Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės - megztos ir nertos Nr.11

dorin labai gražu thumbup.gif Būtum nepasakius dėl liemens, tai net neįtarčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 08 29, 22:45)
gal ir rasteli turi?
beje is kokiu suliuku gaminsi? as irgi pavarvinu seile i sia grozybe beziuredama...  wub.gif

Tai raštelį man čia viena iš super mezgėjų išaiškino mirksiukas.gif Cituoju:Taigi taip pat kaip ir vąšeliu - vienoj vietoj akys suimamos, o kitoj - uždedamos. Tarkim: trys geros, 2 sumamos i kairę, 1 gera akis, 2 suimamos į dešinę, 3 geros, uždėjimas, 1gera akis, vėl uždėjimas, ir vėl nuo pradžių. Gerų akių skaičių galima pakeisti į didesnį .
Tik aš darysiu 5geras vietoj parašytų trijų.Vakar išbandžiau thumbup.gif
O siūlą auksarankėj pirkau SMYRNA-plonytis toks,bet vilna.Noriu kad tas grožis dar ir šilumą teiktų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(dorin @ 2008 08 29, 17:00)
Pasirodysiu ir as savo baigta serafana  blush2.gif Tik va  liemens dabar nerasta pas mane, tai gal ir neatrodo taip gerai kaip turetu  lotuliukas.gif

user posted image


4u.gif dailus sarafaniukas mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes!!!

Saziningai gaminu savaji uztiesaliuka ir GALVOJU GALVOJU apie suknele. O cia dar matau pridejot ir nauju ideju, ir uzbaigtu darbu - SAUNUOLES, vienzo!!!

Sis SM kamputis pilnas ikvepimo smile.gif Kaip virtuve, kai verdi puikius, skirtingus, bet nuostabiai derancius prabangios puotos patiekalus, kuriu kiekvienas atskirai gal ir visai paprastas butu.

Ech, kaip gera jaustis dalele dideles rankdarbybiu grupes!!!!

Tiesiu siulu, puikaus savaitgalio!!!
Atsakyti
Sveikutes!

Na truputi veluojanti, bet zadeta foto sesija mano pirmosios neros suknytes ax.gif kritikuokit, patarkit -visi pasiulymai labai vertingi ir visuomet verti demesio smile.gif
suknyte visu planu
suknyte sonu
suknyte ant uzsimiegojusio modeliuko wink.gif

dar sumasciau kad prie suknytes neblogai ziuretusi trumpas svarkelis...jis kaip tik jau ipusetas smile.gif kai baigsim - pasirodysim blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 30 rugpjūčio 2008 - 10:26
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 08 30, 10:25)
Sveikutes!

Na truputi veluojanti, bet zadeta foto sesija mano pirmosios neros suknytes   ax.gif  kritikuokit, patarkit -visi pasiulymai labai vertingi ir visuomet verti demesio  smile.gif
suknyte visu planu
suknyte sonu
suknyte ant uzsimiegojusio modeliuko wink.gif

dar sumasciau kad prie suknytes neblogai ziuretusi trumpas svarkelis...jis kaip tik jau ipusetas smile.gif kai baigsim - pasirodysim  blush2.gif


thumbup.gif , kad ir kaip norėtusi biggrin.gif , bet kritikos nesulauksi! O švarkelis koks bus? Iš tų pačių siūliukų?

wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 30 rugpjūčio 2008 - 10:40
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 08 30, 12:25)
Sveikutes!

Na truputi veluojanti, bet zadeta foto sesija mano pirmosios neros suknytes  ax.gif  kritikuokit, patarkit -visi pasiulymai labai vertingi ir visuomet verti demesio  smile.gif
suknyte visu planu
suknyte sonu
suknyte ant uzsimiegojusio modeliuko wink.gif

dar sumasciau kad prie suknytes neblogai ziuretusi trumpas svarkelis...jis kaip tik jau ipusetas smile.gif kai baigsim - pasirodysim  blush2.gif


4u.gif grazi suknute,o su svarkeliu butu visai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 08 30, 11:38)
thumbup.gif , kad ir kaip norėtusi  biggrin.gif , bet kritikos nesulauksi! O švarkelis koks bus? Iš tų pačių siūliukų?

wub.gif


aciu ax.gif kazkaip pirma karta taip jaudinuosi pristatydama savo darbeli blush2.gif

O svarkelis bus is sviesiai alyviniu fakturiniu siuliuku "Susi balon", kurie visiskai nereikalauja rastelio ir atrodo gan idomiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuviukas:): 30 rugpjūčio 2008 - 10:59
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 08 30, 11:25)
Sveikutes!

Na truputi veluojanti, bet zadeta foto sesija mano pirmosios neros suknytes  ax.gif  kritikuokit, patarkit -visi pasiulymai labai vertingi ir visuomet verti demesio  smile.gif
suknyte visu planu
suknyte sonu
suknyte ant uzsimiegojusio modeliuko wink.gif

dar sumasciau kad prie suknytes neblogai ziuretusi trumpas svarkelis...jis kaip tik jau ipusetas smile.gif kai baigsim - pasirodysim  blush2.gif

Labai gražu thumbup.gif
Seniai bebuvau čia užsukus, tai tiek grožybių pridėjot thumbup.gif Visos super šaunuolės thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 08 30, 11:25)
Sveikutes!

Na truputi veluojanti, bet zadeta foto sesija mano pirmosios neros suknytes  ax.gif  kritikuokit, patarkit -visi pasiulymai labai vertingi ir visuomet verti demesio  smile.gif
suknyte visu planu
suknyte sonu
suknyte ant uzsimiegojusio modeliuko wink.gif

dar sumasciau kad prie suknytes neblogai ziuretusi trumpas svarkelis...jis kaip tik jau ipusetas smile.gif kai baigsim - pasirodysim  blush2.gif


grazuuuu
kokia dar kritika
trumpas svarkelis labai deres
o tas modeliukas tu?nu laaabai dailute esi, tiesiog papildot su suknyte viena kita
Atsakyti
Dorin - labao dailus sarafanelis 4u.gif

Zuviukas - palikai mane be zado! debiutas thumbup.gif o jau siuluuuuuuuuuuuuuuuuuu grazumelis wub.gif

na ka mergaites, isdziuvo mano "juodoji". Atiduodu jusu teisman blush2.gif foto nekokybiskos visai, nes telefonu ax.gif kai parsigabensiu fotika perfotografuosiu doh.gif

user posted imageuser posted image (su juoda pasuknele, tai is viso, lygi juoda suknele)

na va pabaigiau, jums prisidaviau ir vel likau be darbo lotuliukas.gif teks isgimdyt kokia nauja idejuke drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2008 08 30, 14:19)
Dorin - labao dailus sarafanelis 4u.gif

Zuviukas - palikai mane be zado! debiutas  thumbup.gif o jau siuluuuuuuuuuuuuuuuuuu grazumelis wub.gif

na ka mergaites, isdziuvo mano "juodoji". Atiduodu jusu teisman blush2.gif foto nekokybiskos visai, nes telefonu ax.gif kai parsigabensiu fotika perfotografuosiu doh.gif

user posted imageuser posted image (su juoda pasuknele, tai is viso, lygi juoda suknele)

na va pabaigiau, jums prisidaviau ir vel likau be darbo  lotuliukas.gif teks isgimdyt kokia nauja idejuke drinks_cheers.gif

nieko nerodo man
Atsakyti