Įkraunama...
Įkraunama...

Naktis prieš vestuvės

Aišku jei gyveni atskirai, tai ir problemų nėra, nors tai apie ką aš paklausiu irgi neproblema tiesiog įdomu, kaip darysite ar darėte jūs mirksiukas.gif
Ar jūs tą naktį praleisite kartu kaip ir visada, savo namuose ir tik iš ryto vienas iš jūsų išeis pas savo tėvus, ar jau iš vakaro?
Atsakyti
Aš iš vakaro pas savo tėvus būsiu. Mano tėvai gyvena mieste, o mes rajone, todėl man taip patogau bus su šukuosena ir makijažu, nes CMB labai jau anksti turime būti.

Jaunikis išvažiuos iš mūsų bendrų namų, atvažiuos pas mano tėvelius, po to važiuojam į CMB, vėliau pas jo tėvelius, po to bažnyčia ir šventė kaimo sodyboje.
Atsakyti
Liksiu pas tevus nakvoti smile.gif
Atsakyti
O mes kartu nakvosim ten kur gyvenam, toj pačioj savo lovytėj, tik ryte pasidarius visas grožio procedūras važiuosiu į tėviškę pas savo tėvelius blush2.gif
Atsakyti
aš būsiu pas savo tėvus, jis - pas savo. Naktį praleisime atskirai ir susitiksime tik bažnyčioje. Man taip kažkaip įdomiau atrodo, norėsis kuo greičiau vienas kitą pasidabinusius pamatyti wub.gif
Atsakyti
as irgi pas tevus liksiu smile.gif taip bus idomiau mirksiukas.gif atvaziuos manes su pabroliais i rotuse pasiimti biggrin.gif
Atsakyti
o mes tai turbut naktele praleisime kartu, nes net nezinau ar tooookia nakti galeciau viena uzmigti.siaip tai mes draugaujam jau 2m ir 4men ir nuo tos dienos, kai sutikau buti jo panele, tik viena diena buvo kai mes buvom nemate vienas kito blink.gif .tada abu ziauriai gripavom po 40 virš temperatūros biggrin.gif taigi neistverciau nė pusdienio be jo. biggrin.gif
Atsakyti
O pas mus tokia situacija,kad as visai is kito miesto doh.gif , mazdaug 200km nuo ten kur gyvename dabar pas jo tevus. Tai man net ir nera kur eiti g.gif , tai as greiciausiai liksiu pas jo tevus o jis kazkur gal pas babule, ar atvirksciai.Nes norime atskirai,kad butu noras kuo greiciau pamatyti vienas kita kita diena smile.gif
Atsakyti
[quote=liutuke.m,2005 05 19, 11:06]
O mes kartu nakvosim ten kur gyvenam, toj pačioj savo lovytėj, tik ryte pasidarius visas grožio procedūras važiuosiu į tėviškę pas savo tėvelius blush2.gif
[/q

Musu vestuves irgi liepos 9 4u.gif , bet anksti ryte blink.gif
Atsakyti
kaip gerai kad man nereik sukt galvos kur reiks miegot paskutine nakti prieš vestuves, nes mes negyvanam kartu, mes tai nešiolaikinė šeima smile.gif tongue.gif
Atsakyti
o mes tai miegosime kartu, tik išryto kai išvažiuosiu viską tvarkytis grišiu pas mama, o po to susitiksime tik bažnyčioje, tai manau per puse dienos ir taip pasiilgs, nejau aš dabar paliksiu jį vieną miegoti
Atsakyti
Na o maniškis tai pas sawo mama wažiuos miegot, beje ji nepertoliausiai gywena. Man ir atrodo kad taip idomiau. smile.gif
Atsakyti