Įkraunama...
Įkraunama...

Naktis prieš vestuvės

QUOTE(Reniss @ 2005 05 20, 10:05)
o mes tai miegosime kartu, tik išryto kai išvažiuosiu viską tvarkytis grišiu pas mama, o po to susitiksime tik bažnyčioje, tai manau per puse dienos ir taip pasiilgs, nejau aš dabar paliksiu jį vieną miegoti


o kodėl gi ne biggrin.gif Vestuvių naktis saldesnė bus wub.gif
Atsakyti
Sveikos, būsimosios nuotakos. Jei nepyksit, patarimą duosiu.Tuokiamės prieš metus ir 3 mėnesius ir TIKRAI nesigailiu, jog naktį prieš vestuves praleidome atskirai.Toms, kurios neturi tėvų, juk yra draugės, pažįstami ir pan.Išgrūskite tą savo mylimąjį kur nors smile.gif)) O pačios atsipalaidokit ir skirkite naktį sau, savo svajonėms ir viltims.Kaip gera visu tuo pasidalinti su savo vyreliu po to, pasikalbėti, kas kaip ir kur buvo, ką galvojo... O koks jausmas, kai tave pamato išsipuošusią..... Romantika....smile.gif
Atsakyti
oj, kaip smagu pasiskaitineti..smile.gif
va, mes uz 2 savaiciu keliames pas ji gyventi..(IIauskte, atskirai nuo jo tevu), ale kai kalbejom ka darysim....tai as vaziuosiu pas savo tevus, (100m nuo jo smile.gif ), o jis eis pas saviskius i I auskta miegot..smile.gif sake, jog jei liksiu vienas pas mus, tai nemiegosiu..o lauksiu kada as grisiu..smile.gif)) ale pasiilgs.....wink.gif)))
Atsakyti
Mes tai nakvosim kartu...Ir manau, kad čia nieko tokio. Kadangi nematome prasmės miegoti atskirai, kai namai skirtingose gatvės pusėse ( jo tėvai gyvena šalia) Iš ryto jis išeis pas tėvus, o aš eisiu pas kirpėją:)Be to bijau, kad jei nebus jo šalia neužmigsiu ax.gif Metus gyvenam kartu, ir aš labai laiminga biggrin.gif
Atsakyti
oj..kaip jums jau faina..as nebesulaukiiu..nors jo...as jau su juo kiekviena nakti miegu..smile.gif bet taip norisi visada grizti ten, kur zinai kas jis gris namo...gal kada net valgyt padarys... blush2.gif
Atsakyti
o mes nakvosim pas mano tevus,o jau kai ryte atsikelsim ir as isvaziuosiu i salona darytis sukuosenos ir makiazo,jis turetu isvazuot kur nors (tikriausiai pas mano broli),o po to tik atvaziuos manes pasiimt.
Atsakyti
Mes gyvenam pas mano tėvus, todėl ten ir ruošimės kartu. Juk negaliu aš jį išleisti viena kažkur rengtis. mano žiopliukas dar ne taip ką padarys, blush2.gif o kitų jis neklauso tik manes. gal ir smagu būtų atskirai prieš vestuves bet man kažkaip gal jaudulys nebus toks jei būsim kartu. 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, nuotakos. kaip fainai, kad arteja jusų šventės smile.gif sėkmės visoms, o mes kadangi irgi kartu gyvenom, tai aš anksti ryte išvariau iš namų į kirpyklą, kosmetologinį, ir suknės į saloną rengtis, nes mūsų vestuvės buvo už 100km, tai nieko kas man padėtų suknelę apsirengt nebuvo ax.gif tai mane salone aprengė, ir aš pas vyra grįžau visa jau pasiruošus, jis mane pasitiko prie mūsų namų, nustėro pamatęs, blush2.gif o paskui visos poros su juo jaulaukė ir varėm į bažnyčią ir pas tėvus mirksiukas.gif visur iš kirpyklos, iš kosmetikės į saloną variau su taksu, kad vyrelis manęs nematytyų tarpais, ir nustebtų pamatęs. taip ir buvo ax.gif
Atsakyti
as irgi ketinu savo brangiausiaji is vakaro pas tevus issiusti. nera cia ko kad snipinetu wink.gif
o pasimatytumem tik prie baznycios
Atsakyti
Manskis is viso uzsimane savaite nesimatyti...sito tai as neleisiu...smile.gif) aisku pajuokavo..bet abu is vakaro issiskirsim;)
Atsakyti
Viena mano buvusi bendramokslė (niekad padoriu elgesiu nepasižymėjusi) visą naktį prieš vestuves su kita drauge ir su bernais uliavojusi ir dar kai ką dariusi, pasakė ryte, kad jai reikia anksti išeiti, mat reikia užsukt manikiūro pasidaryt, bo jos pačios vestuvės. Tai kavalieriai niekaip nepatikėjo, kad taip gali būti, sako ateisim prie zagso pažiūrėt...Dar kitą istoriją darbe jau daug metų prisimenam-du mano bendradarbiai nužiūrėjo gatve einančias merginas, išlipę iš mašinos sustabdė, susipažino, pasiūlė joms pratęst pažintį su alkoholiniais gėrimais. Mergužėlės sutiko, apsinakvojo, pasirodo buvo atvažiavę iš provincijos vienai iš jų išsinuomot ar tai iš siuvėjos atsiimt vestuvinę suknelę, nes po poros dienų vestuvės. Ir mėtėsi , sakė, ta suknelė bei veliumas mašinoje ant palangės. Tai vat kokių jaunųjų būna .
Atsakyti
O siaubas...na...gerai..kad nors maiskis ne tokis:)
Atsakyti