Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairūs tyrimai nėštumo metu

QUOTE(pugaliuks @ 2010 06 11, 16:46)
tiek kiek reikia  rolleyes.gif  bet kuo maziau tuo geriau. Seip priklauso 2 echoskopijos ,bet visur yra skirtingai  unsure.gif  tongue.gif

o jetus, o VGN kiekviena menesi, kai tik ateinu i apziura taip ir daro echoskopa.... ju bus leliukas gaves labai labai daug verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dratiene @ 2010 06 11, 20:29)
o jetus, o VGN kiekviena menesi, kai tik ateinu i apziura taip ir daro echoskopa.... ju bus leliukas gaves  labai labai daug  verysad.gif


tai gal kas nors negerai yra jei jau daro kiekvieną mėnesį blink.gif vaje man per visą nėštumą 1 kartą darė tik 21 savaitę. O pati dėl šventos ramybės dar nuėjau privačiai paskutiniai echoskopijai 9 mėnesio pabaigoj cool.gif
Na nežinau ar čia taip labai kenkia vaikučiui, bet faktas tame, jog jam labai nepatinka echoskopijos nes blogai jaučiasi tada kai jam daro ją. unsure.gif
Taigi kuo mažiau echo - tuo geriau (aišku tais atvejais, jei viskas gerai ir nereikia pastovios priežiūros-apžiūros).
Atsakyti
Sveikutes, turiu toki klausimeli, gal kuri susidurete. pas mane slapime rado bakteriju ++, liepe pasidaryti slapimo paseli, tai va laukiu rezultatu, sake jei didelis ju kiekis bustai reiks gydytis antibiotikais, bet va mane neramina toks dalykas, kaip jos gali pakenkti vaikeliui, man liko keletas dienu iki gimdymo, ir kazkaip baisu darosi kad kas nenutiktu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 06 12, 07:40)
tai gal kas nors negerai yra jei jau daro kiekvieną mėnesį  blink.gif  vaje man per visą nėštumą 1 kartą darė tik 21 savaitę. O pati dėl šventos ramybės dar nuėjau privačiai paskutiniai echoskopijai 9 mėnesio pabaigoj  cool.gif
Na nežinau ar čia taip labai kenkia vaikučiui, bet faktas tame, jog jam labai nepatinka echoskopijos nes blogai jaučiasi tada kai jam daro ją.  unsure.gif
Taigi kuo mažiau echo - tuo geriau (aišku tais atvejais, jei viskas gerai ir nereikia pastovios priežiūros-apžiūros).

na tai kad kiekviena karta sako, kad viskas labai ok blink.gif kad ten kiek paziuriu visoms daug tu echo daro...
Atsakyti
Sakykit ar visos dare tyrimus Toxo IgM, Toxo IgG, CNV IgG, CMV IgM?
Ir kokios kainos situ tyrimu? g.gif
Atsakyti
As ryt einu darytis Toxo IgG o kaina tai uzrase 29,90 lt.
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 21, 14:25)
Sakykit ar visos dare tyrimus Toxo IgM, Toxo IgG, CNV IgG, CMV IgM?
Ir kokios kainos situ tyrimu?  g.gif



o kam tiek tyrimų?su pirmu nesidariau, o ir laukiantis antro-neišrašė? g.gif ką jie ištiria?
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2010 06 29, 20:17)
o kam tiek tyrimų?su pirmu nesidariau, o ir laukiantis antro-neišrašė? g.gif ką jie ištiria?

Toksloplazmoze ir citomegalo virusa.
Nzn, man atrodo toksloplazmozes tyrimui turiu siusti visas kiekviena normali ginekologe, taip pat ir aids. O darytis ar ne cia jau nestukes reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 21, 14:25)
Sakykit ar visos dare tyrimus Toxo IgM, Toxo IgG, CNV IgG, CMV IgM?
Ir kokios kainos situ tyrimu?  g.gif


pirmą kartą girdžiu apie tokius tyrimus blink.gif nei vieno man nedarė kai laukiausi unsure.gif tik istyrė dėl streptokoko B ir viskas cool.gif
o čia jie būtini ? kam tiek daug jų ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pugaliuks @ 2010 06 29, 20:40)
pirmą kartą girdžiu apie tokius tyrimus  blink.gif nei vieno man nedarė kai laukiausi  unsure.gif tik istyrė dėl streptokoko B ir viskas cool.gif
o čia jie būtini ? kam tiek daug jų ? blink.gif

Daktare pasake, nenori nesidaryk g.gif
Tai nezinau ar labai butini g.gif
O genetiniai tyrimai kokia nestumo sav. yra atliekami? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancik: 29 birželio 2010 - 19:46
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 29, 20:45)
O genetiniai tyrimai kokia nestumo sav. yra atliekami?  g.gif

Kelias iki genetiniu tyrimu stai toks -

tiksliai 12 sav. matuojama sprando raukslyte. (tai tik rodo tikimybe)
12-13 sav. daromas kraujo tyrimas PRISCA I (rodo tik tikimybe)
15-16 sav. daromas kraujo tyrimas PRISCA II (rodo irgi tik tikimybe)

nuo 16 sav. daromas vaisiaus vandenu tyrimas (chromosomu pazeidimus parodo 99.99 proc)


Papildyta:
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 29, 20:45)
Tai nezinau ar labai butini  g.gif

Na tyrimai daromi tam kad nustyti ar serga nescioji liga ar ne,kuri turi poveiki vaisiui - todel cia tikrai spresti nesciajai. O daktares pareiga informuoti, kad tokiomis nestumo savaitemis daromi stai tokie ir tokie tyrimai, tam ir tam nustatyti, kadan gi gali buti tas ir tas, su stai tokiom ar anokiom pasekmem mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susapnuota: 29 birželio 2010 - 20:34
QUOTE(Susapnuota @ 2010 06 29, 21:32)
Kelias iki genetiniu tyrimu stai toks -

tiksliai 12 sav. matuojama sprando raukslyte. (tai tik rodo tikimybe)
12-13 sav. daromas kraujo tyrimas PRISCA I (rodo tik tikimybe)
15-16 sav. daromas kraujo tyrimas PRISCA II (rodo irgi tik tikimybe)

nuo 16 sav. daromas vaisiaus vandenu tyrimas (chromosomu pazeidimus parodo 99.99 proc)
Papildyta:

Na tyrimai daromi tam kad nustyti ar serga nescioji liga ar ne,kuri turi poveiki vaisiui - todel cia tikrai spresti nesciajai. O daktares pareiga informuoti, kad tokiomis nestumo savaitemis daromi stai tokie ir tokie tyrimai, tam ir tam nustatyti, kadan gi gali buti tas ir tas, su stai tokiom ar anokiom pasekmem mirksiukas.gif


dabar ir galvoju, būtiniausius programinius dariau, o ten įėjo živ, sifilis ir dar du kažkokie, bet nzn kokie...ten tyrimai nuo šunų man atrodo ir dar kažkokie buvo pasiūlyti, bet jie kainavo, o su pirmu berods dariau ir buvo neigiami-tai dabar ir nesidariau g.gif na o genetinius bijau darytis, sakė iš vaisiaus vandenų gali pakenkti pačiam vaisiui:blink: nežinau tiesa ar ne...
Atsakyti