Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai- VIII

QUOTE(loretita2 @ 2008 09 24, 09:29)
na svociutes, kas startuoja si sestadieni. Ar plaka sirdeles, man tai labai. O dar tos bemieges naktys , vyras visai pamirstas liko smile.gif.

Už tai, kai atsiminsi jį bus saldu po visko bigsmile.gif Nestresuok ir viskas gerai bus, visoms būna viskas thumbup.gif .Kai visai nesiruošus eini, tai tada reik stresuot
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 24, 09:29)
na svociutes, kas startuoja si sestadieni. Ar plaka sirdeles, man tai labai. O dar tos bemieges naktys , vyras visai pamirstas liko smile.gif.

Sėkmės tau 4u.gif Beveik pavydžiu blush2.gif Kažkaip liūdna, nėra ką veikti vakarais.
Atsakyti
Labas vakaras. Aš ši savaitgali startuoju. Baisu jau darosi. Dar tiek daug darbų liko, o taip norisi gražią šventę padaryt. Vakar dar manes paprašė jaunųjų tėvai žodžius surast sutikimui su duona ir druska, o aš tikėjausi, kad tuo turėtų pasirūpinti jie. Žinau, kad temose yra labai daug, bet jau neturiu laiko vėl skaityt sad.gif Gal kartais kuri turit po ranka? Labai dėkinga būčiau.
Atsakyti
QUOTE(temba @ 2008 09 24, 19:02)
Labas vakaras. Aš ši savaitgali startuoju. Baisu jau darosi. Dar tiek daug darbų liko, o taip norisi gražią šventę padaryt. Vakar dar manes paprašė jaunųjų tėvai žodžius surast sutikimui su duona ir druska, o aš tikėjausi, kad tuo turėtų pasirūpinti jie. Žinau, kad temose yra labai daug, bet jau neturiu laiko vėl skaityt sad.gif Gal kartais kuri turit po ranka? Labai dėkinga būčiau.

Priimkite iš savo tėvų rankų tris gyvenimo simbolius, kad būtumėte turtingi, sveiki ir laimingi, kad gyventumėte santarvėje, laužkite riekelę duonos, nes duona tai turtas, padažykite ją į druską, nes druska tai Jūsų bendro gyvenimo skonis, užgerkite vandeniu, nes vanduo – tai gyvybė.
Va tokius turiu.
Atsakyti
Aš tai paprastais žodžiais sakysiu. Mieli Tėveliai, išvežėm jūsų vaikus po vieną, o dabar jau naują šeimą. Jūs tėveliai priimkit, Vardas, kaip savo sūnų, o Jūs, Vardas, kaip savo dukrą. ax.gif O jau tėveliai paskui galėtų ir patys kažką pasakyt ( mieli vaikai atsikąskit duonos truputį pabarstytos druska ir ją užgerkit vandeniu) Ir šito viso reikšmę galėtų pasakyt, kur prieštai rašė 4u.gif
Atsakyti
Man irgi šis savaitgalis mirksiukas.gif darbų nepadaryta 300 ir dar 1 doh.gif bet gal kaip nors...dabar bėgsiu siūti komendantams maišiukus, manau spėsiu kaip nors, kažkotais esu visiškai atsipalaidavusi.....net svočios tortą užsisakiau tik ką...pries 30 minučių kažkur blush2.gif ir turiu didelį didelį prašymą į jus.....gal kas turite nuskenuotą santuokos liudijimą, kur darėte netikrą tipo...aš savo nuskenavau, bet maniškis jau toks senas...viskas ranka rašyta...net lapai pageltę nuo senumo blush2.gif žodžiu, bus labai negražu ir tikrai niekas nepatikės kad tikras.... taigi, PRAŠAU atsiųsti statyba123@gmail.com būsiu labai labai dėkinga...
Gaure, gal galima slaptažodį? Nespėjau pažiūrėt doh.gif
Atsakyti
mano zodziai bus tokie
SVOČIA: Ir štai JŪS stovite prieš savo tėvelius, kurie JŪSŲ laukia su pirmąją meilės taure. Tegul jūsų gyvenimas prasideda duona ir druska, o veliau tampa medumi.
Papildyta:
QUOTE(ermute @ 2008 09 24, 19:56)
Man irgi šis savaitgalis  mirksiukas.gif  darbų nepadaryta 300 ir dar 1  doh.gif  bet gal kaip nors...dabar bėgsiu siūti komendantams maišiukus, manau spėsiu kaip nors, kažkotais esu visiškai atsipalaidavusi.....net svočios tortą užsisakiau tik ką...pries 30 minučių kažkur  blush2.gif  ir turiu didelį didelį prašymą į jus.....gal kas turite nuskenuotą santuokos liudijimą, kur darėte netikrą tipo...aš savo nuskenavau, bet maniškis jau toks senas...viskas ranka rašyta...net lapai pageltę nuo senumo  blush2.gif  žodžiu, bus labai negražu ir tikrai niekas nepatikės kad tikras.... taigi, PRAŠAU atsiųsti statyba123@gmail.com būsiu labai labai dėkinga...
Gaure, gal galima slaptažodį? Nespėjau pažiūrėt  doh.gif

as isvis jo nedariau, kazkaip nepagalvojau. kitai porai padarysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2008 09 24, 09:29)
na svociutes, kas startuoja si sestadieni. Ar plaka sirdeles, man tai labai. O dar tos bemieges naktys , vyras visai pamirstas liko smile.gif.

oi merginos visoms sekmes si savaitgali 4u.gif

as dar palauksiu kito ir tada.... siandien vazinejau apsipirkinet,tai net galva uzsisuko,puse pamirsau doh.gif bet uztat suknia nusipirkau,net lengviau atsikvepiau ax.gif bet dabar bateliu truksta lotuliukas.gif

bet jau kazkaip baigiu stresa issivyt,bent jau iki kitos savaiteles lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskutines dienos gaspadine lotuliukas.gif Ko nepadariau per menesi, padariau per kelias valandas mirksiukas.gif Taigi, si vakara pasiuvau komendantams antpecius, maisiukus, jauniesiems laaabai didelius naktinius marskinius (bet ju neteiksiu, reikes tik del vaizdo), pasidariau saldainiu popieriukus ir susivyniojau 100 saldainiu (sveciu bus kazkur virs 40, tai manau pakaks), aij dar pirsliui lagamina papuosiau su jaunuju foto , vardais, tai dabar toks vaizdelis "a la senovinis- kelioninis" biggrin.gif aij, dar Gaures foto perziurejau 4u.gif dekui jai...


ir merginos kas galit sugelbet su tuo liudijimu santuokos ax.gif
Atsakyti
išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimute @ 2008 09 24, 22:08)
oi merginos visoms sekmes si savaitgali 4u.gif

as dar palauksiu kito ir tada.... siandien vazinejau apsipirkinet,tai net galva uzsisuko,puse pamirsau doh.gif bet uztat suknia nusipirkau,net lengviau atsikvepiau ax.gif bet dabar bateliu truksta lotuliukas.gif

bet jau kazkaip baigiu stresa issivyt,bent jau iki kitos savaiteles lotuliukas.gif

Oj dėkui už sėkmės linkėjimus, dreba jau širdutė... Ir lygiai taip pat, ko nepadariau per kelias savaites, atlikau per kelis vakarus biggrin.gif Jau atsileidinėja nervai, nes daug maž baiginėju pasiruošimus, nors poilsiui laiko prieš vestuves ir neliko, bet nors pasiruošimo darbai į pabaigą ax.gif

QUOTE(ermute @ 2008 09 25, 00:02)
Paskutines dienos gaspadine  lotuliukas.gif Ko nepadariau per menesi, padariau per kelias valandas  mirksiukas.gif Taigi, si vakara pasiuvau komendantams antpecius, maisiukus, jauniesiems laaabai didelius naktinius marskinius (bet ju neteiksiu, reikes tik del vaizdo), pasidariau saldainiu popieriukus ir susivyniojau 100 saldainiu (sveciu bus kazkur virs 40, tai manau pakaks), aij dar pirsliui lagamina papuosiau su jaunuju foto , vardais, tai dabar toks vaizdelis "a la senovinis- kelioninis"  biggrin.gif  aij, dar Gaures foto perziurejau  4u.gif  dekui jai...
ir merginos kas galit sugelbet su tuo liudijimu santuokos  ax.gif

Nepamiršk nufotografuot to lagamino, nes tokia originali idėja, smagu būtų real pamatyt vaizdelį wink.gif
Atsakyti
labuka mergaitės, mano ir pasiruošimai jau į pabaigą, beliko gandro laišką parašyti ir tada jau galima bus pradėti pakuotis,vakar per dieną kaip sėdom su vyru tai praktiškai iki vėlyvos nakties-ir tortą loteriją pasidarėm,ir saldainius suvyniojom,pasistengėm iš peties taip sakant,nors man širdelė jau oj kaip spurda,nerami tokia doh.gif
Atsakyti