Įkraunama...
Įkraunama...

Kinų pinigų medis / Pilea Peperomioides

užvedė mane jediara su šituo gėliuku hihihi.gif
štai šiosdienos foto įmetu, įdomu peržiūrėjus ankstesnes nuotraukas stebėti kaip auga. Ankstesnioji nuotrauka, kur buvau įdėjusi fotografuota 2008-ųjų birželį, tai šitoji po šiek tiek daugiau nei metų thumbup.gif

user posted image

spustelėjus foto truputuką pasididina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 18 spalio 2009 - 07:52
jolaxus, ačiū už gerą straipsnį ir patarimus 4u.gif Tavo "pinigėlis" labai gražus wub.gif . Keisčiausia, ką sužinojau ir pamačiau, kad jis žydi bigsmile.gif Saviškį dabar pernešiu į kitą, vėsesnį kambarį - žiūrėsiu, gal nustos gelsti lapeliai g.gif Įdedu foto, kiek paaugo nuo liepos mėn. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 10 18, 12:11)
Saviškį dabar pernešiu į kitą, vėsesnį kambarį - žiūrėsiu, gal nustos gelsti lapeliai  g.gif 

ir kartu laistymą sumažink gerokai, kad vėsioje patalpoje nesurūgtų drėgna žemė mirksiukas.gif
beje, taviškis pinigėlis irgi padoriai ūgtelėjęs, nepasakytum, kad jam kažkas blogai, atrodo sveikai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 18 spalio 2009 - 14:31
Ačiū, tik jis kažko pageltęs, o gal jam trąšų trūksta? g.gif
Atsakyti
labai grazus is kur perkat? blush2.gif
Atsakyti
dovanų gaunam biggrin.gif manąji tikrai man padovanojo šeima prieš keletą metų, matyt su meile dovanojo, kad taip sėkmingai žaliuoja cool.gif
Atsakyti
Aš tai įsigijau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2009 10 19, 21:27)
labai grazus is kur perkat?  blush2.gif

Būna pardavinėja, būna ir laiptinėse auga, pas mane mamytė ir trys vaikai atskirai pasodinti auga. Bet tu Kaune, jei butum Vln. tai susitartume.. Na, jei niekur nerasi ir labai laaabai noresi, rašyk man į AZ.
Atsakyti
kazkur maciau gal ligoninei biggrin.gif bet tai nejaugi pavoksiu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2009 10 20, 17:14)
kazkur maciau gal ligoninei biggrin.gif bet tai nejaugi pavoksiu biggrin.gif  4u.gif

Juk "netyčia" galėjai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milereta @ 2009 10 20, 09:21)
... būna ir laiptinėse auga...


Oy negaliu lotuliukas.gif Juokiausi gal koki gera 10 minuciu lotuliukas.gif
Taip ir isivaizduoju..iseini viena grazia diena i laiptine o ten se tau trejos devynerios kaip koks grybas netiketai Pilea uzaugo hihihi.gif

Cia siaip smile.gif Aciu uz gera juoko doze mirksiukas.gif

Prie tos pacios progos idesiu savaja grazuole smile.gif

user posted image

Siaip tai nustebau paskaiciusi jus cia kaip sakot, kad laistyti kuo maziau reikia. Is mano praktikos ji kaip tik labai dregme megstanti gele smile.gif Ar jau nori "gerti" atpazistu is jos lapu. Jei ji "soti" tai lapai buna standus, jei nori gerti tai suglebe. Nors jau atsekiau jos "gerimo" cikla tai lapu nebetikrinu smile.gif

Dar vienas pastebejimas is mano praktikos. Jei nenorite kad vaikuotusi sodinkite i didesni vazona smile.gif maniske pradzioj tokiam augo
user posted image
taij vaiku nespejau geneti smile.gif jau visos bendradarbes, drauges ir pazistamos apdalintos hihihi.gif O tik persodinau i pakankamai dideli vazona viskas..ne vieno vaiko..tik savim uzsiimineja smile.gif Matyt kai anksta vazonelyje ir ji neturi i ka augti tai vaikus "gamina" nes kazkaip augimo procesa reikia kompensuoti smile.gif

Tai tiek mano pastebejimu smile.gif Siaip jei kas norite vaikuciu parasykite i AZ man. Dar turiu keleta nuo sitos uzsilikusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaikučius tai ji tikrai mėgsta auginti, bet dabar persodinau į didesnį vazonėlį, tai gal pradės pati augti biggrin.gif
Atsakyti