Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

thumbup.gif Gerai suorganizuota ir didelė sėkmę. Sveikinimai. Ne visada ir ne su visais taip pavyksta.
Atsakyti
Jei zmogui patinka dovanos, tada super. As irgi noreciau staigmenu, bet dazniausiai pati jas organizuoju.
Siap zinau, kad galima perkelti nuotrauka ant stiko lenkto ir labai graziai atrodo. Dovana butu labai orginali.
Atsakyti
QUOTE(daliosss @ 2010 03 25, 16:41)
Jei zmogui patinka dovanos, tada super. As irgi noreciau staigmenu, bet dazniausiai pati jas organizuoju.
Siap zinau, kad galima perkelti nuotrauka ant stiko lenkto ir labai graziai atrodo. Dovana butu labai orginali.



o kur toki stikla gamina? g.gif
Atsakyti
arteja mano puskes gimsius (37m), beabejo, neisivaizduoju ka pirkti??? jokiu statuleliu, ar seip vieta uzimanciu daigtu ja i nereikia, nes jau nebeturetu kur statyti..
pernai padovanojau toki rinkinuka su uzrasais: nupirkau is "skonis ir kvapas" arbatos, sausainiuku, tu ipatingu saldainiu, sveriamu muiliuku, perlu i vonia...ant saldainiu uzklijavau uzrasa : "kad gyvenimas butu saldesnis", ant perlu i vonia "kad gyvenimo kelias butu perliukais nubarstytas" ir t.t... ganetinai grazi dovana gavosi ir is sirdies...o dabar jau fantazija nebeisnesa ka cia dar galeciau sumastyti, o gal tiesiog nupirkti???
gal kokiu patarimu mergaites turite? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2010 03 26, 12:20)
arteja mano puskes gimsius (37m), beabejo, neisivaizduoju ka pirkti??? jokiu statuleliu, ar seip vieta uzimanciu daigtu ja i nereikia, nes jau nebeturetu kur statyti..
pernai padovanojau toki rinkinuka su uzrasais: nupirkau is "skonis ir kvapas" arbatos, sausainiuku, tu ipatingu saldainiu, sveriamu muiliuku, perlu i vonia...ant saldainiu uzklijavau uzrasa : "kad gyvenimas butu saldesnis", ant perlu i vonia "kad gyvenimo kelias butu perliukais nubarstytas" ir t.t... ganetinai grazi dovana gavosi ir is sirdies...o dabar jau fantazija nebeisnesa ka cia dar galeciau sumastyti, o gal tiesiog nupirkti???
gal kokiu patarimu mergaites turite? g.gif



as pora kartu dovanojau fotoknyga, tai tikrai buvo grazi staigmena thumbup.gif ir visam gyvenimui tures
Atsakyti
QUOTE(rimama @ 2010 03 26, 12:25)
as pora kartu dovanojau fotoknyga, tai tikrai buvo grazi staigmena  thumbup.gif  ir visam gyvenimui tures

foto knyga, tai kai i albuma ivairiausiu foto pridedama?
jei taip, tai ji mums tokia itaise, tai kopijuoti nesinori ax.gif
Atsakyti
Gimtadienis-staigmena mano vyrui buvo pati geriausia dovana,kuri dovanojama tik vieną kartą.Išnuomuojau sodybą užmiesty,slapta susiradau jo draugų tel.nr.,susitariau dėl šios dovanos įteikimo,jų žmonų paprašiau padėti paruošti užkandžius(nes namie darant,būtų kilęs įtarimas),suvežėm svečius į sutartą vietą,o vyrą įkalbėjau,kad noriu jį vieną pasveikinti su gimtadieniu kavinėje.Na,o toliau vyrą ištiko lengvas ir malonus šokas.Beje ir draugams tai buvo atrakcija,nes jie jautėsi labai prisidėję prie staigmenos,o su kokiu malonumu jie tai darė-žinojau kiekvieną savo vyro veiksmą thumbup.gif lotuliukas.gif Siūlau,esant galimybei tai suorganizuoti-bus malonu ir jums ir jubiljatui.
Atsakyti
Sveikos, patarkit ka padovanot panelei, 14 gimtadienio proga? 4u.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(una-art @ 2010 03 27, 17:58)
http://i818.photobucket.com/albums/zz110/asesu/jurateisupakuota.jpg


kur tokius gamina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(spragtuke @ 2010 03 28, 00:09)
kur tokius gamina bigsmile.gif



Arbatinuką pirkau su lėkštute be jokios pakuotės.
Man jie buvo labai gražūs ir paskui pati sudėjau į tinkamą dėžutę ir išpuošiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 29 kovo 2010 - 08:46
man geriausia dovana - knyga. si karta gavau Baricco "Novocento" wub.gif
Atsakyti