Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

Gadget, a pablūdai???? user posted image
Naktim miegi g.gif ar mezgi? Jamk balionėlį už greitį 4u.gif

O man kūrybinė krizė user posted image .
Nei žadėto sijono, nei juo labiau suknutės (nužiūrėtosiosio pilkosio platėjančios nebus schmoll.gif ) Bu pasimatavu bebaigiant megzt sijoną- o tas, padla, pasirodo gerokai per platus doh.gif Nors ir mėginukas buvo, ir mezgant atrodė tiks, bet siūlai tamprūs- per daug laisvumo duoda. Visą išardžiau ir bandau susivokt ar noriu tokio paties ar nebe..
Turiu nusimezgus moherini platėjantį sijoną. Vaizdas irgi nedžiugina. Bandau organizuotis iš jo suknutę, bet vėl neapsisprendžiu- megzto ar nerto viršaus noriu doh.gif Žodžiu.... cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 25 rugpjūčio 2008 - 11:05
QUOTE(niuma @ 2008 08 25, 12:05)
Gadget, a pablūdai????  user posted image
Naktim miegi  g.gif ar mezgi? Jamk balionėlį už greitį  4u.gif

O man kūrybinė krizė user posted image .
Nei žadėto sijono, nei juo labiau suknutės (nužiūrėtosiosio pilkosio platėjančios nebus  schmoll.gif  ) Bu pasimatavu bebaigiant megzt sijoną- o tas, padla, pasirodo gerokai per platus  doh.gif Nors ir mėginukas buvo, ir mezgant atrodė tiks, bet siūlai tamprūs- per daug laisvumo duoda. Visą išardžiau ir bandau susivokt ar noriu tokio paties ar nebe..
Turiu nusimezgus moherini platėjantį sijoną. Vaizdas irgi nedžiugina. Bandau organizuotis iš jo suknutę, bet vėl neapsisprendžiu- megzto ar nerto viršaus noriu  doh.gif  Žodžiu.... cool.gif


user posted image (cia del kreipinio i gadget , gerai nuskambejo)

oiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, niumuk, tiktai ramiai ramiai, gi negali buti taip blogai user posted image o tu zinai, ka..nufotkink viska, ka ten turi ir kas ten dar liko, o mes pasistengsim tau ideju,ideju mirksiukas.gif gal kas ir patiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 25 rugpjūčio 2008 - 11:26
čia iš tos serijos, kad bėda po vieną nevaikšto doh.gif fotikas sugedęs. net negaliu pasirodyt, ką turiu..
šiaip, nieko ten įmantraus rolleyes.gif Turėjau baltai pilkų margiukų KidMoherio, galvojau skraistę megzt, bet sijonuką susikurpiau. O kai mehoris, tai jis toks pūstas ir pūpso. Nežavi manęs. Tai va ir galvoju, gal siauresnį vienspalvį viršų iš kitų siūliukų nusmegzt/nusinert, o moherinį mezginį prijungt nuo vidurio šlaunų ir pasidaryt ilgą sijoną/suknelę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 25 rugpjūčio 2008 - 11:29
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 24, 21:41)
Jeeeee!

Baigiau kriauklele!!!!!!!

Fotosesija - kita savaite biggrin.gif Sniego ir nuogybiu nebus.

Sekmes visoms!!!



QUOTE(didute @ 2008 08 25, 12:26)
tai žinoma, bet yra trauka ant kaloringesnių skanių, tai ką daryt, neina susilaikyt, na žiūrėsim kaip čia bus, gal dalyvavymas šitam projekte padės  biggrin.gif

jo vaikeli - dar tu apie mezgimo masina svajoji, kam tau jos reik, jei per savaite pati viska pasidarai...pavydas jau ne baltas, jau juoduoja, apeme
pas mane irgi kurybine krize, buvau savaitele kaime, neriau neriau savo auksine ratu, nezinau isplatejo ji man dar bandziau issisukinet visokiais budais, paskui su dideliu gailesciu isardziau...iki kiaurarascio.sumazinau vaseli, nerias dabar graziai, bet ilgai. o subjurus orams noris imtis virbalu ir megztiniu - itariu liks mano sukne kitai vasarai....
Atsakyti
o gal galit Statkevičiaus psl adresiuką mestelt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nelle @ 2008 08 22, 17:03)
Labai faina antkelnine suknele thumbup.gif
Ir sita juoda labai grazus modeliukas thumbup.gif  Gal turi jos rasteli blush2.gif  ax.gif

Aš turiu, bet anglišką variantą. Galėčiau nuskanuot ir atsiųst į el.paštą. Beje ji labai paprasati mezgasi, atskirai viršus virbalus, o po to apačia vašeliu ax.gif
Ir pilkąją turiu angliškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 08 25, 14:20)
o gal galit Statkevičiaus psl adresiuką mestelt blush2.gif

http://www.statkevicius.com/ 4u.gif
Atsakyti
[quote=naiste777,2008 08 22, 18:51]
Va, rodau savo antkelninę suknikę. Pribaigiau dabar per krepšinį. user posted image

Ir jau beveik apsisprendžiau, kad noriu šitos

user posted image
[/quote]

Man panašiai kaip rūkaliams būna, kai lieka kelios cigaretės, pradeda nervintis iš, kur dar gauti. Tai man, kai lieka visai nedaug vieno mezginio, prasideda juodas nervas, ką toliau daryti. Tai vakar prasikapsčiau kompe iki pirmos val. ir nieko doro neradau. Nu sunku modelį išsirinkti, vos ne pusę darbo sudaro doh.gif
[/quote]
sendien maciau gyvai tave su antkelnine suknike,tai dar geriau atrode thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kur dingusios visos suknininkės šiandien? group.gif
Prisiduodu su šiandienos darbais - mano "pūkės" sijonas juda, nors ir pamažu 4u.gif
Atsakyti
Atostogavau,nebuvau prisijungus savaitėlę.Ale kiek jūs čia grožybių pridėjot per tą laiką.Visiškai pasimetus tarp idėjų,baisiai norisi suknės rudeniui,bet kaip išsirinkt. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 08 26, 11:45)
Kur dingusios visos suknininkės šiandien?  group.gif 
Prisiduodu su šiandienos darbais - mano "pūkės" sijonas juda, nors ir pamažu  4u.gif


nedinge visai ax.gif tik visos neria-mezga sukneles patyliukais...

user posted image as pribaigiau savo juodzke!!! user posted image dabar ji "skalbiankej" sukasi, sukasiuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 26 rugpjūčio 2008 - 13:00
QUOTE(dovyda @ 2008 08 26, 13:46)
nedinge visai ax.gif tik visos neria-mezga sukneles patyliukais...

user posted image as pribaigiau savo juodzke!!! user posted image dabar ji "skalbiankej" sukasi, sukasiuser posted image


ech nu ir sekasi kaip kam
o as darbe tunau o galvoj ivairus sukneliski vaizdai sukasi rolleyes.gif
Atsakyti