Įkraunama...
Įkraunama...

Saldžios voveruškos, grybukai

Velnias koks grožis wub.gif , bet vos ižiūriu lens.gif lens.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Maikutee @ 2009 03 02, 21:57)
Kepu ir as grybukus ir voveruskas ir dar riesutukus kur i vidu virtas kondensuotas pienas dedasi. Del grybuko recepto, tai mums labai skanus tie pagal pirma recepta sioj temoj kepti, tokie minkstuciai gaunasi.
Butu labai idomu pamatyti ta keptuve kur konkoreziai kepa, niekad nemacius labai idomu butu:) o gal kuri matet pirkt kur nors? grybuku keptuve tai is mociutes parsiveziau, labai noreciau ir konkoreziu issikept  ax.gif 
Stai paskuti karta koki krepseli prisikepiau  ax.gif

labai gražūs grybukai kaip tik man prie arbatos tiktų blush2.gif
aš irgi tą keptuvę parsivežiau iš mamos (žiūriu čia mes visos mamas ir močiutes nukautavom su keptuvėm biggrin.gif aš dariau pagal tą receptą močiutės kažkieno šitoj temoj tai man jie per minkšti buvo, nors ir iškepė gerai, bet padariau kietesnius dadėdama daugiau miltų man tokie skanesni.
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 02 27, 15:39)
nu tiksliau ten daug formų vienoje keptuvėje (konkorežiai,voverės, grybukai) , o keptuvės principas kaip čirvinių blynų keptuvės, vėliau nuotraukytę galėsiu įkelt


As gerai pagalvojau o ten tikrai konkorieziai ar kastonai? g.gif man tai labai butu idomu pamatyti jei kas turite keptuve kastonu... man jie labai grazus buna... ax.gif
O gal kas nors darote braskes? butu idomu recepteli suzinoti ax.gif Ir dar gal atsiras kas gaminate ta saldu krepseli ir butu idomu suzinoti recepteli ir gaminimo technologija ax.gif
Atsakyti
sveikos merginos,noreciau suzinoti,gal kuri gamina visus siuos gardumynus apie kuriuos kalbama,grybukai,voveraites ir t.t. man labai reikia vestuvem,busiu dekinga jei kuri atsiliepsite,butu gerai kauniete 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Zaliakalnio turguje tikrai rasi, kas juos kepa ir parduoda.
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2006 12 01, 12:28)
na, aš irgi savo mamos grybukų receptą parašysiu smile.gif
4 tryniai, 1 nepilna stiklinė cukraus, apie 250g margarino kepiniams, pusę puslitrio medaus (galima dirbtinio), 1 stiklinė grietinės, šaukštelis sodos, maltų gvazdikėlių ir cinamono, miltų- "palei reikalą" (cituoju mamą biggrin.gif ) (kad masė tiršta būtų, tirštesnė nei normalios grietinės).
trynius išplakti su cukrumi, įdėti maltų gvazdikėlių, cinamono, sudėti ištirpintą margariną, įmaišyti grietinę, pašildytą medų, išplakti, įdėti sodos, sumaišytos su miltais, įmaišyti miltų. kepti ant mažos ugnies, nepripildyti visos grybuko formelės, nes jie išsipučia.
kotų aptepimas: 1 kiaušinio baltymui- 10-12 šaukštelių cukraus pudros, šiek tiek citrinos rūgštelės ir citrininių kvapų (man rodos, kad mama išplakdavo baltymus, tada maišydavo visus kitus ingredientus, bet turbūt galima ir šiaip ištrinti g.gif ). į tą pačią masę įdėjus raudonų maistinių dažų galima "prisiauginti" ir raudonviršių, musmirių, jei kitos spalvos dažų- kitų grybų, aptepus šokoladu- baravykų thumbup.gif
pusbrolis, kai buvo mažas, nuo stalų visus grybus nurinkinėdavo, o paskui vaikščiodavo raudonai ir rudai aplink burną išsitepliojęs... lotuliukas.gif
Skanaus! smile.gif

Labai skaniai skamba sitas receptukas ax.gif noreciau pabandyti,bet neturiu tos keptuves,o Londone gauti......Bandziau vakar pagal pati pirmaji sioje temeleje,bet ...dadejau miltu daugiau ir vistiek teko sausainius kepti,nes orkaiteje i blynus pavirto verysad.gif o ir tesla ,nors tiokrai labai skani-man ne labai panasu i grybuku buvo,as juos tokius ruduis,kaip meduolis pamenu...na,cia tik tarp kitko,nes sausainukai gavosi laaabai skanus drinks_cheers.gif
Atsakyti
Merginos, mol perskaičiau temą, prie kompo balą priseiliojau bigsmile.gif

Vaje vaje, jau tie grybukai doh.gif Aš visų saldumynų galiu atsisakyti, bet visų šių, vaikystę primenančių gėrių, nei už ką schmoll.gif

O dabar noriu paklausti, kaip ir jau kelios merginos, ar darėte kuri nors ką nors daugiau be grybukų??? Labai norėčiau išmėginti pasidaryti viską, ką tik pamenu, bet deja neturiu kas mane pamokytų.....

Jau matėm ir žinom kaip daryti:
Grybukus
Ežiukus
Voveraites...

Bet dar liko:
Kaštonai
Braškės
Riešutai
Vyšnios
Kriaušės
Konkorėžiai
Viščiukai
ir dar Gulbės....

va tiek aš atsimenu, bet va kaip padaryti...

Gal kuri bandėte ir turite foto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 03 09, 19:08)
Merginos, mol perskaičiau temą, prie kompo balą priseiliojau  bigsmile.gif

Vaje vaje, jau tie grybukai  doh.gif  Aš visų saldumynų galiu atsisakyti, bet visų šių, vaikystę primenančių gėrių, nei už ką  schmoll.gif

O dabar noriu paklausti, kaip ir jau kelios merginos, ar darėte kuri nors ką nors daugiau be grybukų??? Labai norėčiau išmėginti pasidaryti viską, ką tik pamenu, bet deja neturiu kas mane pamokytų.....

Jau matėm ir žinom kaip daryti:
Grybukus
Ežiukus
Voveraites...

Bet dar liko:
Kaštonai
Braškės
Riešutai
Vyšnios
Kriaušės
Konkorėžiai
Viščiukai
ir dar Gulbės....

va tiek aš atsimenu, bet va kaip padaryti...

Gal kuri bandėte ir turite foto  bigsmile.gif


o čia kalba apie tikras voveraites ar apie grybus eina?Nes pas man dar yra ir voveraitės (tos kur medžiuose gyvena) biggrin.gif ir dar paukštukai išsikepa tik į viščiuką tai man nepanaši jo forma ir, bet sunkiausiai tų gyvūnų galavas ištraukt iš keptuvės, kad nenubyrėtų, bėje aš sumaišiau pas mane konkorėžių formos nėra sumaišiau su voverėm blush2.gif sekantį kartą kai kepsiu parodysiu tas voveres ir paukštukus smile.gif
Atsakyti
Man ir labai idomu kaip tuos kastonus isikepti, bet deja niekur nerandu informacijos apie juos...
O braskes, vysnios, visciukai kriauses, kiek zinau yra gaminamos cukrines, tai ju vienas receptelis yra temoje. http://www.supermama...howtopic=281489 Beje pati nebandziau, gal yra bandziusiu pagal si recepteli? o gal kuri turite kitoki ir negaila pasidalinti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maikutee: 10 kovo 2009 - 15:15
susiradau moterytę, kuri turi visus reikiamus įrankius ir formas visiems įmanomiems gėriams, tai sakė pamokins kaip viską daryti, o tada atiduos visą įrangą, nes jau yra senutė ir nebegamina bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Kai jau turėsiu kokių įdomesnių žinių, būtinai pasidalinsiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(relija @ 2009 03 12, 14:27)
susiradau moterytę, kuri turi visus reikiamus įrankius ir formas visiems įmanomiems gėriams, tai sakė pamokins kaip viską daryti, o tada atiduos visą įrangą, nes jau yra senutė ir nebegamina  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Kai jau turėsiu kokių įdomesnių žinių, būtinai pasidalinsiu  drinks_cheers.gif

ale kažkam ir sekasi bigsmile.gif
mergaites, jei rastumet kas parduoda formele voveruskoms kepti, mielai nusipirkciau 4u.gif
Atsakyti
Prisistatau su pirmu blynu, neprisvilusiu biggrin.gif Problemųb turėjau su baltu glaistu, bet jas išsprendžiau biggrin.gif
user posted image
user posted image

Receptas iš šios temelės

250g margarino
3 š. medaus
1/2 stiklinės cukraus
3 trynių
100g grietinės
1 a.š. sodos
1 a.š. malto cinamono
1 a.š. maltų gvazdikėlių
žiūpsnis maltų kvapniųjų pipirų
~20 š. miltų


Aš miltų dėjau mažiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaidullka: 12 kovo 2009 - 15:31