Įkraunama...
Įkraunama...

Britų trumpaplaukių veislės standartai

Ramuma... ax.gif
o aš čia tiesiog naršydama internete užmačiau tokius paveiksliukus - tuometiniai trumpaplaukiai (tiesiog trumpaplaukiai). Įdomu kartais pažiūrėti, kokia buvo pradžia. O ji visai nieko.

user posted image

user posted image
Atsakyti
gridami taškutė auga, parodyk blush2.gif
kiek jai dabar g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 16, 10:34)
gridami taškutė auga, parodyk blush2.gif
kiek jai dabar g.gif

biggrin.gif aha, auga. 2,5 mėnesio dar tik. Bet va kad kažko iš jos ypatingo ir nebesitikiu smile.gif Taškučiai, panašu, kad išsitušuos, mažiukė, kūdenukė (na gal tysimo laikotarpis, net nežinau) biggrin.gif Tik uodegytė storulė dar beliko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gridami: 16 kovo 2009 - 10:48
QUOTE(gridami @ 2009 03 16, 11:47)
biggrin.gif aha, auga. 2,5 mėnesio dar tik. Bet va kad kažko iš jos ypatingo ir nebesitikiu smile.gif Taškučiai, panašu, kad išsitušuos, mažiukė, kūdenukė  (na gal tysimo laikotarpis, net nežinau) biggrin.gif Tik uodegytė storulė dar beliko biggrin.gif


vistiek rodyk mirksiukas.gif

o pas mane ''trilitrinis ant kojyčių'' auga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 16, 10:52)
vistiek rodyk mirksiukas.gif

o pas mane ''trilitrinis ant kojyčių'' auga lotuliukas.gif

Trilitrinis biggrin.gif
Tikiuosi artimiausiu metu maždaug užbaigti savo int. svetainę, gal ten pridėsiu. O šiaip, kad neteršti šios temos (bo savo mažąja iliustruoti nelabai turiu ką aktualaus šiai temai biggrin.gif) į bendrą įdėsiu.
O va savo trilitrinuką prašom įvairiais rakursais pagauti ir čia įdėti - ji tai šioj temoj labai net į temą būtų.
Atsakyti
QUOTE(gridami @ 2009 03 16, 11:58)
Trilitrinis biggrin.gif
Tikiuosi artimiausiu metu maždaug užbaigti savo int. svetainę, gal ten pridėsiu. O šiaip, kad neteršti šios temos (bo savo mažąja iliustruoti nelabai turiu ką aktualaus šiai temai biggrin.gif) į bendrą įdėsiu.
O va savo trilitrinuką prašom įvairiais rakursais pagauti ir čia įdėti - ji tai šioj temoj labai net į temą būtų.


neseniai rodžiau, tad po ilgesnio laiko bus įdomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba diena,
temukė truputį nutolo, tai iškeliu.
Interneto platybėse pagaliau radau mėlyną britą, kuris man niu žiauriai patinka.
http://www.vagabogo.com/males.html (nuoroda į svetainę, nes kažko nesinori svetimas nuotraukas kelti)
Va žiūriu į jį - ir net silpna darosi ax.gif Gal aišku, per drąsu sakyti, bet kol kas jis man vos ne etalonas brituko - tokio, koks per mano subjektyvų standarto įsivaizdavimą britas turėtų būti. Ypač kalbant apie galvą - ausytės, žandai (nenukarę hihihi.gif )
Bet kadangi mėlynuose britukuose aš tikrai nieko neišmanau - gal galėtų kas nors labiau išmanantis savo nuomonę pasakyti (pakritikuoti blush2.gif ) - neatmetu galimybės, kad galiu klysti ir be abejo pasiruošusi savo brito "idealą" persvarstyti wink.gif

Atsakyti
tikrai superinis thumbup.gif
Atsakyti
Tiger gal jau seiminos pagausejimo sulaukiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KSIU2 @ 2009 04 08, 11:21)
Tiger gal jau seiminos pagausejimo sulaukiai  ax.gif


neeeeeee mirksiukas.gif
Atsakyti
schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gridami @ 2009 04 08, 11:02)
Laba diena,
temukė truputį nutolo, tai iškeliu.
Interneto platybėse pagaliau radau mėlyną britą, kuris man niu žiauriai patinka.



Įspūdingas katinas - thumbup.gif
Atsakyti