Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

QUOTE(gadget3 @ 2008 08 28, 08:40)

PS apie brangiausiuosiuss ir juju reakcijas biggrin.gif graziai cia pasidalinot. Ir as savo grasiuka irasysiu, nes gi reikia brangiausiaji pagirti SM, ne? Nes jis yra didis saunuolis, ir kartais mane siuliuku pats nuveza arba net ju parveza, ir parduotuvej juokina (is kokiu nors neimanomu spalvu), ir, aisku, kartais pasiulo pirma suprojektuoti atsargas beigi nemegzti, o paveikti ka kita, bet nepiktybiskai taip - supranta, kad sis uzsiemimas man yr mielas. Kai jis buna piktybiskas ir reikalauja demesio, as jam grasinu moherinius apatinius pagaminti ir priversti nesioti - veikia 102%.

vat maniskis labai panasiai
ir dar pinigeliu siulam duoda jei as neturiu
supranta kad vistiek nepataisomai isprotejus
nu kol kas ne moheriniais apatiniais grasint neteko
tik va beda sian per neatsargu liezuvi pazadejau as jam megztini medvilnini
teks matyt pries suknele dar pazadus vykdyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mexxica @ 2008 08 28, 08:46)
o čia jau aš būsiu kažką pražiopsojus, nemačiau kokią tu dabar nusižiūrėjai  unsure.gif papletkink ir man gossip.gif



rolleyes.gif As tik sugalvojau dar, turiu vien zodini nusvaigima kaip derinsiu viskoze ir vilnute plona, ir darysiu a la ponios Kenedi megiamo silueto suknia. Hmmm, kazkur net meginuka ismezgiau, kaip tas viskozes kiaurarastis deres su vilnos lygiarasciu. Tik kad foto nulis matosi...

O kaip tavosios sijonukas - judinasi?
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 28, 08:50)
rolleyes.gif As tik sugalvojau dar, turiu vien zodini nusvaigima kaip derinsiu viskoze ir vilnute plona, ir darysiu a la ponios Kenedi megiamo silueto suknia. Hmmm, kazkur net meginuka ismezgiau, kaip tas viskozes kiaurarastis deres su vilnos lygiarasciu. Tik kad foto nulis matosi...

O kaip tavosios sijonukas - judinasi?

Aiškuma 4u.gif
Judinasi manasis, jaučiu reikia pervert akis ant kokio siūlo ir bandyt apsivilkt, pasižiūrėt, kaip platėja, kas gaunas rolleyes.gif nes per tuos vielinius virbalus neina apsirengt blush2.gif doh.gif bandžiau, neįlindau, pasileido akys... lotuliukas.gif
na bet juda žodžiu į teigiamą pusę - ilgyn biggrin.gif
Atsakyti
Mexxica,

is karto atsakei i mano dar neuzduota klausima smile.gif Nes ant vielinuku mezgiau tik tokia tunikos tipo suknike, ir nuo apacios virsun, tai visai pavykdavo matuotis. O va juodai kenedinei sugalvonei is esssmes reiketu vielinuku, ir gaminti ja nuo virsaus i apacia.. Galvoju, gal tu vielinuku yra ir pamaksinto ilgumo????
Papildyta:
Kenedines sugalvones virsiukas ir va gal tokia apacia varpeliu, nes kam gi dievas sukure tiuli, a?

QUOTE(qqte @ 2008 08 28, 08:48)
vat maniskis labai panasiai
ir dar pinigeliu siulam duoda jei as neturiu
supranta kad vistiek nepataisomai isprotejus
nu kol kas ne moheriniais apatiniais grasint neteko
tik va beda sian per neatsargu liezuvi pazadejau as jam megztini medvilnini
teks matyt pries suknele dar pazadus vykdyt  doh.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ne, ne is protejus, tiesiog zmogus, turintis HOBI is didziosios H.

Cia kaip mano tetukas su trim garazais, nes viename, zinotiaaa, netelpa VISI POMEGIAI, o ir vyriskis mano su panasiais polinkiais veikti veiklas veikoniskas, issiaiskinti, kaip kas ir kodel veikia (ar reikia mineti, kad musu seimos mylimiausia laida - KAIP TAI PADARYTA per Discovery??? ir Oliverio show ivairiais formatais???) ir kartais nustoja veikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 28, 08:40)
angulyte, Fanfan, niuma, nuosirdi, naiste777 ir kitos, tykiai isimylejusios kriauklele - niugi kaaaaaaip grazu fantastiska ir visapusiskai miela buti  pagirtai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

O as ten kur raudau, tai tik raudau, gedos nerassssta
Dabartes (niu, vakar) pradejau amziaus projekta - uztiesala lovytei. Tai pagaminau jau 1,5 is 180 kvadrateliu biggrin.gif KIEK TURESIU LAIKO NAUJAI SUKNELEI APGALVOTI  rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif Tobulinu mintyse juodos megztos suknikes projekta (aprasiau neseniai).
biggrin.gif

Sumastyti - atsakingiausias momentas. Linkiu geros mastones  4u.gif 

PS apie brangiausiuosiuss ir juju reakcijas biggrin.gif graziai cia pasidalinot. Ir as savo grasiuka irasysiu, nes gi reikia brangiausiaji pagirti SM, ne? Nes jis yra didis saunuolis, ir kartais mane siuliuku pats nuveza arba net ju parveza, ir parduotuvej juokina (is kokiu nors neimanomu spalvu), ir, aisku, kartais pasiulo pirma suprojektuoti atsargas beigi nemegzti, o paveikti ka kita, bet nepiktybiskai taip - supranta, kad sis uzsiemimas man yr mielas. Kai jis buna piktybiskas ir reikalauja demesio, as jam grasinu moherinius apatinius pagaminti ir priversti nesioti - veikia 102%.Papildyta:
4u.gif draugija itraukineja pati kaiiiip liunas ax.gif

Va tau dar suknike prie balionelio biggrin.gif

(traukia mane kashhhmyras ir paprasti siluetai, o va jiems va REIKIA REIKIA masinytes sukneliu gaminimo)


Auksiniu minciu lietususer posted image varau i darbuka, paskui kibinsiu savo juoduke mirksiukas.gif Geros dienos 4u.gif
Atsakyti
Labukas, dovyda, kaip tavo suknike dziuva siuo nesauletu oru?
Atsakyti
4u.gif 4u.gif Gadget3 daili suknute thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 28, 09:14)
Auksiniu minciu lietususer posted image varau i darbuka, paskui kibinsiu savo juoduke mirksiukas.gif Geros dienos 4u.gif


blush2.gif sakai? As jau taip minigeltonai parasiau rolleyes.gif Pameni, buvau TOKIUS paveiksliuku rastinuku ikelus? Tai ISVYSCIAU MINTI net su ivaizdinimu brangiausiajam biggrin.gif

Sekmes darbuose!!!

sukneles sukneles sukneles



Valentinuke, aciu uz gera zodi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 rugpjūčio 2008 - 08:19
QUOTE(Mexxica @ 2008 08 28, 08:54)
Judinasi manasis, jaučiu reikia pervert akis ant kokio siūlo ir bandyt apsivilkt, pasižiūrėt, kaip platėja, kas gaunas  rolleyes.gif  nes per tuos vielinius virbalus neina apsirengt  blush2.gif  doh.gif  bandžiau, neįlindau, pasileido akys...  lotuliukas.gif

Aš va taip padariau su savo ex rudeniniu platėjančiu sijonuku- nes irgi nuo liemens žemyn mezgiau, norėjau realų kritimą pamatyt. Įvėriau į apačią įlgą siūlą.... reziume- sijona bekrentantį pasigavau ir išardžiau- jugi per platus pasirodė, o kaip minėjau, ir pavyzduką buvau sunarpliojus...

Gadget, va man ir grasinimas moheriu nepagelbėtų- jis kaip tik visokius vilnonius mezginius gali nešiot- kaip tai stebuklingai jo nekanda schmoll.gif doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2008 08 28, 09:12)
Mexxica,

is karto atsakei i mano dar neuzduota klausima smile.gif Nes ant vielinuku mezgiau tik tokia tunikos tipo suknike, ir nuo apacios virsun, tai visai pavykdavo matuotis. O va juodai kenedinei sugalvonei is esssmes reiketu vielinuku, ir gaminti ja nuo virsaus i apacia.. Galvoju, gal tu vielinuku yra ir pamaksinto ilgumo????


Nu neteko man matyt, nors ir neieškojau... mastau.gif
Bet pastebėjau, kad kuo storesni tie virbalai, tuo viela trumpesnė rolleyes.gif nes aš kaitaliojau, pradėjau nuo 3,5, paskui 4, dabar 4,5 nr mezgu, tai pastebėjau, kad trumpesnė viela nei tų 3,5 Nr ax.gif
QUOTE(niuma @ 2008 08 28, 10:22)
Aš va taip padariau su savo ex rudeniniu platėjančiu sijonuku- nes irgi nuo liemens žemyn mezgiau,  norėjau realų kritimą pamatyt. Įvėriau į apačią įlgą siūlą.... reziume- sijona bekrentantį pasigavau ir išardžiau- jugi per platus pasirodė, o kaip minėjau, ir pavyzduką buvau sunarpliojus...

Nu tai lekiu pervert, pažiūrėt doh.gif nes ardyt nenorėčiau jau vien dėl to, kad baisiai sunkiai mano siūlai ardos, kai tokie su "pūku", tai labai sukimba doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mexxica: 28 rugpjūčio 2008 - 09:45
QUOTE(angulyte @ 2008 08 27, 16:27)
lotuliukas.gif  Sakai kur vaikus padėt?  O man vaikai nert netrukdo - aš spėju juos sužiūrėt, be va vyras - kita šneka... P


Nu mano vienas vaikas vos poros savaičių, tai reikalas kitas su tuo trukdymu. Tie du didesni, tai baika, supranta, kad tada mamos ir siūlų neliest. tongue.gif

QUOTE(gadget3 @ 2008 08 28, 07:40)
Kai jis buna piktybiskas ir reikalauja demesio, as jam grasinu moherinius apatinius pagaminti ir priversti nesioti - veikia 102%.

lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fanfan: 28 rugpjūčio 2008 - 09:55
sveikutes mezgejeles bigsmile.gif

visu pirma pagyros GADGET grazu labai wink.gif 4u.gif as kai laukiausi irgi pasigaminau pora sukneliu, toik beda, kad kai buvau pilvota tai jos atrode tinkamos bus, o dabar truputi platokos, bet pritaikiusi dirzeli puikiai nesioju wink.gif taip kad sveikinimai ir linkejimai mazajam zmogiukui, kuris tuoj belsis i si pasauleli wink.gif

O as pati nenustygstu savo vietoje. Ilgai kankinusis pire vyro megztuko pritrukau jam siulu ir kantrybes... Bet cia tik i gera isejo!!!! thumbup.gif nes pries pora savaiciu pradejau nerti suknute sau ir kaip jus manote - pagaliau baigiau smile.gif negaliu savimi atsidziaugti smile.gif nors ir pirmas rimtas darbelis vaseliu, su siokiais tokiai trukumais, bet taip smagu, kad as ji iveikiau thumbup.gif cool.gif
dabar drasiai galesiu pradeti auksine, kuria jau kitos gal ir pamirso, kad nere biggrin.gif aip tik vakar gavau siuliukus...oi kaip niezti rankytes... oi kaip niezti wink.gif

na o pribaigtosios suknutes fotosesija butinai idesiu - tikiusoi rytoj wink.gif
Atsakyti