Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis Palangoje

Sveika,

Mes taip pat su seimynele sia vasara gyvenom siuose apartamentuose. Siaip gyvename ne Lietuvoje, taigi atvaziave atostogu daug laiko paieskoms skirti negalejom, man sia vieta pasiule drauge, ir likom begalo patenkinti thumbup.gif Kambariai erdvus, modernus, vieta nuostabi, ir centras ir jura netoli, ir kaip jau minejo viena mamyte - kainos nesikandzioja. Ir aplinka labai fainute, vaikai lakste issizioje i kaire ir i desine, ir nebaisu, kad i gatve isbegs. Zodziu, man labai patiko, nuosirdziai rekomenduociau.
Atsakyti
kvailas klausimas- ar yra mūsų pajūry koks viešbutis, kad pro langus matyti jūrą blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gamtos stebuklas: 28 sausio 2010 - 11:27
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2010 01 28, 10:26)
kvailas klausimas- ar yra mūsų pajūry koks viešbutis, kad pro langus matyti jūrą blush2.gif  biggrin.gif

PVZ. PALANGOS LINAS (SANATORIJA - VIESBUTIS), DAR YRA MAZESNIU PRIE PAT JUROS, BET NEATGAMINU PAVADINIMU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2010 01 28, 11:26)
kvailas klausimas- ar yra mūsų pajūry koks viešbutis, kad pro langus matyti jūrą blush2.gif  biggrin.gif

"Smėlio takas", kitų nepamenu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2010 01 28, 12:26)
kvailas klausimas- ar yra mūsų pajūry koks viešbutis, kad pro langus matyti jūrą blush2.gif  biggrin.gif

Viesbutis "Meduza" 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri galite padeti surasti temele su butu nuoma Palangoje ? 4u.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(Adade @ 2010 02 01, 09:47)
sveikos, gal kuri galite padeti surasti temele su butu nuoma Palangoje ?  4u.gif
Aciu

Kelionėse ir atostogose temos apie nuomą nerasite. Vienas kitas skelbimas apie nuomojamas patalpas būna Skelbimų lenoje-->Kita, tačiau daugiausia nuomojamų butų rasite ne SM, o tiesiog Skelbimų puslapiuose (galbūt net Palangos miesto tinklalapyje). 4u.gif
Atsakyti
Puikus puslapis, kuriame ir kainos daug surašytos yra www.priejuros.lt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozena1: 10 vasario 2010 - 16:49
ar Palamgoje yra kur paslidinėti su lygumų slidėm? o gal yra koks žiemos inventoriaus nuomos punktas? tai pat rūpi, ar Lino baseinas dorba žiemą? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 vasario 2010 - 18:29
QUOTE(flight @ 2010 02 11, 20:28)
ar Palamgoje yra kur paslidinėti su lygumų slidėm? o gal yra koks žiemos inventoriaus nuomos punktas? tai pat rūpi, ar Lino baseinas dorba žiemą? rolleyes.gif

As galvojau,kad Lino baseinas jau senai nebedirba,nes kai buvom tai is lauko taip apsiure viskas atrode,prisimenu senus laikus,kai ir nuo estakadu lauke ciuozdavo,dabar man atrodo,jos net neveike jos:hm ,o del baseino tai nezinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(delfinarija @ 2010 02 12, 12:14)
As galvojau,kad Lino baseinas jau senai nebedirba,nes kai buvom tai is lauko taip apsiure viskas atrode,prisimenu senus laikus,kai ir nuo estakadu lauke ciuozdavo,dabar man atrodo,jos net neveike jos:hm ,o del baseino tai nezinau  ax.gif

Per Kalėdas buvom nuvaževę iki Lino,nes pamatėm reklamą ,kad tipo baseinas atrestauruotas.....Privažiavom arčiau,bet vaizdas buvo graudus-visur apleista,apšiurę,net nekilo mintis užeit į vidų.Mano vyrai prieš 3m buvo maudytis,tai gailėjosi,kad ėjo,nes sakė-netvarka ir pelėsiai aplink blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tyliu @ 2010 02 12, 14:24)
Mano vyrai prieš 3m buvo maudytis,tai gailėjosi,kad ėjo,nes sakė-netvarka ir pelėsiai aplink blink.gif .


ojei blink.gif doh.gif
Atsakyti