Įkraunama...
Įkraunama...

Trumpi plaukai

QUOTE(Dasha @ 2011 02 19, 02:05)
As esu turejus trumpus plaukus, panasus kirpimas, tik ilgesni. Nors mano plaukai labai is paziuros minksti - kirpciukai stovejo piestu :biggrin.gif Reikejo labai juos tvarkyti, todel si karta  kirpsiu trumpiau

Labai dailus kirpimas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2011 02 19, 01:05)
Ot pagirtinas ryztas  thumbup.gif  Mano dabar zemiau ausu kare, bet jau planuoju apsikirpti ir kuo trumpiau, uzsirasiau i kirpykla, laukiu laukiu  rolleyes.gif Net foto temoj labai tinkama  radau  thumbup.gif
Papildyta:
Parodau savo pasirinkta

user posted image


4u.gif man si ir labai faina, bet tamsūs plaukai ir žiūrisi kitaip, įdomu kaip šviesūs atrodytų rolleyes.gif vat aš kažką panašaus sakiau bandysiu sekantį kartą, tik pasiliksiu styrančius ilgesnius kirpčiukus mirksiukas.gif


QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 19, 08:12)
http://public.fotki....kas/parduodami/

zadetoji nuotrauka,:)tiksliau kruva nuotrauku dabar su trumpais, bet dar po kirpyklos neplauti plaukai tai realiai kitaip bus kai issiplausiu


man dabar žyyyyyyyyyymiai fainiau thumbup.gif



QUOTE(pilveliukas @ 2011 02 19, 09:19)
pavargus buvau jau nuo prieziuros tokiu ilgu:) bet dar idomu kaip bus kai pati tvarkysiuos itariu teks mokintis:)


aš ir jau po truputį mokinuosi smile.gif
QUOTE(Dasha @ 2011 02 19, 10:50)
Grazus tavo ir ilgi, bet trumpi taip pat labai dailiai atrodo smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
aciu merginos uz siltus zodzius 4u.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sulu @ 2010 12 26, 16:30)

Papildyta:
Dailu  wub.gif

user posted image

user posted image


QUOTE(JDA @ 2011 02 19, 15:51)
4u.gif man si ir labai faina, bet tamsūs plaukai ir žiūrisi kitaip, įdomu kaip šviesūs atrodytų rolleyes.gif  vat aš kažką panašaus sakiau bandysiu sekantį kartą, tik pasiliksiu styrančius ilgesnius kirpčiukus mirksiukas.gif
man dabar žyyyyyyyyyymiai fainiau thumbup.gif
aš ir jau po truputį mokinuosi smile.gif

Atsakyti
gal yra pasikeitusių šukuosenas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, o gal kuri turit kokiu modeliuku su pailgo veido forma butent? Idomu butu pasizvalgyti bigsmile.gif
Atsakyti
na kaip sekasi merginom su trumpais plaukais:)
Atsakyti
puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Aš savo inverse bob'ą po truputį auginuos, gruodį buvo sprandas paskutinėtas, o priekis dabar jau ilgokas. Eisiu savaitgalį į kirpyklą prašyti priekį lengvinti, pakarpyti, gal ala kirpčius iki ausies nusikirpsiu. Ilgokai išbuvau trumpaplauke, tai jau užėjo ilgesnių noras.. bet aš neprognozuojama biggrin.gif
Atsakyti
http://www.zimbio.co...Klum Short Hair

Aš va šitaip nusikirpau ax.gif
Atsakyti
jungiuos ir as prie trumpaplaukiu. periodiskai savo kasas nusizarindavau iki trumpu berniukisku nuo mokyklos laiku, tada po pirmojo vaiko trumpais vaiksciojau gerus 4 m, uzplauke bzikas ataugint kasas. nu valio, ataugo, bet kazkodel nebe taip gerai atrode kaip jaunystej. starost ne radost. tai va, viena diena, nutariau, kad gana cia kankintis, paciai vaizdo ner, vargo melejona kart daugiau. prasitariau keliems zmogeliukas ir visu atsakymas tas pats buvo - seniai reikejo. bet tylejo visi kaip partizanai kokie. nusikirpau vel ir nei kiek nesigailiu. nes vien prieziuros prasme man kaifas, atsikelei, pasipurtei ir valio. dabar, kai jau siek tiek nuaugo (kerpuos kas pora menesiu kazkur), ir i antra diena vaizdas superinis.
Atsakyti
QUOTE(secret_lover_ @ 2011 03 25, 08:09)


MAN IR LABAI GRAZUS SIS KIRPIMAS wub.gif DABAR TAIP NUSIKIRPUS IR DZ.ANISTON
Atsakyti