Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

QUOTE(jurrrte @ 2008 10 02, 09:30)
na ir man atrodo platoka,bet mezgu toliau,bijau nusiaurint ax.gif

bus gerai man atrodo, nes tavo virbalai plonesni ir pagal metraza turbut ir siulas biski plonesnis.
o as vakar tik isardziau ir per savo reikaliukus niekaip nepriejau megzt. siandien tikrai prisesiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2008 10 02, 13:01)
bus gerai man atrodo, nes tavo virbalai plonesni ir pagal metraza turbut ir siulas biski plonesnis.
o as vakar tik isardziau ir per savo reikaliukus niekaip nepriejau megzt. siandien tikrai prisesiu  blush2.gif



na ir as tikiuosi,kad bus gerai. smile.gif tik gaila,kad mezgimui laiko maziau lieka,sesija greit prasides,tai vis dazniau virbaliukus i knygas iskeiciu,o siandien dar mazius susirgo,tai isvis megsiu nakti biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 10 02, 12:44)
na ir as tikiuosi,kad bus gerai. smile.gif tik gaila,kad mezgimui laiko maziau lieka,sesija greit prasides,tai vis dazniau virbaliukus i knygas iskeiciu,o siandien dar mazius susirgo,tai isvis megsiu nakti biggrin.gif  tongue.gif

mes irgi gydomes gerklyte, megzt irgi mazius neleidzia, demesio reikalauja. tai tik vakarais prisedu, bet po vakarykscio ardymo nuotaika mezgimo kazkur isvis dingo...bet pabaigsiu as ta liemene. vakar sveciu buvo, tai apakusios ziurejo, koks ten 'grozis' ant virbalu, ir kodel be siulu ir aplamai vos ne profesionaliai mezgu. sakau jo jo be SM nebutu ir jokios super mezgejos, konsultacijos padeda. uz tai ir dekui visoms...
Atsakyti
O aš per darbą mezgimui laiko nerandu.Tai liemenės numegzta priekio abi dalys ir pusė nugaros doh.gif Aš atskirai mezgu. Jau kelias savaites mezgimui laiko nelieka blush2.gif
Atsakyti
Megzkit, mergaitės, liemenes, pasistenkite baigti. Toks rūbas kaip tik rudeniniams orams mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mergaitės.Pradėjau ir aš megzti jau gal visų numegzta Evos L liemenę.

user posted image

Nugarą jau nunarpliojau bet va man užkliuvo priekis.Norėjau jūsų paklausti jus tą raštą priekyje mezgėte kartu su koriuko raštu ar atskirai ir po to prisiuvot? g.gif Skaitinėjau aš ir osinkoje vienos daro vienaip kitos kitaip.Norėjau paklausti o kaip jus darėte?Iš anksto ačiū už atskymus.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 10 05, 14:29)
Sveikutės mergaitės.Pradėjau ir aš megzti jau gal visų numegzta Evos L liemenę.

user posted image

Nugarą jau nunarpliojau bet va man užkliuvo priekis.Norėjau jūsų paklausti jus tą raštą priekyje mezgėte kartu su koriuko raštu ar atskirai ir po to prisiuvot? g.gif Skaitinėjau aš ir osinkoje vienos daro vienaip kitos kitaip.Norėjau paklausti o kaip jus darėte?Iš anksto ačiū už atskymus.

turbut nesuklysiu pasakydama, kad visos mezge pynes atskirai. nes koriuko rastas su nukelimais ir pynes ji sutrauktu, arba atvirksciai...nepamenu.
as jau antra kart ardziau mezgini iki pazastu, kazkas man ten nepatiko, dabar jau vel mezgu...sviesa tunelio gale dingo, bet vistiek as ji padarysiu.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2008 10 05, 15:29)
Sveikutės mergaitės.Pradėjau ir aš megzti jau gal visų numegzta Evos L liemenę.
Nugarą jau nunarpliojau bet va man užkliuvo priekis.Norėjau jūsų paklausti jus tą raštą priekyje mezgėte kartu su koriuko raštu ar atskirai ir po to prisiuvot? g.gif Skaitinėjau aš ir osinkoje vienos daro vienaip kitos kitaip.Norėjau paklausti o kaip jus darėte?Iš anksto ačiū už atskymus.

Aš mezgiau kartu, tik pagrindinis raštas buvo ne koriukai, o 2 gerosios, 2 blogosios ir atvirkščiai - kvadratukai rolleyes.gif
Atsakyti
Štai kas liko iš Evos.. hihihi.gif

user posted image

Dabar dilema ant ko dėtis!? Galvojau ant marškinukų, bet dukra sukritikavo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 05, 20:43)
Štai kas liko iš Evos..  hihihi.gif
Dabar dilema ant ko dėtis!? Galvojau ant marškinukų, bet dukra sukritikavo..  doh.gif

OHO! Gal ant golfo?
Atsakyti
Sveikos, kaip issisukt is padeties? Megzu siam http://public.fotki....rafanas-vi.html sarafanui virsu ir labai raitosi tiek pats virsus, tiek petneseles (krastai uzsiriecia). Kokiu budu galima juos istiesinti? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 10 05, 19:43)
Štai kas liko iš Evos..  hihihi.gif

user posted image

Dabar dilema ant ko dėtis!? Galvojau ant marškinukų, bet dukra sukritikavo..  doh.gif


labai grazus tavasis variantas, ir bangeles pavyzdines. vilkis ant golfo arba maikutes ilgom rankovem, ir noreciau pamatyt kogi ten dukra ant tu marskinuku sukritikavo???gal irgi normaliai
QUOTE(Kotita @ 2008 10 05, 20:39)
Sveikos, kaip issisukt is padeties? Megzu siam http://public.fotki....rafanas-vi.html sarafanui virsu ir labai raitosi tiek pats virsus, tiek petneseles (krastai uzsiriecia). Kokiu budu galima juos istiesinti?  ax.gif  blush2.gif

nuotraukoj tai matosi kad uzlenktas ir prisiutas krastukas. galejai daryt is krastu sakykim pirmyn trys akys geros ir isvirkscioj pusej tie krastai turi but trys akys geros, gausis toks kantukas ir turetu nesiriest. arba 5 akys gali but...
Atsakyti