Įkraunama...
Įkraunama...

Gimtadienių dovanos

QUOTE(jollicasa @ 2010 10 12, 19:47)
del geliu gera ideja
thumb_yello.gif , vakar sniukstinejau, tai radau, kad ir daugiau dalyku galima uzsakyti pristatymui - sokoladas, sampanas ir pan... tik va esmines dovanos kazkaip ir nesumastau verysad.gif , norisi kazko prasmingo mastau.gif



...as kažkada esu dovanojusi draugei, kuri užsienyje tokia dovanėlę: šokoladas, kt sugalvotos gėrybės iš Lietuvos ir radau tokį pakabuką ant raktų - kompasą metalinį, ant kurio išgraviravau : " kad visuomet rastumei kelią pa mus" ... kitai esu dariusi tokia knygele: nupirkau gražią užrašų knygelę, pavadinau "66 priežastys, kodėl Tu esi mano Geriausia draugė" ir prirašiau kiekvienam puslapy visokių meiliausių, juokingiausių dalykiukų iš mūsų draugystės... dar viena mintis: nupirkti enciklopediją "Įžymiausi pasaulio žmonės ir kur nors įklijuoti savo padarytą puslapį, kur įdėti jos nuotrauką ir parašyti, kad geriausia drauge ir ttt. ir pan.
tiek minčių smile.gif

dar viena: gal kas gyvena iš draugų ten be jos, ta prasme kad paprašyti galima būtų: karta buvau paprašius bendrų draugų gimtadienio proga įteikti nuo manęs cepelinų puodą smile.gif)) bet tada jau lieki geriems bendriems draugams skolinga lauktuviu is LT, bet ispudis geras smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal galit patarti.... smile.gif Artėja draugės gimtadienis ir vis suku galvą, ka jai padovanojus, galvoju kažką iš papuošalų, bet norėtusi kažko orginalaus smile.gif tai galvojo gal kažką iš gintaro papuošalų? unsure.gif tai gal galite man patarti ??? smile.gif aciu Jums smile.gif
Atsakyti
kotryna222, jei jūsų draugė iš vyresnių, arba jai patinka gintariniai papuošalai, tai tada puiki dovana smile.gif
Parduotuvėse tikrai yra labai gražių ir originalių papuošalų, tik reik žinot ką maždaug norit pirkt. Man šiuo metu labai patinka segės, jų gražių yra ,,Ibero", ,,Pasipuošk", ,,Koketė".
Arba galit užasisakyt, kad pagamintų, juk tiek daug darbščių moterų yra, kurios kuria nuostabius papuošalus mirksiukas.gif

Aš manau, kad moteriai niekada nebūna papuošalų per daug biggrin.gif
Atsakyti
O mes esam vienai draugei smaližei padovanoję stiklinę tokią tortinę. Tai tą tortinę isgraviravom, užrašėm dabar nebeatsimenu kokius tuos žodžius. Nupirkom gražų tortuką ir įteikėm su visu tortu. Tai bagiantis baliuj, tą tortą mes suvalgėm, sakom niu jau laikas namo. Ji ir sako, palaukit lėkštę atiduosim. Sakom, tai bent išplauk. Ji išplauna, atbėga ir juokias, sako nu kietuoliai, net nepagalvojo, kad čia dovana jai smile.gif Liko patenkinta smile.gif
Atsakyti
labai gera dovana yra fotosesija..sada zmogus prisiruosia, ne visada gali skirti tam pinigeliu, o tinka visiems ir gimtadienio proga (asmenine, seimos fotosesija, o gal erotine) ir lankant kudiki, ir busimai mamytei..ne karta esu dovanojusi fotosesija..visi lieka be galo patenkinti!
Atsakyti
Gal turite kokių naujesnių idėju 18 merginos gimtadieniui? Visur peržiūrėjau pasiūlymus, bet dauguma jų pasenę arba jau išbandyti. unsure.gif Dovana ruošiu viena, todėl labai išlaidauti negaliu. blush2.gif

p.s. dar norėčiau sužinoti kaip galima būtų namų salygomis išdekoruoti puodelį, bandyčiau dar ir tokią dovanėlę priedo padaryti.
Atsakyti
Sveikos, mergužėlės 4u.gif
Turiu aš jums klaisimėlį, gal kuri būsite susidūrusi, tai paglebėsite. Vienos kuklios asmeninės šventės proga labai (žiauriai labai) noriu MB padovanoti šokoladinį medalį - tokį didelį (na,apie 10-12 cm skersmens) iš pieniško šokolado, ant jo išspausti MB skirtą užrašiuką. Bet arba aš nemoku ieškoti, ar iš tikrųjų tokių paslaugų neteikia... na, įsivaizduokite, nieko tokio nerandu Vilniuje... net nusiminiau verysad.gif Radau tik valgomanuotrauka.lt siūlomas paslaugas, bet kad jie daro tik arba iš juodo šokolado, arba iš balto, o MB to netoleruoja, jam tinka tik pieniškas... O taip norėtusi maloniai nustebinti vyrą unsure.gif
Margytės, gal ką nors žinote apie tai? Pasufleruokite truputuką. Būčiau be galo dėkinga ax.gif Kur Vilniuje galima užsakyti, kad padarytų iš šokolado ką nors pagal individualų užsakymą?
Atsakyti
QUOTE(Amanya @ 2010 11 08, 11:50)
Sveikos, mergužėlės  4u.gif
Turiu aš jums klaisimėlį, gal kuri būsite susidūrusi, tai paglebėsite. Vienos kuklios asmeninės šventės proga labai (žiauriai labai) noriu MB padovanoti šokoladinį medalį - tokį didelį (na,apie 10-12 cm skersmens) iš pieniško šokolado, ant jo išspausti MB skirtą užrašiuką. Bet arba aš nemoku ieškoti, ar iš tikrųjų tokių paslaugų neteikia... na, įsivaizduokite, nieko tokio nerandu Vilniuje... net nusiminiau  verysad.gif Radau tik valgomanuotrauka.lt siūlomas paslaugas, bet kad jie daro tik arba iš juodo šokolado, arba iš balto, o MB to netoleruoja, jam tinka tik pieniškas... O taip norėtusi maloniai nustebinti vyrą  unsure.gif
Margytės, gal ką nors žinote apie tai? Pasufleruokite truputuką. Būčiau be galo dėkinga  ax.gif Kur Vilniuje galima užsakyti, kad padarytų iš šokolado ką nors pagal individualų užsakymą?


naujiena tai truputi pasenusi:

http://www_chocolade...lt/naujiena/10/

bet galite paskambinti ir pasiteirauti ax.gif
Atsakyti
Sveikutės damos!!!
Labai ieškau savo mylimai sesutei dovanų gimtadienio proga gal galite ką pasiūlyti?
Ji labai mėgsta gaminti, visko kas su tuo susiję, mėgsta knygas, žurnalus,
ji pati yra labai kūrybinga ir organizuoja šventes, vis ką nors naujo linksmo sugalvoja.
turi du vaikučius, kraustosi į naują butą. ir vat gal galite man padėti? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(macalena @ 2010 11 12, 14:34)
Sveikutės damos!!!
Labai ieškau savo mylimai sesutei dovanų gimtadienio proga gal galite ką pasiūlyti?
Ji labai mėgsta gaminti, visko kas su tuo susiję, mėgsta knygas, žurnalus,
ji pati yra labai kūrybinga ir organizuoja šventes, vis ką nors naujo linksmo sugalvoja.
turi du vaikučius, kraustosi į naują butą. ir vat gal galite man padėti? rolleyes.gif

Visa tema prirašyta apie dovanas, reik netingėt ir pasiskaityt.
Dovanok, žurnalo prenumeratą.
Atsakyti
Na sveikos,žinau, kad šis tinklapis labiau skirtas mamytėms ir būsimoms mamytėms, bet niekur geriau manau patarimų nesulauksiu, tik čia. smile.gif
Problemėlė tokia, kad neapsispręndžiu, ką dovanoti vaikinui 16-ojo gimtadienio proga. Tik jau nesijuokit iš manęs blush2.gif tongue.gif
Daug pinigėlių leisti ant dovanos negaliu, nes šiuo metu nelabai daug jų ir yra, bet juk vistiek norisi kažką mielo padovanoti. Tai vat, esu nupirkusi iš skonio ir kvapo stiklinį tokį indelį, jame vaisinė arbata iš įvairiausių vaisių gabaliukų (arbatą sugalvojau nupirkti, kadangi kai pas jį būname, visada mėgsta gerti ją smile.gif ) , taip pat esu nupirkusi dėžutę karališko šokolado ir nuotraukos rėmelius, į kuriuos žadu įdėti mūsų abiejų nuotrauką, bet mama man vis isterikuoja, kad vaikinui dovanoti nuotraukos nedera ir t.t. nors jau draugaujame beveik puse metų ir mūsų draugystė tikrai rimta. smile.gif wub.gif Dovanoti bendrą nuotrauką nieko blogo bent jau aš nematau, o vietoj jos ką dar mielo širdžiai nieko nesugalvoju, o jei sugalvoju tai ir viršija pinigų limitą... Tad norėčiau sužinoti jūnų nuomonę apie tą nuotrauką. Iš anksto ačiū! smile.gif Beje gimtadienis šio mėnesio gale, o laikas greit bėga.... smile.gif
Atsakyti
Gal geriau nereikia tos nuotraukos, bet jei labai norisi, tuomet ax.gif Jei labai noretu, pats isietu judvieju nuotrauka i tuos remelius. Bet cia tik mano nuomone, gal kazkas mano kitaip. o siaip puse metu nera daug...
QUOTE(Poloroid @ 2010 11 13, 20:19)
Na sveikos,žinau, kad šis tinklapis labiau skirtas mamytėms ir būsimoms mamytėms, bet niekur geriau manau patarimų nesulauksiu, tik čia. smile.gif
Problemėlė tokia, kad neapsispręndžiu, ką dovanoti vaikinui 16-ojo gimtadienio proga. Tik jau nesijuokit iš manęs blush2.gif  tongue.gif
Daug pinigėlių leisti ant dovanos negaliu, nes šiuo metu nelabai daug jų ir yra, bet juk vistiek norisi kažką mielo padovanoti. Tai vat, esu nupirkusi iš skonio ir kvapo stiklinį tokį indelį, jame vaisinė arbata iš įvairiausių vaisių gabaliukų (arbatą sugalvojau nupirkti, kadangi kai pas jį būname, visada mėgsta gerti ją smile.gif ) , taip pat esu nupirkusi dėžutę karališko šokolado ir nuotraukos rėmelius, į kuriuos žadu įdėti mūsų abiejų nuotrauką, bet mama man vis isterikuoja, kad vaikinui dovanoti nuotraukos nedera ir t.t. nors jau draugaujame beveik puse metų ir mūsų draugystė tikrai rimta. smile.gif wub.gif  Dovanoti bendrą nuotrauką nieko blogo bent jau aš nematau, o vietoj jos ką dar mielo širdžiai nieko nesugalvoju, o jei sugalvoju tai ir viršija pinigų limitą... Tad norėčiau sužinoti jūnų nuomonę apie tą nuotrauką. Iš anksto ačiū! smile.gif Beje gimtadienis šio mėnesio gale, o laikas greit bėga.... smile.gif

Atsakyti