Įkraunama...
Įkraunama...

LARINGITAS

mamytes,mums draugai uzsieni nupirktu omron microair ne-u22.kiek skaiciau tai vienintelis turbut kur galima inhaliuot gulinti.kokia jusu nuomone apie ji?
Atsakyti
Na siaip as saviskius su mikrolife inhaliatorium irgi gulincius inhaliuoju, daznai ir miegancius, taip nepasitenkinimo isvengiam smile.gif
Atsakyti
Ar verta ji pirkti?nes kaina mums gaunasi trigubai mazesne nei lt
man patiko kad kompaktiskas ir tinka naudoti horizontalioj padetyje.bet kaip technines charakteristikos-as nieko nezinau apie tokius dalykus,nes susiduriau pirmakart.tai mamytes,kurios naudojat inhaliatorius-patarkit ar verta pirkti toki?
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2009 12 01, 15:10)
Ar verta ji pirkti?nes kaina mums gaunasi trigubai mazesne nei lt
man patiko kad kompaktiskas ir tinka naudoti horizontalioj padetyje.bet kaip technines charakteristikos-as nieko nezinau apie tokius dalykus,nes susiduriau pirmakart.tai mamytes,kurios naudojat inhaliatorius-patarkit ar verta pirkti toki?

Na apie jusu nurodyta inhaliatoriu nuomones neturiu. Nematytas daiktas smile.gif
Musiskis yra sitoksIr penkiskart pigesnis ax.gif
Atsakyti
na mums jis kainuotu beveik 4 kart pigiau nei lt.tik galvoju ar nesuprasteja jo funkcijos del to kad jis kiseninis?
Atsakyti
del to ir toks brangus, kad kiseninis, as siulau nusipirkti normalu su kauke vaikui, mes irgi gulint inhaliojame, na zinoma ne visai vertikalioje padety, o ant pagalveles 4u.gif

si neteko matyti, jauciu jis ir galios maziau turi, beje su elementais manau nelabai patogus, bet modernus smile.gif cia tik jums spresti, mes atsimenu pasirinkimo nedaug turejome pries 4 metus nuejome i parduotuve, kuri prekiauja medicinine iranga ir issirinkom smile.gif
Atsakyti
ir dar man idomu-kiseninis tai jau cia gal labiau vaistam inhaliuot tik,o ne inhaliacijom??....
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2009 12 01, 17:13)
ir dar man idomu-kiseninis tai jau cia gal labiau vaistam inhaliuot tik,o ne inhaliacijom??....

neisivaizduoju g.gif smile.gif
Atsakyti
tai vat kad ten neparasyta issamiai nieko...
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2009 12 01, 16:33)
tai vat kad ten neparasyta issamiai nieko...

inhaliuojant svarbiausia kad kuo smulkiau butu isskaidyti vaistai,o kiseninis skaido stambiau,todel patogiau kompresorinis,ir geriausia inhaliuoti pusiau sedinti vaika g.gif
Atsakyti
ojojoj...tai kaip mums atsirinkti tarp sitokios daugybes?
Atsakyti
QUOTE(almute80 @ 2009 12 02, 14:56)
ojojoj...tai kaip mums atsirinkti tarp sitokios daugybes?

jei jau draugai nupirko ,ir neesata dideli ligoniai ir jums nereikes naudoti savaitemis po 5 kartus dienoje ,tai aparatas tikrai kompaktiskas,mazai uzima vietos thumbup.gif ,kai mano maziui saltuoju metu laiku inhaliatoris yra reikalingas labai daznai ,tai as labai dziaugiuosi mikrolife turedama thumbup.gif
Atsakyti