Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 31

sveikos,gal galit patart ką iki Vėlinių ant kapelių gražaus pasodint? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 02, 10:10)

Jei ten tu buvai tai ir as maciau biggrin.gif su dailiais juodais mazais suniukais
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 09 01, 18:15)
4u.gif ,lapai zali. o kazi ar puslenis leidzia atzalas? jei ne, gal galima salia jo pvz gelem suzaist, ne vien krumus derint? as tais augalais noreciau tarsi atskyrima nuo sodo padaryt, ir noretusi kad augalai laisvai augtu, t.y. nebutu nukarpyti kaip gyvatvore, lanksva pilkoji irgi mano svajone, o kas aukstesnis auga, puslenis ar lanksva?


puslenis auga salia mano namu, atzalu neleidzia, metu jam koki 30, apacios nuplikusios, aukstis netoli 2 metru, plotis beveik panasus........o pilkosios lanksvos nesu maciusi tokios senos, bet kiek prisimenu is savo mokslu, jin zemesne. o gelem zaisti irgi galima ypac kol tie krumeliai mazesni, tai visai nieko man ziuretusi, bet kai paaugs, tada jau reikia ziureti ar derinsis, nes krumas tikrai didelis, platus, pranyks geles. Tuomet man pievoje graziau atrodytu ko gero vieni krumai, besiskiriantys savo lapija.
aisku gal 30 metu nelauksi ir anksciau iskasi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 02 rugsėjo 2008 - 09:39
QUOTE(kasiopeja @ 2008 09 02, 10:10)

nu va kaip gerai, kad zmogus is savo rato mirksiukas.gif as vis bandziau uzsirasyti veisles pavadinima,bet per rytini alasa nesupratau. Ar galiu uzduoti eile klausimu i az ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 09 02, 07:59)
nu va kaip gerai, kad zmogus is savo rato mirksiukas.gif as vis bandziau uzsirasyti veisles pavadinima,bet per rytini alasa nesupratau. Ar galiu uzduoti eile klausimu i az ax.gif ?


Veislės pavadinimas - mano paraše mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 02, 09:36)
puslenis auga salia mano namu, atzalu neleidzia, metu jam koki 30, apacios nuplikusios, aukstis netoli 2 metru, plotis beveik panasus........o pilkosios lanksvos nesu maciusi tokios senos, bet kiek prisimenu is savo mokslu, jin zemesne. o gelem zaisti irgi galima ypac kol tie krumeliai mazesni, tai visai nieko man ziuretusi, bet kai paaugs, tada jau reikia ziureti ar derinsis, nes krumas tikrai didelis, platus, pranyks geles. Tuomet man pievoje graziau atrodytu ko gero vieni krumai, besiskiriantys savo lapija.
aisku gal 30 metu nelauksi ir anksciau iskasi smile.gif


nu siai dienai pas mane puslenis jau pasodintas, ir salia gelyna darau, kol krumas paaugs, pas mane patirties atsiras smile.gif, o nepatiks, tai 30 metu nelauksiu lotuliukas.gif , iskasiu anksciau. jau isitikinau, kad teorija gerai, ale teorija su praktika dar geriau biggrin.gif . nu o as vis apie ta pat pusleni, prie mano mociutes namu tai nuolat karpomas buvo, ir apacios vis dar neisplike, gal formavimas nuo to plikimo saugo? o jei i pirma plana pasodint koki mazesni krumiuka, kuris dailiu kupstuku auga, tai juk ir ta nuplikus apacia uzsistotu, ane?
Atsakyti
tu teisi, uztai as tas lanksvas ir siuliau smile.gif
aisku tas puslenis neispliks po keliu metu, negalvok kad jau pasodinsi ir po metu ims ir ispliks smile.gif
siaip man tie pusleniai visai patinka, tik as juos bijociau mazesniame sklype sodinti, o karpyto kazkaip nesu maciusi, visur kaip ir laisvose gyvatvorese......gal foto gali imesti? jei aisku nesudetinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 02 rugsėjo 2008 - 10:43
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 02, 08:34)
tu teisi, uztai as tas lanksvas ir siuliau smile.gif
aisku tas puslenis neispliks po keliu metu, negalvok kad jau pasodinsi ir po metu ims ir ispliks smile.gif


o kad neišpliktų natūraliai augantis (nekarpomas kaip gyvatvorė) krūmas, gal galima tik po vieną-dvi šakas kasmet išpjauti, kad iš "stimburių" šakotųsi ir apačia nepliktų? Ar čia visai į pievas pagalvojau?

Tiesa, man labiau patiktų idėja - vienas krūmas pievoje ax.gif
Atsakyti
versija verta demesio, as taip dariau su veigele, nes buvo senuju seiminiku palikta, persenusi, kelis metus ispjaustydavau, kaip ir pagrazejo, bet paskui jin man pradejo vistiek trukdyti, tai ir isgrudau lauk, taip kad galutinio rezultato nesulaukiau
bet mintis atjauninti taip pasenusi kruma thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo apzeldintoja diplomante: 02 rugsėjo 2008 - 10:58
Kuriančios svajonių sodus. Apželdinimas, priežiūra, mūsų kasdienybė <- sukūriau naują temą Bendraminčiuose. 4u.gif
Jau 31 temą greit baigsim ir naujokams tikrai sunku tarp mūsų plepalų surasti juos dominančią informaciją biggrin.gif Todėl siūlau savo kasdienybę perkelti į naujai sukurtą temą wink.gif

Vėliau išanalizuosiu buvusias temas ir svarbiausius klausimus/atsakymus pateiksiu kaip nuorodas.
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 02, 08:46)
versija verta demesio, as taip dariau su veigele, nes buvo senuju seiminiku palikta, persenusi, kelis metus ispjaustydavau, kaip ir pagrazejo, bet paskui jin man pradejo vistiek trukdyti, tai ir isgrudau lauk, taip kad galutinio rezultato nesulaukiau
bet mintis atjauninti taip pasenusi kruma  thumbup.gif


uf, reiškia ir i mano kiaurą puodynę kartais geros mintys užklysta smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 02, 10:34)
tu teisi, uztai as tas lanksvas ir siuliau smile.gif
aisku tas puslenis neispliks po keliu metu, negalvok kad jau pasodinsi ir po metu ims ir ispliks smile.gif
siaip man tie pusleniai visai patinka, tik as juos bijociau mazesniame sklype sodinti, o karpyto kazkaip nesu maciusi, visur kaip ir laisvose gyvatvorese......gal foto gali imesti? jei aisku nesudetinga


nu cia mum praverstu nuotraukom pasikeisti, nes as nesu macius laisvai auganciu, o tu gyvatvores karpytos, butu abipuse nauda, tik kad nuo seneliu namu as tolokai gyvenu, o foto neturiu, tai tiesa sakant ta gyvatvore jau gal ir laisvai auga, gal nieks jos nebekarpo, nes anksciau priklause gelezinkelio teritorijai, prie traukiniu stoties tvarkinga ir priziureta buvo, bet tai prisiminimai is vaikystes, dabar gal jau kitaip. o tu jei turi nuotrauka tai imesk, butu idomu paziuret, gal atsoktu fantazija, o gal buciau garantuota kad teisingai pasirinkau.smile.gif

ir su kasiopeja apie krumo atjauninima mintys sutampa drinks_cheers.gif
Atsakyti