Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgame, neriame kartu

Laukite, laukite. Nors akių skaičius nuo siūlų priklauso. Sesė nešioja 34-36 dydį. Mano manymu, liemenė jai šiek tiek per siaura, nors sesei patinka. Taigi nežinau, ar reikalingas tas akių skaičius. Geriausia iš savo siūlų numegzti, pamatuoti ir tada skaičiuoti. O virbalai, atrodo, 2,5 dydžio buvo.
Mezgiau sukryžiuotom akim. Kažkaip vieną kartą į priekį, kitą atgal.

Džiaugiuosi, kad susirinko kompanija šiai liemenei, o tai neiašku, kada numegzčiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnieszka.v: 21 rugpjūčio 2008 - 11:40
QUOTE(Editule @ 2008 08 21, 12:24)
Bet kaip dabar vakaro sulaukti,jau dabar rankas niezti  doh.gif


mano patirtis mezgant šią liemenę kiek kitokia blush2.gif kaip tik baiginėju kaklą.... aš mezgiau tikruoju koriuko raštu(dvi savaites vargau, kol remdos deka perpratau koriuką. AČIŪ JAI 4u.gif ), tad pynes patarčiau megzti atskirai, nes man labai skyrėsi raštai(koriuko ir pynės) ir numezgus juos kartu, mezginys skersavosi, tad teko ardyti ir pradėti vėl iš naujo. ir beje, susimezgė daug siūlų.... g.gif sumezgiau 3*100gr.200mt. ir kaklui dar pritrūkau verysad.gif dabar svarstau kaip gražiai užbaigti ax.gif mezgiau virbalais Nr. 5 ir dėjau 60 akių mirksiukas.gif
P.S. tikrasis koriukas tikrai nėra sunkus ir daug skaičiuoti nereikia thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LeTa-BeTa: 21 rugpjūčio 2008 - 11:38
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 08 21, 12:37)
mano patirtis mezgant šią liemenę kiek kitokia blush2.gif kaip tik baiginėju kaklą.... aš mezgiau tikruoju koriuko raštu(dvi savaites vargau, kol remdos deka perpratau koriuką. AČIŪ JAI 4u.gif ), tad pynes patarčiau megzti atskirai, nes man labai skyrėsi raštai(koriuko ir pynės) ir numezgus juos kartu, mezginys skersavosi, tad teko ardyti ir pradėti vėl iš naujo. ir beje, susimezgė daug siūlų.... g.gif sumezgiau 3*100gr.200mt. ir kaklui dar pritrūkau verysad.gif dabar svarstau kaip gražiai užbaigti ax.gif mezgiau virbalais Nr. 5 ir dėjau 60 akių mirksiukas.gif
P.S. tikrasis koriukas tikrai nėra sunkus ir daug skaičiuoti nereikia thumbup.gif

Papasakok kaip ta koriuka ismegzti,bandziau pagal rasta info,bet kazkaip netaip vis tiek iseina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 08 21, 12:43)
Papasakok kaip ta koriuka ismegzti,bandziau pagal rasta info,bet kazkaip netaip vis tiek iseina  schmoll.gif


Štai čia remda (tikiuosi ji nesupyks, kad pasidalinsiu su visomis 4u.gif ) laaabai gražiai viską paaiškino thumbup.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2008 08 21, 09:38)
blush2.gif ziuriu skaiciau, skaiciau ir parasiau, kad tik pati zinau apie ka kalbu...
permasciau - pabandziau nert, is esmes visai nieko, bet gal visgi is maxi siulu graiau nutu... Jauciu atidesiu pavasariop...



tai juk šalčiai dar už kalnų mirksiukas.gif galima ir rudeniop pasipuošti ax.gif

tiesa aš mezgiau priekį ir nugarą virbalais, viena pusė tik geros- kita išvirkščios akys, tai apačia šiek tiek sukasi, bet tikiuos, kai apsiners apačia ananasais, viskas išsilygins rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 08 21, 12:37)
mano patirtis mezgant šią liemenę kiek kitokia blush2.gif kaip tik baiginėju kaklą.... aš mezgiau tikruoju koriuko raštu(dvi savaites vargau, kol remdos deka perpratau koriuką. AČIŪ JAI 4u.gif ), tad pynes patarčiau megzti atskirai, nes man labai skyrėsi raštai(koriuko ir pynės) ir numezgus juos kartu, mezginys skersavosi, tad teko ardyti ir pradėti vėl iš naujo. ir beje, susimezgė daug siūlų.... g.gif sumezgiau 3*100gr.200mt. ir kaklui dar pritrūkau verysad.gif dabar svarstau kaip gražiai užbaigti ax.gif mezgiau virbalais Nr. 5 ir dėjau 60 akių mirksiukas.gif
P.S. tikrasis koriukas tikrai nėra sunkus ir daug skaičiuoti nereikia thumbup.gif


o štai pasirodau kas man gavosi blush2.gif tik dar sagų trūksta ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 08 21, 12:12)
Tai kad is tokio dydzio nuotraukos nieko nesimato. Idek, jei turi, didesne smile.gif

Tai va, kad tik tokią turiu verysad.gif Tai ir vargstu, išsididinu, kiek eina, bet vistiek neišskaitau doh.gif doh.gif Matyt, teks pačiai improvizuot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 08 20, 19:15)
Kas dar nemezget siulau draugiskai pulti narpulinti sita grozi
user posted image
Su kompanija smagiau ir i tema ,taip sakant mirksiukas.gif
Taigi,ar kas jungiates?


shita mano planuose wub.gif , bandysiu raizgyti kai baigsiu su ananasine cool.gif
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2008 08 21, 14:04)
o štai pasirodau kas man gavosi blush2.gif  tik dar sagų trūksta ax.gif
user posted image

mazhoka nuotraukele sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Editule @ 2008 08 21, 10:39)
O koks cia rastas kur vietoj koriuko  g.gif

Rusaitės šio modelio aprašymą turi išsivertę,tai ten tas koriukas kaip rašo 1blog. 1 ger.,o kitoje eilėje keičia vietomis. smile.gif
Rodos,toks raštas vadinamas perliniu.
Atsakyti
QUOTE(zuikad @ 2008 08 21, 11:49)
dekui netikėtai uz schemute, man viskas tinka  4u.gif

Į sveikatytę 4u.gif
Atsakyti
sveiki, noriu paklausti gal kas iš čia esančių mezga pagal užsakymą? 4u.gif
Atsakyti
Mezga mezga, ir gausiai biggrin.gif Jei kas ne ypatingai sudetingo, tai ir as numegzciau, o siaip yra ir skelbimu lentoje skyrelis "randarbiai", ten jau pas kuria nori issirinktum, pagal specializacija ir gyvenama vieta tongue.gif
Atsakyti