Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

su ta mano grifka taip jau gaunasi,kad kakta labai aukšta,plaukų priekį mažai ir dar šone verpetas,tai kad atrodytų daugiau ir nesiskirstytų labai trumpesnę padarė,bet va paaugs kazkiek ir matysiu kas gausis. Šiaip jei ilgesne ir reta nekoks vaizdas nes tysta skirstosi kur nori, jei paima daugiau plaukų tai vėl kitur jų nelieka smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pikų dama: 11 birželio 2011 - 13:28
na ir kaip gyvenasi trumpaplaukems? bigsmile.gif
Atsakyti
Keliam tema 4u.gif Labai reikia jusu patarimu, mano plaukai plonyciai, uztenka vejui papusti ir jau plike sviecia doh.gif Jau kokius metus nesioju tik trumpus plaukus, tik va beda - esu apkunoka, todel kiek kirpimu esu turejusi, vis sau esu panasi i burbuliuka.... Gal turit kokiu minciu, kaip kirptis, kad tiktu? Kaip tik ruosiuosi i kirpykla sia savaite, nes aju ataugo plaukai iki peciu ir visai be formos styro, todel labai praverstu jusu patarimai...
Atsakyti
QUOTE(JDA @ 2011 02 10, 12:42)
ačiū ačiū ačiū 4u.gif
nepaslaptis kirpausi pas Dimą, kuris dirba "Figaro" salone Europos 3 aukšte wink.gif



kiek zinau, tai jis kerpa prastai, o dazo tai is viso tragiskai. As pas ji kirpaus, tai tikrai labai nusivyliau ir tikrai nepatarciau eksperementuoti doh.gif Gal kartais jam ir pavyksta kazka isgauti, bet tai buna retai. Kas ji tikriausiai gelbsti, tai kad jis labai bando itikti savo klientiems, ypac jeigu jaunos blush2.gif Tai jei kazkam reikia ne kirpimo, tai tikrai galite bandyti thumbup.gif Bet gal jis tokiu budu bando suktis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetocikas @ 2012 04 02, 21:36)
kiek zinau, tai jis kerpa prastai, o dazo tai is viso tragiskai. As pas ji kirpaus, tai tikrai labai nusivyliau ir tikrai nepatarciau eksperementuoti  doh.gif  Gal kartais jam ir pavyksta kazka isgauti, bet tai buna retai. Kas ji tikriausiai gelbsti, tai kad jis labai bando itikti savo klientiems, ypac jeigu jaunos  blush2.gif Tai jei kazkam reikia ne kirpimo, tai tikrai galite bandyti  thumbup.gif Bet gal jis tokiu budu bando suktis  lotuliukas.gif


o aš nesutinku, man ir patarimų davė, ir ilgai pasakojo kaip reikės tvarkytis su trumpais plaukais aš visai kitos nuomonės ir mano sesuo kirposi, ir mama, ir draugė labai liko patenkintos smile.gif Sutinku, kad kiek žmonių tiek nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Meistrai profesionalai rengia naujos kolekcijos pristatymą Lietuvoje. Kviečiame merginas būti mūsų modeliais. Atrinktų modeliu plaukus nudažysime ir madingai apkirpsime (cirkų nedarome, kirpimai būna tikrai labai gražūs, šiuolaikiški, parinkti pagal veido formą).
Modeliai dalyvaus seminaruose, kurie skirti kirpėjams. Kiekvienam atrinktam modeliui organizatoriai garantuoja maitinimą ir plaukų priežiūros priemones dovanų. Nei kirpimai, nei dažymai - niekas nekainuos:)
Atranka vyks šiandien (balandžio 28d.) 16val. "Kauno" viešbučio (Laisvės al. 79, Kaunas) konferencijų salėje.
Jei turite klausimų skambinkite tel: 869873391 arba rašykite info@meistropasaulis.lt
Atsakyti
Sveikos.As visada nesiojau nei labai jau ilgus,nei labai trumpus plaukus.Tokie vidutinio ilgio,siek tiek zemiau peciu linojos.
Bet kazkaip uzsimaniau dabar ekstremaliau apsikirpti.Tai galvoju ar verta stipriai trumpinti.I kirpykla po dvieju savaiciu.Tai dabar turiu uzduoti renkantis ko noreciau.
Noriu jusu patarimo tarp keliu man patinkanciu variantu.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Ir dar viena cia yra,bet neina foto ikelt
http://fashionworldz...t-haircuts-2012

Atsakyti
QUOTE(vaidute23 @ 2012 05 15, 12:01)

Noriu jusu patarimo tarp keliu man patinkanciu variantu.


jeigu tavo plaukas storas ir sunkus tai paskutines dvi-trys sukuosenos labai grazios, bet jei tokiais plaukais nesi apdovanota tai su tokiom sukuosenom gali atrodyti mazai plauku jie plonyciai ir nupesioti. jei plaukai plonyciai tai pirmoji turbut atrodys geriau g.gif p.s. as ne profe tik esu panasioj situacijoj kaip tu ir irgi renkuosi tarp panasiu variantu tai vis svarstai kaip mano plaukas atrodytu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute23 @ 2012 05 15, 11:01)
Sveikos.As visada nesiojau nei labai jau ilgus,nei labai trumpus plaukus.Tokie vidutinio ilgio,siek tiek zemiau peciu linojos.
Bet kazkaip uzsimaniau dabar ekstremaliau apsikirpti.Tai galvoju ar verta stipriai trumpinti.I kirpykla po dvieju savaiciu.Tai dabar turiu uzduoti renkantis ko noreciau.
Noriu jusu patarimo tarp keliu man patinkanciu variantu.
Aš tai rinkčiausi tik pirmą arbą antrą variantą, nes jeigu neturit krūvos plaukų ant galvos arba nemokat meistriškai fenuoti, tai su likusiais kirpimais atrdysit kaip nupešiota. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(onyx @ 2012 05 15, 15:51)
Aš tai rinkčiausi tik pirmą arbą antrą variantą, nes jeigu neturit krūvos plaukų ant galvos arba nemokat meistriškai fenuoti, tai su likusiais kirpimais atrdysit kaip nupešiota. blush2.gif

Va cia ir beda.Turiu as tu plauku,plaukas gan storas,bet pati nemoku graziai fenuotis ir susivelt ju.Kad pusti butu.Va po kirpyklos visada atrodo liuksiskai,bet namie tokio efekto niekad negaunu.
Esu panasiai iskarpinejus kaip paskutinej foto,tik gal ilgesni buvo nei ten.Pora savaiciu atrode neblogai,o paskui pradejo atauginet.Kaip suprantu trumpu plauku sukuosenos reikalauja dazno lankymosi kirpykloje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidute23 @ 2012 05 16, 08:05)
Kaip suprantu trumpu plauku sukuosenos reikalauja dazno lankymosi kirpykloje blush2.gif
Aš tai sakyčiau, kad ne tiek dažno lankymosi kirpykloje, kiek plaukų tvarkymo kaskart išsiplovus galvą. Aš sėdėdama kirpėjos kėdėje, žiūriu kaip ji fenuoja, lygina ir kelia nuo šaknų plaukus, paskui pati neblogai tvarkausi.
Atsakyti
Na va aš ir vėl trumpaplaukė, o prireikė daugiau nei 1,5m, kad vėl nusikirpčiau ax.gif
Atsakyti