Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

QUOTE(ingriduska @ 2009 03 16, 09:18)
JI yra truputį įdupusi, nėra visiškai plokščia, pirkta Maximoje smile.gif

VAidulkia tu geriau sumanei, nes aš tepiau galvas, ir guldžiau į dubenį su perlinem kruopom, kai apdžiųvo, atvirkščiai, dažiau kotus, guldžiau ant galvų, dar kiaušinių padėkliuke patogu džiovinti wink.gif


Mano grybikai mažiukai, todėl griuvinėjo kiaušinių dėkluose, teko suktis iš padėties biggrin.gif
Iš pradžių labai kankinaus aš su jais - pasidariau per skystą glaistą, tai niekaip nedžiuvo, viskas nubėgdavo doh.gif Po to kai padariau, tai tik su peiliu ėjo tept lotuliukas.gif
O galvas tai iš viso lengvai, mažame bliūdelyje ištirpdžiau šokoladą, tada su tuo pagaliuku paimiau, prasukau galvą ratu ir jau aptepta, super greit ėjos thumbup.gif
Atsakyti
na ir aš išdrįsiu pasirodyt savo kūrinį biggrin.gif (tikrai nelabai gavosi, kotukai ružavi, nes knietėjo bent vieną spalvą išbandyt blush2.gif ) čia yra grybukų ir voveryčių smile.gif
user posted image
čia rasit ir voverių (nes žadėjau įkelt)
Atsakyti
Velniava , nu reiks man isigyti tą keptuvę , o tai tik seilę vis varvinu į jusiškius žiūrėdama user posted image, o be to anūkytė jau ne maža , jai bus džiaugsmo , voveriuką sugriaužti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 03 17, 22:11)
Velniava , nu reiks man isigyti tą keptuvę , o tai tik seilę vis varvinu į jusiškius žiūrėdama user posted image, o be to anūkytė jau ne maža , jai bus džiaugsmo , voveriuką sugriaužti  tongue.gif

maniškis tik jas ir renkasi dar buvo paukščiukų, bet jau nespėjau nufotkint doh.gif
Atsakyti
bigsmile.gif labutis merginos,esu naujoke ,bet domiuosi jusu receptukais biggrin.gif ,gal kuri turit ar zinot kaip pagaminti braskes?ruosiu seimynai velykini krepsi saldumynu,jau isbandyti ir grybukai ir eziukai.liko tik braskytes. butu didelis dekui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 03 26, 15:35)
bigsmile.gif labutis merginos,esu naujoke ,bet domiuosi jusu receptukais biggrin.gif ,gal kuri turit ar zinot kaip pagaminti braskes?ruosiu seimynai velykini krepsi saldumynu,jau isbandyti ir grybukai ir eziukai.liko tik braskytes. butu didelis dekui bigsmile.gif


Bet tai kokia sauni ideja bigsmile.gif bet gaila as nezinau kaip braskes padaryti... unsure.gif
Atsakyti
4u.gif tai va merginos,gausiu braskyciu receptuk ,jei noresit galesiu pasidalint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2009 03 27, 17:40)
4u.gif tai va merginos,gausiu braskyciu receptuk ,jei noresit galesiu pasidalint biggrin.gif

būtinai bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labas rytas,braskiu receptelis bigsmile.gif 1 virta bulve didesne,cukraus pudra, rugsteles,kvapu truputis ir 1 kiausinio baltymas.
virta bulve sutarkuojama per tarka burokine, dedama cukraus pudra ir baltymas,viskas minkoma,o cukraus pudros dedama tol kol tesla pasidaro kaip "plastelinas", suformuojam braskyte dedame i dazus, poto i cukru,dziovnau kiausiniu indeliuose,poto padaryt lapeli is glaisto.

vakar kelias pabandziau padaryt, receptas tikrai geras.
Skanaus lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū, kad pasidalinai bigsmile.gif laukiam pasirodant mirksiukas.gif bus išbandyta clap.gif apie viską buvau pagalvojus, tik ne apie bulvę bigsmile.gif
Atsakyti
uztat,kad sena bobulyte is kupiskio rajono taip jas gamina,pirma bandyta partija braskiu jau nukniauke mergina smalyze,tai snd vel raitysiu naujas lotuliukas.gif va tada ir parodysiu kas isejo bigsmile.gif
Atsakyti
mane prie viso to dar domina kaip į tus dažus mirkoma, juos su vandeniu atsiskiest, ar glajų kokį gaminti ax.gif nes mases tai žinau kaip dažyti, o čia vėl naujovė, o galvoje ja bręsta idėjos ax.gif
Atsakyti