Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

Taigi jei norite ne tradicinesm jau tada geriau patiems sukurti mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif

gal kas turi zodeliu skirtu jaunikiui? mes su vyru norime baznycioje sakyti zodzius vienas kitam rolleyes.gif vat ir iskilo tokia problemele kad ju nerandu ir kazkaip i galvele niekas nelenda unsure.gif gal kas gali padeti verysad.gif
Atsakyti
Būsiu gera gaspadinė
Gera Sauliaus žmona
Jį prispausiu aš prie sienos
Nenusuks į šoną


Aš nekepsiu jam kiaušinių
Tegu pats juos kepa
Ir į lovą saldžią kavą
Man kas rytą neša


Vienoj rankoj bus bizūnas
O antroj kočėlas
Kai iš darbo grįžtant lauksiu
Vakarą aš vėlų


Jei tiktai aš sužinosiu
Kad jis algą gavo
Glamonėsiu, išbučiuosiu
Nuo viršaus lyg galo


Na o jeigu galas šitas
Vis kabos nukaręs
Susirasiu vyrą kitą
Kad tave kur galas.
Atsakyti
QUOTE(Eivilee @ 2007 09 28, 22:28)
labukas  4u.gif

gal kas turi zodeliu skirtu jaunikiui? mes su vyru norime baznycioje sakyti zodzius vienas kitam  rolleyes.gif vat ir iskilo tokia problemele kad ju nerandu ir kazkaip i galvele niekas nelenda unsure.gif  gal kas gali padeti  verysad.gif



Taip norit kazka vienas kitam pasakyti kad net nezinote ka ax.gif Nereikia kad kas i galva lystu, reikia tiesiog is sirdeles ka nors atriekti, is paciu graziausiu jausmu... Jam turbut isgirsti ka nori pasakyti Tu bus daug mieliau nei nukopijuota ka Kiti nori pasakyti Kitiems. O zodziu saskambio, issireiskimu, kurie tiktu asmeninems mintims, zinoma, pasieskoti galima 4u.gif

As cia tik siaip nepiktai pamasciau tongue.gif
Atsakyti
gal tu ir teisi, bet mes tai sakysime baznycioje ir kazkaip noretusi kazka eiliuota pasakyti 4u.gif ta mintis kad is sirdeles sakyti viska jau senai virpa galveleje,bet zinai per visa sumaisti galiu visai nieko nepasakyti blush2.gif

Atsakyti
Tikiuosi ši jaunikio priesaika kam nors pravers.

Aš jaunikis ne dėl grožio
Ir laikausi duoto žodžio.
Pažadu brangiai žmonelei
Neišsukt iš doros kelio.

Ir ją pačią prižiūrėsiu,
Kad su bobom neplepėtų,
Nes tik laikas veltui eina
Ir gandai viens kitą maino.

O jei Dievui nusidėsiu,
Tai pas kunigą nebėgsiu,
Brangiąją pasisodinsiu
Ir griekus jai išpažinsiu.

Jei žmonelė panorėtų,
Tai ir bulves skust galėčiau.
Na, dar kojines skalaut
Ir į turgų nukeliaut.

Nelankysiu nei aludžių,
Nei mergaičių didžiakrūčių,
Bet ir žmoną priturėsiu,
Kad į vyrus nežiūrėtų.

Kai vaikelio susilauksim,
Kelnytes mielai skalausiu,
Vis mamytę užvaduosiu,
Lopšines naktim dainuosiu.

Atsakyti
o galimas toks variantas: kunigas paskaito visa ta priesaika, kuria tureciau sakyti pati ir as pasakau TAIP? nes as turiu didele scenos baime, apsiverksiu ir nieko neislemensiu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2008 01 05, 04:26)
o galimas toks variantas: kunigas paskaito visa ta priesaika, kuria tureciau sakyti pati ir as pasakau TAIP? nes as turiu didele scenos baime, apsiverksiu ir nieko neislemensiu... verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

galima, bet truputi kitaip. Mums leido pasirinkti, kaip norim, ar jis skaityas, o is paskos kartosim, ar viska mintinai ismoksim. Pasirinkom, kad paskui ji kartosim, nes manu, kad per daug sudetinga viska mintinai ismokus tokiu svarbiu momentu, kai baznycioje stovi sveciai, priesais matai vyro asarotas akis viska neuzsikirtus atsakyti.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
as noreciau sakyti tradicine priesaika ir gale dadurti savo kelis grazius zodzius.bet cia dar reikia pagalvoti ar nesigaus makalyne ir ar kunigas sutiks g.gif
Atsakyti
na mes tai sakeme baznytine priesaika, ismokome ja mintinai, ir nesusimaiseme.Man ji pati graziausia wub.gif , juk tais zodiziais viskas pasakyta, net nieko nereikia pridurti.
Labai grazi akimirka buvo, kai ja sakiau, labai susigraudinau, ir MB maciau susigraudines, bet abu graziai pasakeme, kai ziurim vestuvini filma vis atsuku atgal paziureti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aggate @ 2006 12 15, 16:46)
Mes sakysime savo sukurtas priesaikas.Kadangi vestuvių tema bus lauko gėlės ir rūbai,ir bažnyčia bei  sodyba bus tik lauko gėlės,tai net ir gražius žodžius radau iš dainos apie lauko gėles.
Aš mylėjau tave tau nežinant
Tau nežinant tave aš myliu
Mano meilė plati kaip žvaigždynas
Kaip žydėjimas lauko gėlių
Ir taip toliau.Labai bus gražu.


tai vienas graziausiu A.Jonyno eilerasciu wub.gif vienintelis, kuri moku mintai nuo pradziu iki galo, dar paaugle budama zinojau,kad tai bus mano priesakos zodziai, tik bijau, kad labai susigraudensiu unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti