Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

Pas mane bus tradicine priesaika prie altoriuaus smile.gif nors gal visai idomiai butu patiems sugalvoti kazka g.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Gal galit kas padeti?Mano svociute liepe sugalvoti mums savo priesaikas,kurias turesime vienas kitam sakyti.Net nezinau kada sad.gif O man niekas nelenda i galva.Gal kas galetu atsiusti kokiu,busiu dekinga labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(odeta28 @ 2008 03 11, 23:24)
Sveikutes smile.gif Gal galit kas padeti?Mano svociute liepe sugalvoti mums savo priesaikas,kurias turesime vienas kitam sakyti.Net nezinau kada sad.gif O man niekas nelenda i galva.Gal kas galetu atsiusti kokiu,busiu dekinga labai smile.gif


Tai kad man atrodo jei pasiryzai savo priesaika rasyt tai turi rasyt ja is sirdies o ne is pavyzdziu. Na svarbiausia ka nori pasakyti ir pazadeti savo mylimajam ax.gif Na as taip galvoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lianuza @ 2008 03 13, 12:51)
Tai kad man atrodo jei pasiryzai savo priesaika rasyt tai turi rasyt ja is sirdies o ne is pavyzdziu. Na svarbiausia ka nori pasakyti ir pazadeti savo mylimajam  ax.gif  Na as taip galvoju  ax.gif

Na as suprantu,kad turi buti is sirdies,bet man taip niekas nelenda i galva,nors tu ka doh.gif O taip norisi ko nors grazaus g.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, gal zinote. 4u.gif Kaip baznycioje dabar yra sakoma priesaika kartojant paskui kuniga, ar be kunigo ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaSTaa @ 2008 09 22, 12:46)
Noriu paklausti, gal zinote.  4u.gif Kaip baznycioje dabar yra sakoma priesaika kartojant paskui kuniga, ar be kunigo ? blush2.gif


Kunigas turi paklaust jusu ar skaitysite patys ar kartosite paskui jy 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
kazin jei noretume sakyti patys wub.gif is kur gauti priesaikos zodzius g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaSTaa @ 2008 09 23, 09:04)
kazin jei noretume sakyti patys wub.gif  is kur gauti priesaikos zodzius  g.gif


O jus savo priesaika sakysit ar tradicine? - Jei tardicine tai pasikalbekit su kunigu,arba per paskaitas pasiteiraukit 4u.gif

As asmeniskai savo kurti nemokeciau doh.gif ne poete biggrin.gif o pasakyti beleko ir butu nesamone... ax.gif
Atsakyti
mes tai tradicine sakeme blush2.gif
Atsakyti
Aš ..................... imu tave................ savo vyru, gyvenimo partneriu ir vienintele tikra meile.
Prisiekiu branginti mūsų draugystę, mylėti tave šiandien, rytoj ir amžinai. Pasitikėti tavim ir gerbti tave. Juoktis ir verkti. Būti ištikima tau. Džiaugsme ir varge. Kas benutiktų, aš visuomet būsiu šalia. Aš duodu tau savo ranką ir savo gyvenimą. Te padeda man Dievas.


Aš................... imu tave................... savo žmona, gyvenimo partere ir vienintele tikra meile.
Prisiekiu branginti mūsų draugystę, mylėti tave šiandien, rytoj ir amžinai. Pasitikėti tavim ir gerbti tave. Juoktis ir verkti. Būti ištikimu tau. Džiaugsme ir varge. Kas benutiktų, aš visuomet būsiu šalia. Aš duodu tau savo ranką ir savo gyvenimą. Te padeda man Dievas.


Čia pvz netradicinės priesaikos. kaip ir ne labai asmeninė bet ir ne visai tradicinė. ir viskas čia surašyta. pagarba, meilė, ištikimybė, palaikymas, atsidavimas, pasitikėjimas
Atsakyti
grazu,kaip poros sako,savo priesaikas ax.gif as taip negaleciau,nes kai kiti sako,asaros,byra,o ka kalbeti apie save doh.gif o Dieve kaip bijau sitos akimirkos unsure.gif
Atsakyti
mes tai tradicine sakeme thumbup.gif
Atsakyti