Įkraunama...
Įkraunama...

užuolaidos, romanetė, roletai ir kt.

QUOTE(Lolute @ 2009 02 07, 14:37)
Avociete, labai grazu. Tos sviesios dienines - is viso pasaka. Ten audinys jau toks buvo is karto simetriskas ar kaip? Ir ten klosteles tokios pasiutos, kur lyg juostos matosi? O is sonu naktines sirmos, ar kaip ten? nelabai matosi smulkioj nuotraukoj  mirksiukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif L thumbup.gif LABAI JAUKUS KAMBARYS
Papildyta:
O KAIP SU SIULYNEM UZUOLAIDOM ? GAL TURI KAS NORS?AR GEROS?PATOGIOS?PRAKTISKOS? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikutis01 @ 2009 02 12, 12:09)
thumbup.gif  thumbup.gif L thumbup.gif LABAI JAUKUS KAMBARYS
Papildyta:
O KAIP SU SIULYNEM UZUOLAIDOM ? GAL TURI KAS NORS?AR GEROS?PATOGIOS?PRAKTISKOS? ax.gif

pas mane kabejo bute miegamam ..labai patiko.... thumbup.gif ir dabar jas laikau ,nes laukiu kol name miegama sutvarkysim ir galesiu pakabinti....
man labai grazu ir nenusibodo smile.gif o ir patogu buvo ,nes ten buvo balkono langas ,tai praskleidsdavo vaikas ir ilysdavo....

jei noresite surasiu kokia nors foto kaip atrode ant lango smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2009 02 12, 13:49)
pas mane kabejo bute  miegamam ..labai patiko.... thumbup.gif ir dabar jas laikau ,nes  laukiu kol name miegama sutvarkysim ir galesiu pakabinti....
man labai grazu ir nenusibodo  smile.gif o ir patogu buvo ,nes  ten buvo balkono langas ,tai  praskleidsdavo vaikas ir ilysdavo....

jei noresite surasiu kokia nors foto kaip atrode ant lango smile.gif


Čia kokios tos siūlynės užuolaidos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 02 15, 10:21)
Čia kokios tos siūlynės užuolaidos? blush2.gif

user posted image


Papildyta:
QUOTE(ikuška @ 2009 02 09, 14:46)
Matau čia pas kai kurias širmas ant langu  smile.gif
Kaip jos pas jus valdomos (ta prasme nutraukiamos-užtraukiamos) ar naudojant mechanizmą (krašte yra virvutė ir ją traukinat tos širmos juda), ar teisiog paėmus už krašto pačios širmos dalies galima ją atitraukti ir užtraukti  g.gif ?

Dar man kelia nerimą ties "svoriai" apačioje - ar jie neįsisijubuoja atitraukinat ir nadaužo šoninių sienų?  g.gif

Nieko panašaus, mano valdomos ranka, ir traukiant šiek tiek prilaikai ir niekur nesitranko schmoll.gif
Atsakyti
Avocete, norėčiau paklausti kokius reikia karnizus dėti?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 02 15, 12:01)
Avocete, norėčiau paklausti kokius reikia karnizus dėti?

Siūlinėm užuolaidom?
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 02 15, 13:12)
Siūlinėm užuolaidom?


Nea, toms, kur organza medžiaga.Siūlinės man nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2008 08 25, 07:09)
Didysis langas.
user posted image

Mažasis langas užtrauktos.
user posted image


perskaičiau visą temą nuo pradžios iki galo, karsta.gif daug įdėjų prisirankiojau.
Bet turiu vieną klausimą: svetainėje planavau kabinti ir dienines ir naktines užuolaidas ant žiedų . Bet pas draugę pažiūrėjus iš arti ir pabandžius traukyti- labai man jau sunkiai tos su žiedais, judėjo. g.gif Vos neįsiręžus reikia užtraukti... doh.gif Tai noriu pasiklausti- kas turite su žiedais- kaip su judėjimu yra?

Ir beje, o gal visgi geriau mano atveju dėti širmas? g.gif
Langas vitrininis, su išėjimu į terasą (tų malkų ten jau nebėra schmoll.gif ), "važinėjančiu" mechanizmu (atidarant patrauki truptėlį į save ir į šoną) Kitas langas iš dešinės- nesidarinėjantis.

user posted image

Labai lauksiu įdėjų ir patarimų aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 15 vasario 2009 - 15:46
QUOTE(Ingese @ 2009 02 15, 12:13)
Nea, toms, kur organza medžiaga.Siūlinės man nelabai...

user posted image

user posted image
toks karnyzas 1m kainuoja 20lt



Nauja tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avocetė: 15 vasario 2009 - 15:34
baigiam temą
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti