Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

Nu gal ir su mašina...Bet rankom irgi galima kažką panašaus išlaužt mirksiukas.gif Ar negalima unsure.gif
Atsakyti
galima galima irnesakyk.gif aš dar mokykloj pirmo numerio virbalais išlauziau tokį megztuką kad nieks netikėjo jog ne mašina megzta. reikia tik kantrybės ir viskas įmanoma
Atsakyti
O čia kartais ne šitas raštas?Tik spalvom sužaista?
user posted image
Atsakyti
labai labai panašu mano manymu tik čia skylučių labai per daug. galima kažkaip išmegzt kad skylutės mažesnės būtų (persuktą užmetimą išmegzt) ir spalvom žaist. jau nujaučiu kad artėjat link nuodėmingosios įgyvendinimo. lauksim vaizdų
Atsakyti
QUOTE(Virbalai @ 2008 09 10, 09:58)
Įkvėpta Viliuteees ir Fasolkos Mamos nusimezgiau ir aš voratinklinę moherinę suknutę  ax.gif
Ačiū šioms mergaitėms  4u.gif

http://picasaweb.goo...106727677397570


Virbalai ,suknute labai labai thumbup.gif
Turiu prasyma ax.gif -gal gali apacios, t.y.sijonuko schemute pasidalint 4u.gif

p.s.jau manau pamaciau-cia turbut pagal ta ruzava megzta? Turiu ta shemute, bet jau tokia neryski doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingapoc: 12 rugsėjo 2008 - 11:42
Nu blyn,reik pabandyt keliom spalvom.Kažkoks panašus atrodo g.gif
Papildyta:
meskute231 dar ne,tik informaciją renku lotuliukas.gif Dryžiukę pabaigt reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 09 11, 19:26)
O dabar noriu pasigirti ir vertinimų išgirsti. Labai džiaugiuos, kad suspėjau į 11 temą, ir šeštadienį su nauja suknia į balių.

user posted image

Prisižadėjau sau kadanors rankoves nusinert.


Suknyte faina, tik va apatinis rubas tamsus geriau-solidziau atrodytu ir rankovyciu labai reikia 4u.gif Ir dar siulyciau toki krutine didinancia ir formuojancia liemenele pasivilkti tai bus super ir taip pikantiskai truputuka! blush2.gif
Atsakyti
o kas temutę naują atidarys?
Atsakyti
Pasikuiciau nuorodoje ir sita labai graziai ziurisi. Tas dirzas sidabrinis pagyvina visa suknele ir isvis labai viskas grazu.
http://picasaweb.goo...910563573132210

O va ruzavai mocherinei kazko truksta.. nu nezinau.. gal man spalva nelabai, bet cia skonio reikalas, tad nekomentuoju, o darbas graziai atliktas.
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2008 09 12, 12:56)
o kas temutę naują atidarys?


jau begu rakciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti