Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

As cia gal visai ne i tema rasau, bet siiap idomu, laukiuos pirmo ir nezianu kaip ten kas turi vykti, tai jusu paklausiu. Man 20 savaite, pas savo gydytoja buvau 4 kartus, bet ant kedes sodino tik viena karta ir viskas, tai buvo pats pirmas kartas kai tik nuejau, o daugiau kiek ateinu popierizmas ir dbr tik pilva pamatavo, tai man idomu, cia taip turi buti ar daznaiu turetu paziureti? As taip visko bijau, o dar kai taip neziuri, bijau, kad ko neprazioplintu taip
Atsakyti
QUOTE(Rita_Sa @ 2010 04 29, 18:28)
As cia gal visai ne i tema rasau, bet siiap idomu, laukiuos pirmo ir nezianu kaip ten kas turi vykti, tai jusu paklausiu. Man 20 savaite, pas savo gydytoja buvau 4 kartus, bet ant kedes sodino tik viena karta ir viskas, tai buvo pats pirmas kartas kai tik nuejau, o daugiau kiek ateinu popierizmas ir dbr tik pilva pamatavo, tai man idomu, cia taip turi buti ar daznaiu turetu paziureti? As taip visko bijau, o dar kai taip neziuri, bijau, kad ko neprazioplintu taip


nesodina ant kėdės todėl, kad viskas pas tave yra tvarkoj bigsmile.gif ir nieko neprisigalvok cool.gif aš pati pirmą kartą ant lėktuvo atsisėdau prieš kelias dienas..o jau 37 savaitė doh.gif paėmė tyrimui (streptokoko cool.gif mėginėlį ir viskas rolleyes.gif na bet sakė jog jau per paskutinius kelis apsilankymus kas savaitę reikės sėstis kiekvieną kartą ant lėktuvo, nes tikrins kaip ten su gimda yra ar atidarinėja ir t.t. 4u.gif
taigi būk visiškai rami ir aukite dideli ir sveiki wub.gif nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pugaliuks: 30 balandžio 2010 - 08:45
QUOTE(pugaliuks @ 2010 04 30, 08:44)
nesodina ant kėdės todėl, kad viskas pas tave yra tvarkoj bigsmile.gif  ir nieko neprisigalvok cool.gif  aš pati pirmą kartą ant lėktuvo atsisėdau prieš kelias dienas..o jau 37 savaitė  doh.gif paėmė tyrimui (streptokoko cool.gif mėginėlį ir viskas  rolleyes.gif  na bet sakė jog jau per paskutinius kelis apsilankymus kas savaitę reikės sėstis kiekvieną kartą ant lėktuvo, nes tikrins kaip ten su gimda yra ar atidarinėja ir t.t.  4u.gif
taigi būk visiškai rami  ir aukite dideli ir sveiki wub.gif  nestuke.gif


Kažkaip čia įdomiai žada ji pas tave taip dažnai lįsti g.gif . Aš du vaikučius pagimdžiau, bet į nėštumo pabaigą tikrino vos po vieną kartą, kai jau terminas artėjo. Su pirmuoju tai apskritai, kai jau terminas buvo. Taip dažnai belįsdama tik prieš laiką gimdymą iššaukti gali doh.gif .
Va po tokio pakrapštymo po 5 val. man antrasis sūnus jau man ant pilvo gulėjo mirksiukas.gif . Žinoma, mums terminas už 3 dienų buvo.
Na nežinau, nežinau, bet aš tai tikrai nesutikčiau su tokiu dažnu lindimu ten kur nereikia schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valmiera: 02 gegužės 2010 - 21:33
QUOTE(Valmiera @ 2010 05 02, 22:04)
Kažkaip čia įdomiai žada ji pas tave taip dažnai lįsti g.gif . Aš du vaikučius pagimdžiau, bet į nėštumo pabaigą tikrino vos po vieną kartą, kai jau terminas artėjo. Su pirmuoju tai apskritai, kai jau terminas buvo. Taip dažnai belįsdama tik prieš laiką gimdymą iššaukti gali doh.gif .
Va po tokio pakrapštymo po 5 val. man antrasis sūnus jau man ant pilvo gulėjo mirksiukas.gif . Žinoma, mums terminas už 3 dienų buvo.
Na nežinau, nežinau, bet aš tai tikrai nesutikčiau su tokiu dažnu lindimu ten kur nereikia schmoll.gif .


aš būtent taip pat irgi manau. Sakiau savo daktarei tai - ar būtinai taip dažnai? Nu ji man taip pasakė ir viskas. Ir dar ta daktarė mano tokia "grubi" kad baisu net eiti pas ją doh.gif bet ačiū dievui tiek ir beliko... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos , mamytes smile.gif
Turiu klausimeli, padare siandien karaujo tyrimus, tai viskas lyg ir norml, bet
PLT(trombocitai) yra 91(norma 150-390) unsure.gif

pas gine tik sestadieni, tai saku gal yra kam taip buve, kodel tokie mazi skaiciai pas mane?? verysad.gif

Atsakyti
Idomu ar kam nestumo metu eme gimdos kaklelio vezio tepineli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 03, 14:25)
Idomu ar kam nestumo metu eme gimdos kaklelio vezio tepineli  g.gif

Nestumo metu -nea schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eturib9 @ 2010 06 03, 15:07)
Nestumo metu -nea schmoll.gif  smile.gif

Keista, nes man pasake, kad tas nestumo metu butina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 03, 15:10)
Keista, nes man pasake, kad tas nestumo metu butina  g.gif

Del vezio tikrai nedare, bet dare, ir sako jog visoms butinas yra ziv ir kt veneriniu ligu tyrimas ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kvailas klausimas bus, bet sakykit i nesciuju sarasus itraukia priziurintis gydytojas, taip? doh.gif blush2.gif I sodra pazyma reikianunesti tik kai iseini dekretiniu?
Atsakyti
Kiek kartu per visa nestuma galima daryti echo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 11, 12:57)
Kiek kartu per visa nestuma galima daryti echo?  g.gif


tiek kiek reikia rolleyes.gif bet kuo maziau tuo geriau. Seip priklauso 2 echoskopijos ,bet visur yra skirtingai unsure.gif tongue.gif
Atsakyti