Įkraunama...
Įkraunama...

Britų trumpaplaukių veislės standartai

QUOTE(tiger @ 2009 03 03, 15:04)
pora fotkių atkapsčiau, na ir kaip ten tada su tuo,kad......
visiems britams standartas tas pats g.gif
čia gi panašiau į dvi skirtingas veisles blink.gif

ai, tai kad čia gi ne tragiškas variantas. Galima rasti daaaaaug kardinalesnių skirtumų turinčių kačių - o tos pačios veislės atstovai ir dar naudojami veisime (suprask- veislės gerinime) wink.gif
o va šito veislyno - Edenplace - interneto puslapyje pasidairiau. Tai va katinūzas ten vienas tabis taškuotas - man jo taškučiai labai labai thumbup.gif Na bent jau nuotraukoje geruliai smile.gif
o ta auksinė "tumbačka" tai jooo bigsmile.gif (ech, eilinį kartą būtų įdomu ją visais rakursais pamatyt ) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gridami: 03 kovo 2009 - 19:06
QUOTE(gridami @ 2009 03 03, 20:04)
ai, tai kad čia gi ne tragiškas variantas. Galima rasti daaaaaug kardinalesnių skirtumų turinčių kačių - o tos pačios veislės atstovai ir dar naudojami veisime (suprask- veislės gerinime) wink.gif
o va šito veislyno - Edenplace - interneto puslapyje pasidairiau. Tai va katinūzas ten vienas tabis taškuotas - man jo taškučiai labai labai  thumbup.gif Na bent jau nuotraukoje geruliai smile.gif
o ta auksinė "tumbačka" tai jooo  bigsmile.gif (ech, eilinį kartą būtų įdomu ją visais rakursais pamatyt ) smile.gif


tai vat aš to ir nesuprantu,kaip tokie ...nieko iš britiškų standartų neturintys
individai praina parodas g.gif ,kur žiūri teisėjai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 04, 11:38)
tai vat aš to ir nesuprantu,kaip tokie ...nieko iš britiškų standartų neturintys
individai praina parodas g.gif ,kur žiūri teisėjai blink.gif


Tiger, o ka tu pati manai apie savo Ronkos tipa? Kas joje tobulintina? Matyt turi kazkokia koncepcija?
Vis prisimenu Kseros zodzius, kad "darydama kiekviena kergima turi numatyti kelis zingsnius i prieki". Tikras profas taip ir daro, o didzioji dauguma "aj paziureism kas gausis, o tada mastysime" a ne mirksiukas.gif , todel Kseros veislyno ir rezultatai geriausi. Na cia mano numone ax.gif
Ksera ruosk geriausia savo solida kergimui su mano tabe biggrin.gif pasirasau su visomis salygomis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alna: 04 kovo 2009 - 23:19
QUOTE(Alna @ 2009 03 05, 00:17)
Tiger, o ka tu pati manai apie savo Ronkos tipa? Kas joje tobulintina? Matyt turi kazkokia koncepcija?
Vis prisimenu Kseros zodzius, kad "darydama kiekviena kergima turi numatyti kelis zingsnius i prieki". Tikras profas taip ir daro, o didzioji dauguma "aj paziureism kas gausis, o tada mastysime" a ne  mirksiukas.gif , todel Kseros veislyno ir rezultatai geriausi. Na cia mano numone  ax.gif
Ksera ruosk geriausia savo solida kergimui su mano tabe  biggrin.gif pasirasau su visomis salygomis  mirksiukas.gif


Nieko aš neturiu biggrin.gif jokių ten koncepcijų ar dar kažko lotuliukas.gif
esu sakiusi ir dar kart galiu pasikartoti---esu mėgėja ,tai mano
hobis ,tad nežadu užsiimti aukštuoju pilotažu mirksiukas.gif
nes tam reikia ....kaip irgi jau kalbėjom...
..ne vienos katės ir ne vieno katino biggrin.gif
Aš gi dar net katino neturiu, bet......tikiuosi jau šią vasarą turėsim mirksiukas.gif
Va tada bus matyt,gal kažką galėsiu ir paplanuoti. rolleyes.gif


ką manau apie Ronka, ogi tą,kad kaip pasakė teisėja Rygoje,
kur jas lygino su taviškę....
...tai visiškai skirtingi tipai ir juos lyginti yra labai keblu ax.gif
t.y. angliškas/Ronka/ ir europietiškas /Ruby/ smile.gif

dabar galima sugrįžti prie to,nuo ko pradėjom....taip Ronkos tipas visiškai kitoks,
nepaplites artimiausiose šalyse, čia dominuoja kitokie- daugiau Broeckloniški tabiai smile.gif
Kodėl nežinau g.gif Bet Anglijoje atvirkščiai--nepaplites Broeckloniškas tipas, nemanau,kad anglai negalėtu sau leisti nusipirkti brituką iš Vokietijos ar dar
iš kažkur biggrin.gif Tad išeina,kad aš turiu vienetinį silver tabby anglišką variantą ir
bus labai įdomu pabandyti tai,ko dar niekas nebandė mirksiukas.gif sukergti
anglišką tipą su broeklonišku biggrin.gif / mat mano laukiamas katinėlis būtent tų linijų/ ax.gif

nu va pasisakiau ir aš biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiger: 05 kovo 2009 - 09:07
QUOTE(Alna @ 2009 03 04, 23:17)
Vis prisimenu Kseros zodzius, kad "darydama kiekviena kergima turi numatyti kelis zingsnius i prieki". Tikras profas taip ir daro, o didzioji dauguma "aj paziureism kas gausis, o tada mastysime" a ne  mirksiukas.gif , todel Kseros veislyno ir rezultatai geriausi. Na cia mano numone  ax.gif

o aš net nežinau - tas principas "darydama kiekvieną kergimą turi numatyti kelis žingsnius į priekį" iš esmės tikrai manau pakankamai dažnai labai tampriai susijęs ir su "pažiūrėsim, kas gausis" - na taip, gal be to "po...istiško" (nesikeikiant biggrin.gif) "aj" ir "po to mąstysime" mirksiukas.gif
Aš atvirai sakau - kad man tiek anksčiau, tiek ir dabar - svarbiausia, sąmoningai kažko "negadinti" smile.gif Na vis tiek bandai atsakingai žiūrėti galų gale į tų veisėjų, kurie žiauriai daug dirbo, siekdami išveisti šinšilinio/šešėliuoto atspalvio kates (mano atveju tai), darbą. O kas išeina...

QUOTE
Ksera ruosk geriausia savo solida kergimui su mano tabe  biggrin.gif pasirasau su visomis salygomis  mirksiukas.gif

oho, pasiryžusi jau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gridami: 05 kovo 2009 - 09:13
QUOTE(gridami @ 2009 03 05, 09:59)
o aš net nežinau - tas principas "darydama kiekvieną kergimą turi numatyti kelis žingsnius į priekį" iš esmės tikrai manau pakankamai dažnai labai tampriai susijęs ir su "pažiūrėsim, kas gausis" - na taip, gal be to "po...istiško" (nesikeikiant biggrin.gif) "aj" ir "po to mąstysime"  mirksiukas.gif
Aš atvirai sakau - kad man tiek anksčiau, tiek ir dabar - svarbiausia, sąmoningai kažko "negadinti" smile.gif Na vis tiek  bandai atsakingai žiūrėti galų gale į tų veisėjų, kurie žiauriai daug dirbo, siekdami išveisti šinšilinio/šešėliuoto atspalvio kates (mano atveju tai), darbą. O kas išeina...
oho, pasiryžusi jau? Hmmm, įdomu įdomu smile.gif


nu čia Alna matyt pajuokavo lotuliukas.gif silverio kergimas su solidu--pirmas
žingsnis sugadinti sidabrą ax.gif

numatyti kiekvieną kergimą į priekį... g.gif nu neznaju, tada kiekvienas kergimas
turi būti daromas su skirtingais katinais biggrin.gif , o ką numatyti kergiant vis su tuo
pačiu katinu g.gif po kelių vadų ir taip aišku kas gaunasi,tad ir numatyti kaip
ir nebėra ko smile.gif
Atsakyti

Vis prisimenu Kseros zodzius, kad "darydama kiekviena kergima turi numatyti kelis zingsnius i prieki". Tikras profas taip ir daro, o didzioji dauguma "aj paziureism kas gausis, o tada mastysime" a ne mirksiukas.gif , todel Kseros veislyno ir rezultatai geriausi. Na cia mano numone ax.gif
Ksera ruosk geriausia savo solida kergimui su mano tabe biggrin.gif pasirasau su visomis salygomis mirksiukas.gif
[/quote]


Merginos, kartais planuoji planuoji, o Dievulis paima ir padaro taip, kaip jam reikia smile.gif Ir nieko panasaus, ka planavai - nesigavo....Tada visi kaciukai -pet'ukai:) Ir vel "buri" is naujo smile.gif
Daugumos veiseju nuomone, labai skirtingo tipo kates nepatartina kergti. Bet buna visko. Kartais "islenda" kokis tai stebukliukas smile.gif Todel labai idomu bus pamatyti Ronkos kaciukus, nes realiai tokio tipo nei LT , nei aplinkui nieko nera, ir ko gero, teks kergti su Broecloniukais smile.gif Bus idomu smile.gif
Tiger, tikiuosi parodysi mazylius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 05, 09:12)
nu čia Alna matyt pajuokavo lotuliukas.gif  silverio kergimas su solidu--pirmas
žingsnis sugadinti sidabrą ax.gif

hmmm, o čia ne rimtai? Na sidabro gadinimas kas be ko. Bet... smile.gif O jei norima tipo gero?
Nors aišku, aš labiau linkusi manyti, kad įmanoma rasti gero tipo tabį (na taip, ne lietuvoje, neaišku, ar duotų į šalį kergimui ir t.t.), vengiant su solidu kergti. Bet... Įmanomas gi ir toks kelias mirksiukas.gif Viska apmąsčius ir planuojant kelis žingnius į priekį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tiger @ 2009 03 05, 08:28)
...tai visiškai skirtingi tipai ir juos lyginti yra labai keblu ax.gif
t.y. angliškas/Ronka/ ir europietiškas /Ruby/ smile.gif


tiesa... O standartas tai vienas, lyginti keblu ne keblu, bet... smile.gif Jei jau tipai tiek išsiskyrė net to pačio atspalvio viduje, kad juos net lyginti keblu, ir teisėjai tai pripažįsta... Neturėtų taip būti, mano nuomone smile.gif (be abejo, turėtų neturėtų, o yra kaip yra smile.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gridami: 05 kovo 2009 - 09:34
QUOTE(gridami @ 2009 03 05, 10:16)
hmmm, o čia ne rimtai? Na sidabro gadinimas kas be ko. Bet... smile.gif O jei norima tipo gero?
Nors aišku, aš labiau linkusi manyti, kad įmanoma rasti gero tipo tabį (na taip, ne lietuvoje, neaišku, ar duotų į šalį kergimui ir t.t.), vengiant su solidu kergti. Bet... Įmanomas gi ir toks kelias  mirksiukas.gif Viska apmąsčius ir planuojant kelis žingnius į priekį smile.gif


tokį variantą mačiau Sargentos veislyne, katinas nerealuas tipo,bet visiškai
''purvinu'' sidabru smile.gif nežinau kam jis Ursulai, nedrįsau paklausti ax.gif


ksera kai tik bus ką rodyti, parodysiu mirksiukas.gif
katinėlio paieškos labai užsitempė....tad sargenta+broeckloni
palikuonys šį pasaulį išvys po gerų metų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 05, 09:24)
tokį variantą mačiau Sargentos  veislyne, katinas nerealuas tipo,bet visiškai
''purvinu'' sidabru smile.gif  nežinau kam jis Ursulai, nedrįsau paklausti ax.gif

Mačiau šitą katinūzą jų svetainėje - bet iš nuotraukų nelabai to sidabro kokybė matėsi, tai net negalvojau, kad jis gautas su solidu sukergus. Beje, nežinau, ilgai aš į jį žiūrėjau žiūrėjau - man jis jau kliuvo - niu man galva kūnui jau per didelė atrodo - čia mano laaaabai asmeninė naujoko nuomonė smile.gif Bet labai tikėtina, kad čia tik dėl nuotraukos ir rakurso - dabar klok, kaip realybėje atrodė jo tipas, harmoningas? smile.gif
niu vis žiūriu į jį, ir toks jausmas, kad jis nerealus - na nebūna tokių katinų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gridami: 05 kovo 2009 - 09:34
QUOTE(gridami @ 2009 03 05, 10:32)
Mačiau šitą katinūzą jų svetainėje - bet iš nuotraukų nelabai to sidabro kokybė matėsi, tai net negalvojau, kad jis gautas su solidu sukergus. Beje, nežinau, ilgai aš į jį žiūrėjau žiūrėjau - man jis jau kliuvo - niu man galva kūnui jau per didelė atrodo - čia mano laaaabai asmeninė naujoko nuomonė smile.gif Bet labai tikėtina, kad čia tik dėl nuotraukos ir rakurso -  dabar klok, kaip realybėje atrodė jo tipas, harmoningas?  smile.gif


nu jau...britui galva gali būti tik per maža lotuliukas.gif

aš jį mačiau ir čiupinėjau gyvai thumbup.gif superinis buldogas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiger @ 2009 03 05, 10:24)
tokį variantą mačiau Sargentos  veislyne, katinas nerealuas tipo,bet visiškai
''purvinu'' sidabru smile.gif  nežinau kam jis Ursulai, nedrįsau paklausti ax.gif
ksera kai tik bus ką rodyti, parodysiu mirksiukas.gif
katinėlio paieškos labai užsitempė....tad sargenta+broeckloni
palikuonys šį pasaulį išvys po gerų metų rolleyes.gif


Kainas superinis (mano akimis ziurint), ir jei toki katina toliau veisti su labai geru ir ryskiu bei svariu sidabru - gal ir gautusi kas smile.gif g.gif
Atsakyti