Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(Linele179 @ 2008 09 21, 18:30)
Sveikos mergaitės. Skaičiau kelias šias temas, nes lapkričio pabaigoj startuosiu ir aš blush2.gif pirmą kartą. Labai fainų jūs čia idėjų prirašėt thumbup.gif . Tai kaip ir norėčiau ir aš prie jūsų prisijungti, nors šventė dar tolokai blush2.gif . Turiu neblogą žaidimuką, dar čia nemačiau, tai pasidalinsiu, gal kuri irgi užsikabins 4u.gif . Žaidžiamas jis per šokius. Surenkamos merginos jaunos, senos, nesvarbu, kurios nori, į vidurį salės ir jos šoka lambadą, tai kaip ir konkursas, nes nešokantys stebi ir renka, kuri geriau užpakaliuką kraipo bigsmile.gif  Po šokio išrenkama geriausia ir jai įteikiama dovana( Į dėžę įdėti kokio44 dydžio kaliošai), prašoma jos išvynioti, reakciją jos turbūt įsivaizduojat thumbup.gif  Na ir jai liepiama apsiauti juos ir įrodyti dar kartą, kad ji tokia šauni šokėja, pašokti taip pasipuošus su piršliu polką. Atrodo, o ir emocijų būna  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

perskaiciu toks kuokas paeme, cia geraja prasme, isivaizduoju kaip mociute soka lambada ir dar su kaliosiukais biggrin.gif thumbup.gif geras zaidimukas ir tuo paciu sokis. dekui kad pasidalinai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios. Aš jau po visko. Išsamus reportažas su vaizdine medžiaga (kiek jos turiu) bus vėliau, nes ką tik į namus įvirtome. Dabar tik noriu pasakyti, kad viskas buvo daugiau negu šaunu. Net nemaniau, kad aš taip sugebu blush2.gif
AČIŪ jums visoms, kad dalinatės, kad padedate ir svarbiausia, kad esate 4u.gif
Be SM tikrai nieko nebūčiau padariusi.
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 21, 20:07)
perskaiciu toks kuokas paeme, cia geraja prasme, isivaizduoju kaip mociute soka lambada ir dar su kaliosiukais  biggrin.gif  thumbup.gif  geras zaidimukas ir tuo paciu sokis. dekui kad pasidalinai 4u.gif

Nėr už ką ax.gif Juk negaila 4u.gif O žaidimas tikrai efektingas, pas mus vestuvėse buvo, tai juoko visiems į valias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 21, 16:54)
jei nebus baznycioi, tai cmb visad paklausia ar bus vainikas, tai jie ir pasako kaip ir ka reiks daryti.
Papildyta:

ziuriu labai pergyveni, nesinervink ir viskas bus okei biggrin.gif  4u.gif

Dėkui, nuraminai 4u.gif bigsmile.gif

QUOTE(Gaurė @ 2008 09 21, 20:55)
Sveikos mielosios. Aš jau po visko. Išsamus reportažas su vaizdine medžiaga (kiek jos turiu) bus vėliau, nes ką tik į namus įvirtome. Dabar tik noriu pasakyti, kad viskas buvo daugiau negu šaunu. Net nemaniau, kad aš taip sugebu  blush2.gif 
AČIŪ jums visoms, kad dalinatės, kad padedate ir svarbiausia, kad esate  4u.gif
Be SM tikrai nieko nebūčiau padariusi.

Džiugu girdėt, kad smagiai praėjo, lauksim fotoreportažo rolleyes.gif

O mano debiutas šį šeštadienį, blyn kaip panikuot pradėjau, norėčiau, kad dar viena savaitė būtų likusi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2008 09 22, 08:35)
Dėkui, nuraminai  4u.gif  bigsmile.gif
Džiugu girdėt, kad smagiai praėjo, lauksim fotoreportažo rolleyes.gif

O mano debiutas šį šeštadienį, blyn kaip panikuot pradėjau, norėčiau, kad dar viena savaitė būtų likusi...  unsure.gif

zinok ir man tas pats buvo doh.gif bet jei atvirai tai 3dienas geriau raminanciu(rudoteli) tai as manau kad jis man kazkiek padejo. buvau rami kaip belgas biggrin.gif . o dar yra zolelinis preparatas (sedatif) pagerk truputi 3xdienoi. o rudotei 1xdienoi. Laikykis mergit 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaurė @ 2008 09 21, 20:55)
Sveikos mielosios. Aš jau po visko. Išsamus reportažas su vaizdine medžiaga (kiek jos turiu) bus vėliau, nes ką tik į namus įvirtome. Dabar tik noriu pasakyti, kad viskas buvo daugiau negu šaunu. Net nemaniau, kad aš taip sugebu  blush2.gif 
AČIŪ jums visoms, kad dalinatės, kad padedate ir svarbiausia, kad esate  4u.gif
Be SM tikrai nieko nebūčiau padariusi.

Sveikute, sveikute svociu. kaip malonu kad jau po visko ir gali ramiai atsipusti. 4u.gif laukiam ziniu kai jau atsigausi
Atsakyti
lineles zaidimukas thumbup.gif svarbiausia kaliosu nepamirst lotuliukas.gif
Gaure sveikinam sugrizus ir dar su gerom emocijom thumbup.gif
Ciocia Polia is kart linkiu sekmes 4u.gif
nu ir man jau arteja,aisku dar dvi savaites,bet jau ir tik dvi savaites,varysiu viska susipirksiu,nes nieko neturiu dar ax.gif o kita savaitele pasiliksiu tik stygavimui,jei taip iseis rolleyes.gif
gal zinot kur gaut bibi saldainiuku g.gif bo pas mus kaime ner lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Tai trumpai apie savo debiutą smile.gif Pirmiausia, tai visur vėlavome, bet spėjome. Per išųleidimą jaunasis matavo batelį pamergytėms, karpė voratinklį, sakydamas meilius žodelius, ragavo sūrų, rūgštų, saldų vandenį. Viskas buvo gerai, bet labai jaudinausi, balsas drebėjo. Į santuokų rūmus su jaunaisiais nevažiavome (aš buvau ne svočia, o kaip ir vestuvių vedėja). Važiavome į bažnyčią, ten skaičiau skaitinį, po nuostabiai gražios ceremonijos leidome balionus su gervėmis.
Paskui gamta, ten pažaidėme keletą žaidimukų, pasifotografavome.
Namuose jaunieji daužė lėkštę, gesino aistras, traukė krapštukus iš obuolių, sakydami vienas kitam gerąsias savybes.
Sutikimas su duona ir druska, stalo išpirkimas su saldainių girlianda, maišais gėrybių ir t.t. Šiai vietai buvau mažiausiai pasiruošusi, tai sakyčiau, nelabai pavyko, po to svečių sveikinimai.
Ilgiausių metų, šeimos židinys, kraštas.
Po to, komendantų ir visų kitų pareigybių rinkimas. Smulkiai visko nepasakosiu, bet pirmą vakarą darėme darbų pasiskirstymą su ramune, šeimos iždininko rinkimas (su trilitriu centų), tortas pasižadėjimai loterija pulkui.
Prieš 12 val deganti širdis ir jaunųjų priesaikos vienas kitam. Palydų miegoti nebuvo, nes jaunieji pasiplovė niekam nesakę doh.gif
Ryte padovanojau pagalvėles su jaunųjų nuotraukomis, piešėme paveikslą, rinkome vaikams vardus, dovanojau koliažą su jaunųjų vaikyste, draugyste.
Sveikinimai, tostai, tėvelių ir šauniausių svečių apdovanojimai.
Pirmą dieną dar šiek tiek skaičiau tą, ką buvau prisirašiusi, o antrą viskas buvo ekspromtu be jokių tekstų, viskas savais žodžiais pagal situaciją. Ir tikrai buvo labai gerai, gražu ir nuoširdu.
Viskas buvo nerealiai gerai. Puikūs svečiai, šaunūs muzikantai. Tikrai vertėjo tiek ruoštis, nes tikrai padovanojau jauniesiems puikią šventę.
Padėkų sulaukiau nerealių blush2.gif
Trumpam įmetu nuorodą į savo kūrinius. Tik, deja, ne viską nufotografavau. Ilgai žiūrėti neleisiu, nes pakankamai asmeniška ax.gif
http://public.fotki....moske/vestuves/
Jei kas norėsite smulkiau, klauskite, pasistengsiu atsakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 22 rugsėjo 2008 - 10:41
Nu šaunuolė Gaure thumbup.gif . Norėjau paklaust, kokių išmatavimų tie saldainių popieriukai? Labai gerai atrodo.

Dar norėjau merginų paklaust apie tą žaidimuką parduotuvėj. Ar tuos produktus jaunieji turi nusipirkt per tam tikrą laiką, na gal galit plačiau papasakot g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linele179: 22 rugsėjo 2008 - 12:35
QUOTE(Linele179 @ 2008 09 22, 13:31)
Nu šaunuolė Gaure thumbup.gif . Norėjau paklaust, kokių išmatavimų tie saldainių popieriukai? Labai gerai atrodo.

Dar norėjau merginų paklaust apie tą žaidimuką parduotuvėj. Ar tuos produktus jaunieji turi nusipirkt per tam tikrą laiką, na gal galit plačiau papasakot g.gif  4u.gif


Ačiū ačiū, stengiausi 4u.gif Popieriukai, jei gerai atsimenu 9x9 cm. Vakare galėčiau pamatuoti.
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 09 22, 13:37)
Ačiū ačiū, stengiausi  4u.gif 

kad stengeisi,tai matosi wub.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaurė @ 2008 09 22, 13:37)
Ačiū ačiū, stengiausi  4u.gif  Popieriukai, jei gerai atsimenu 9x9 cm. Vakare galėčiau pamatuoti.

Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
ir mano debiutas jau si savaitgali, oj stresuot jau pradedu doh.gif doh.gif
Atsakyti