Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

blush2.gif Noriu papuošti savo kambario langus, bet neturiu per didelių neišsenkančių fin.resursų .
Gal galite patarti į ką kreiptis Kaune?
Į virtuvę nutarėm kabinti romanetes, o va kambary tik užuolaidas...bet kokias nežinau...Vakare įmesiu nuotraukytę, gal ką patarsite g.gif
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 21, 09:19)
Megaitės patarkit, kokio pločio reikėtų dieninės užuolaidos sakysim 2 m. pločio langui, kad gražiai kristų klostėmis? Ir koks patogiausias užuolaidos pakabinimo būdas būtų ant metalinio karnizo (su skylėmis viršuje nenoriu, nes nemanau, kad bus patogu jas traukioti) ar tik su spaustukais ar yra ir kitokių galimybių??
Ačiū už atsakymus

Reikia dvigubo plocio arba pusantrinio.Jei reikia uzdengti 2m plota,tai medziagos reikes 4m(cia jei dvigubo raukimo juostele)arba 3m(jei juostele pusantrinio raukimo).Cia juosteles raukimas priklauso nuo medziagos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2008 10 21, 14:11)
Reikia dvigubo plocio arba pusantrinio.Jei reikia uzdengti 2m plota,tai medziagos reikes 4m(cia jei dvigubo raukimo juostele)arba 3m(jei juostele pusantrinio raukimo).Cia juosteles raukimas priklauso nuo medziagos. 4u.gif


Juk tokiam karnizui nesiuvama juostele visai? g.gif Mano supratimu, juostelė siuvama tki tada, kai karnizas yra "bėginis"? Na bet čia ne visai mano sritis...

O iš kabinimo būdų, ką dabar sugalvoju, tai "petnešėlės". Na iš to paties audinio pasiūtos kilputės prie užuolaidų viršaus (angl. "Tab Top"). Man gražu, tik nežinau, kaip dėl patogumo smile.gif
http://www.llph.co.u...rin_Tab_Top.jpg
http://www.lahood.co...ns/Tab-tops.jpg

O jei vaikotės madų, tai "istoriškai" buvo tokia seka: metaliniai žiedai su spaustukais -> "skylės" viršuje -> petnešėlės -> o šį pavasarį tekstilės parodose vėl buvo gausu žiedų...
Teko matyti netgi keletą kombinuotų variantų: užuolaidos viršuje mušamos kiek mažesnės skylės su metaliniais apvadais, o tada veriamas toks dekoruotas savotiškas žiedas-kablys.
Atsakyti
QUOTE(Nerukanti @ 2008 10 21, 14:07)
Juk tokiam karnizui nesiuvama juostele visai?  g.gif Mano supratimu, juostelė siuvama tki tada, kai karnizas yra "bėginis"? Na bet čia ne visai mano sritis...

O iš kabinimo būdų, ką dabar sugalvoju, tai "petnešėlės". Na iš to paties audinio pasiūtos kilputės prie užuolaidų viršaus (angl. "Tab Top"). Man gražu, tik nežinau, kaip dėl patogumo smile.gif
http://www.llph.co.u...rin_Tab_Top.jpg
http://www.lahood.co...ns/Tab-tops.jpg

O jei vaikotės madų, tai "istoriškai" buvo tokia seka: metaliniai žiedai su spaustukais -> "skylės" viršuje -> petnešėlės -> o šį pavasarį tekstilės parodose vėl buvo gausu žiedų...
Teko matyti netgi keletą kombinuotų variantų: užuolaidos viršuje mušamos kiek mažesnės skylės su metaliniais apvadais, o tada veriamas toks dekoruotas savotiškas žiedas-kablys.

Kaip tai nesiuvami.Pas mane butent toks karnyzas ir vietoj tu segtuku ant metalinio ziedelio yra kabliukai ir pakabinta uzuolaida.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 21 spalio 2008 - 14:10
Mergaitės dar vieno patarimo norėčiau, Nerūkančios čia aukščiau idėtoje pirmoje nuotraukoje labai gražiai užuolaidos perrištos juostomis. Manau ir mano atveju tai labai tiktų ir užuolaidos panašios ant petnešėlių. Sakykit ta viena juostos dalis čia prie sienos kažkaip tvirtinasi... ? ar paprastai perrišta, nelabai suprantu iš nuotraukos.
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 23, 09:17)
Mergaitės dar vieno patarimo norėčiau, Nerūkančios čia aukščiau idėtoje pirmoje nuotraukoje labai gražiai užuolaidos perrištos juostomis. Manau ir mano atveju tai labai tiktų ir užuolaidos panašios ant petnešėlių. Sakykit ta viena juostos dalis čia prie sienos kažkaip tvirtinasi... ? ar paprastai perrišta, nelabai suprantu iš nuotraukos.
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif


na skyles sienoje tikrai reikes mano manymu - kitai neissisuksi schmoll.gif
surisus paprastai netvirtinant prie sienos tau surisimas "centruosis" ir pakrasciuose nesilaikys... o reiktu kad parisus susidarytu staciasone trapecija (na nezinau ar cia aiskiai parasiau ax.gif g.gif )
Pabandyk pasikabinti kad ir ant kedes atloso ranksluotis ir ji suristi, tada viska pamatysi pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 23, 09:17)
Mergaitės dar vieno patarimo norėčiau, Nerūkančios čia aukščiau idėtoje pirmoje nuotraukoje labai gražiai užuolaidos perrištos juostomis. Manau ir mano atveju tai labai tiktų ir užuolaidos panašios ant petnešėlių. Sakykit ta viena juostos dalis čia prie sienos kažkaip tvirtinasi... ? ar paprastai perrišta, nelabai suprantu iš nuotraukos.
Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif


kad nereikėtų gręžti skylės, galima nusipirkti pvz. plastmasinį kabliuką,tokį drabužiams kabinti, prisitaikius spalvą gal ir kokį įmantresnį, ir su dvipusia lipnia juosta prisiklijuoti ant sienos, ten kur reikia. 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės už patarimus, dabar mastau kur gauti tą kabliuką gražų ir kilputę, kur prie sienos tvirtinasi, nes mačiau pavyzdžiuose labai idomių formų
Atsakyti
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo ax.gif Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim biggrin.gif kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau blush2.gif Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti? g.gif

http://public.fotki....ai/img6157.html

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmia: 23 spalio 2008 - 17:52
QUOTE(laisve76 @ 2008 10 23, 09:17)
...Sienų grežioti gaila būtų, kaip galima išspręsti šią problemą. Kaip visada ačiū už patarimus  4u.gif

Mačiau užuolaidų salonuose yra tokie užspaudžiami gražūs dalykėliai ir kai ekspozicijoj susegta - nu lyg necentruoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmia @ 2008 10 23, 18:35)
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo  ax.gif  Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim  biggrin.gif  kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai  prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau  blush2.gif  Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti?  g.gif 

http://public.fotki....ai/img6157.html

user posted image


Manau kad neimanoma butu ant jusu langu uzdeti romanetes. Atstumas iki lubu yra mazokas, bet pagrindine problemas - ant lubu yra laiptas ties langu (jeigu gerai matau). Na roletai uz 1000 Lt tikrai nemazai paskaiciavo, bet gal kokia prabangia medziaga issirinkote. Nes butent nuo medziagos roleto kaina labiausiai priklauso.
Del uzuolaidu. Ilgos aisku graziau, bet manau kad gali labai sumazeti erdve. O cia kazkas buvo ideje nuotrauku su labai graziai priderintom trumpom uzuolaidom.
Atsakyti
QUOTE(motoraika @ 2008 10 23, 12:45)
kad nereikėtų gręžti skylės, galima nusipirkti pvz. plastmasinį kabliuką,tokį drabužiams kabinti, prisitaikius spalvą gal ir kokį įmantresnį, ir su dvipusia lipnia juosta prisiklijuoti ant sienos, ten kur reikia.  4u.gif


nelaiko tie kabliukai, na nebet dienine uzuolaida paristi noretum
man lastmase interjera gadina, net jei nematyciau to kabliuko - zinociau kad jis yra ir mane tai nervintu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(edinka @ 2008 10 23, 20:19)
Mačiau užuolaidų salonuose yra tokie užspaudžiami gražūs dalykėliai ir kai ekspozicijoj susegta - nu lyg necentruoja  ax.gif


yra tokie magnetukais susisega, bet laiko tik dienine arba nesunkios naktines pakrasciuka nedideli galima "suraukti"...
Papildyta:
QUOTE(Irmia @ 2008 10 23, 18:35)
Sveikos, mergaites!

man taip pat reikia Jusu patarimo  ax.gif  Turim virtuve + valgomasis, uzuolaidu neturim  biggrin.gif  kadangi nestandartiniai langai roletus ar romanetes galime nusipirkti tik pagal uzsakyma..kadangi jie nestandartinai, mums paskaiciavo nuo 1000 lt paprasti paprasciausi roletai  prie kuriu dar zutbut reiketu uzuolaidu. Romanetes, zinoma, dar brangiau.
Mes, kas be ko, norim ir graziau ir pigiau  blush2.gif  Galvojam gal trumputes uzuolaidas? kaip manot? bet taip negrazu tos ivairiu ilgiu vituvines.. ir plius naktines deti?  g.gif 

http://public.fotki....ai/img6157.html

user posted image


jo, tas "laiptas" ant lubu desinej pusej komplikuoja situacija g.gif ir siaip atstumas virs lango iki lubu nera didelis, o dar tas laiptas... viskas priklauso nuo to, kaip daznai butu varstomi pilnai langai: jei atidarinejamas tik virsus, o pilnai atidaroma tik valant langus, galima kabinti ir romanete g.gif reiktu gerai pagalvoti...
turiu parsisiuntusi visokiu knygu apie uzuolaidu siuvima - bandysiu praversti gal kas uzkibs - idesiu nuotrauku 4u.gif
Atsakyti