Įkraunama...
Įkraunama...

Iš kur siunčiatės filmus?

QUOTE(Kokere @ 2006 08 23, 21:24)
Įdėk į www.yousendit.com o po to čia įkelsi duotą nuorodą. Būsime dėkingi smile.gif

QUOTE(Kokere @ 2006 08 25, 16:04)
Tai kas nors pasidalins teletabiais ar užsispaudę laikys?  g.gif  g.gif  g.gif

aš po kelias serijas iš to FTP atsisiunčiau ir tai labai sunkiai kažkaip siunčiasi,o
.yousendit neduoda,nes talpa per didelė
Atsakyti
ČIA galima atsisiųsti trukmė apie 18 min blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėsmama @ 2006 07 18, 15:57)
Labutis,gal yra šiauliečių šioj temoj?Norėčiau paklausti,iš spliuso AMD siunčiuosi filmus-dalį rodo,dalį filmų meta lentelę,kad per plėjerį nerodys.Turiu Litl kodeką ir bisplayar.Esu žalia-tai man čia kokio dar plejerio reikia parsisiųsti?  blush2.gif  g.gif  PADĖKITE ,labai PRAŠAU  4u.gif  4u.gif    4u.gif


Cia taip del formato. As tai turiu VLC media player- va ten man visus filmus atidaro, kuriu negaliu per Winamp'a paziuret wink.gif
Atsakyti
kokia man programa parsisiust kad leistu ziuret dvd nes kai idedu rodo kad neinstaliuota kzkokia programa smile.gif dvd kompe imontuotas smile.gif
Atsakyti
galit man paaiskint is kur parsisiust filmu?nes supratimo pas mane 0 blush2.gif skaitinejaus cia ,tie serveriai ir t.t. ir nieko nesuprantu is kur tie serveriai.pas mane kauno internetas kis jis lyg vadinas.tai va jei kas apsviestumete butu lb faiana 4u.gif ir kiek mzdg jie laiko siuncias?
Atsakyti
QUOTE(muriele @ 2006 08 27, 19:55)
kokia man programa parsisiust kad leistu ziuret dvd nes kai idedu rodo kad neinstaliuota kzkokia programa  smile.gif  dvd kompe imontuotas smile.gif


Pas mane Power DVD programa.
Papildyta:
QUOTE(Trolis @ 2006 08 25, 09:37)
Sveikuciai gal galetumet padet g.gif
Is kur jus atsisiunciat filmus unsure.gif


Atsisiunciu is torrent trekeriu ir vietinio FTP.
Atsakyti
Naudojuosi DC++, super dalykelis! Visi naujausi filmai, vos per kelias min atiranda mano kompiuteryje, be to, daug filmu imanoma gauti originlao kalba, nera maloniau ziureti butent tokius!!! thumbup.gif
Papildyta:
P.S. naudojuosi DOKEDOS internetu Kaune
Atsakyti
o ta dc saugi programa? jei is taves dar pumpuojas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildux79 @ 2006 08 29, 10:26)
Naudojuosi DC++, super dalykelis! Visi naujausi filmai, vos per kelias min atiranda mano kompiuteryje, be to, daug filmu imanoma gauti originlao kalba, nera maloniau ziureti butent tokius!!!  thumbup.gif
Papildyta:
P.S. naudojuosi DOKEDOS internetu Kaune


Parsisiunciau ta DC++, susiinstaliavau ir nesuprantu kaip naudotis g.gif Filmus galima iskart siustis, ar reikia kaip su emule prisijungti? Nerandu nei pro kur filmu ieskoti verysad.gif Mildux, ar kas nors kas turi DC++ padekit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Kamilytė_ @ 2006 08 29, 15:12)
Parsisiunciau ta DC++, susiinstaliavau ir nesuprantu kaip naudotis  g.gif  Filmus galima iskart siustis, ar reikia kaip su emule prisijungti? Nerandu nei pro kur filmu ieskoti  verysad.gif  Mildux, ar kas nors kas turi DC++ padekit  4u.gif


Sioje temoje jau buvo daug kalbeta apie DC++ nustatymus.
Atsakyti
doh.gif matyt liksiu be filmo,nes nieko aš ten nesuprantu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*MONAMI* @ 2006 08 31, 10:08)
doh.gif matyt liksiu be filmo,nes nieko aš ten nesuprantu doh.gif  verysad.gif


O kas neaisku g.gif
Atsakyti