posted image



Berods tokios pacios, o kas cia gali. unsure.gif Tuoj dar kokia nuotraukyte idesiu.
Papildyta:
NU niekaip man neiseina is arti padaryti nuotrauku sad.gif Nieko nesimato. O demeles tokios pacios kaip nuotraukoje berods, nes man ta nuotrauka nepasididina.
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2009 05 07, 13:15)
aha, ir as taip maniau , bet snipstas - neatsigavo dry.gif

Na teks ateinančią žiemą būtinai užkloti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(omoroka 38 @ 2009 05 07, 11:54)
Merginos, jau kai užknisiu jus su savo nuomone, tai traukit mane į tuos nepageidaujamus ...  ax.gif  doh.gif

Bet  būtent už šitą rododendrą 70 Lt yra labai daug. Jis net neskiepytas, o tik taip sau šoninės šakelės nukarpytos ir paskui pražydintas pumpuras.  verysad.gif Štambiniai turėtų būti tokie kaip Vida įdėjo. Mažaūgis skiepytas. Normali kaina apie 150. Jei kaina mažesnė irgi reikia pažiūrėti, o kas kitaip padaryta ?  Būtinai turi būti nurodyta rododendro rūšis. Daug yra tokių kurie mūsų klimatui išvis netinkami.  verysad.gif  unsure.gif

thumbup.gif
Neri, man visgi gražiau būtų buvęs kampe Klipertas. Dėl formos. Spalva panaši. Neįsodinai dar vieno melsvo gulinčio kadagio, tai neišsiryškina heucheros. Nelabai matau kiek ten vietos, bet gal dar už heucherų tilptų  kokia mėlynos spalvos melsvė?  Ir vasarą žiedų pritrūks. ar labai nenori tos hortenzijos?

O aš jau frezijas susodinus daiginu ant palangės  wub.gif


o su Pieriu labai atsargiai. Jo atsparumas pas mus ant ribos. Pas Neri dar nieko, pas ją jūra netoli, bet pvz. Vilniuj, tai  schmoll.gif



ot s..... doh.gif tai tegul stovi tas rododendras, mazu prazys ir kitais metais. Ar maza vilties?
Kadagi viena pasodinau desineje, o gal dar vieno reikejo? o kaip manai gal per mazai tu Heuheru?
As turiu kazkokia slaiziancia hortenzija bet ji sakyciau letai auga. Gal ten kokia laipiojantis kitokios rusies buna?
Nelabai suprantu as apie tuos augalus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 07, 15:11)
Pasiskaičiau ir išsigandau, aš va turiu kinišką azaliją, tik šiemet pirkau, ir nepigiai...
O gal žiemai ją iškasti į vazoną kokį gal taip peržiemotų unsure.gif
va manoji...
user posted image


Kažkas nerealaus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 07, 14:11)
va manoji...
user posted image


Nu gražuole, wub.gif tfu ,tfu nenugirt blink.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

na va mano rododendras kuri pirkau tuputuka pavargusi jau skleidzia ziedelius bigsmile.gif

cia nuotraukyte pries kokia savaite daryta

user posted image
user posted image
veliau idesiu kaip pilnai issiskleis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 07, 14:11)
Pasiskaičiau ir išsigandau, aš va turiu kinišką azaliją, tik šiemet pirkau, ir nepigiai...
O gal žiemai ją iškasti į vazoną kokį gal taip peržiemotų unsure.gif
va manoji...
user posted image


Oi koks grozis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nuosirdi @ 2009 05 07, 14:11)
Pasiskaičiau ir išsigandau, aš va turiu kinišką azaliją, tik šiemet pirkau, ir nepigiai...
O gal žiemai ją iškasti į vazoną kokį gal taip peržiemotų unsure.gif
va manoji...
user posted image

sveikutes jungiuos ir as ,jau azalijos grozis nerealus blink.gif ,ir kiek tas grozis kainavo?
o cia maniskis smile.gif
user posted image
Atsakyti