Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 10, 13:07)
sitas bortelis skirtas ne skaldai, o plytelems, nes jei paliksi plytele is krasto neuzspausta ji issivers i sona, o dazniausia visa eile krastine issivercia) ir takelis bus negrazus. Galima bandyti skaldai, bet jei suo prabegs, vistiek ismetys per virsu.
smile.gif
Teks aukleti savo seimyna,
Kad nelistu i gelyna.
Vaiksciotu aplink graziai
Ir geretis nuosirdziai
smile.gif

o, uzsleptas talentas thumbup.gif
Ziurek ka raso :"nes borteliai lengvai sujungiami tarpusavyje, o plastikiniais vinimis stabiliai pritvirtinami prie žemės. " Manau zoles krastams sutvirtint gal ir atlaikytu,jeigu dazniau tvirtintu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 13:14)
o, uzsleptas talentas thumbup.gif
Ziurek ka raso :"nes borteliai lengvai sujungiami tarpusavyje, o plastikiniais vinimis stabiliai pritvirtinami prie žemės. " Manau zoles krastams sutvirtint gal ir atlaikytu,jeigu dazniau tvirtintu g.gif

ne taip supratai AD post'ą - išsiverstų trinkelės, jei nebūtų bortelio tongue.gif
Alpinariumas ir nėra vieta pasivaikščiojimui, sutvirtinimo būdą pasiūliau dėl:
lengvesnės vejos priežiūros;
sausros metu laistant sulaikytų akmenukus;
tikslesnės ribos. smile.gif

(ojiezau biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 10 rugsėjo 2008 - 12:21
Sveikutės
aš jūsų puslapy naujokė blush2.gif prašau informacijos
Gal kas kiemą asfaltavosi? Kaip manot ar įmanoma gražiai išsiasfaltuoti? Mano vyras nori asfalto, o man atrodo gražiau trinkelės? kokia jūsų nuomonė?
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 12:58)
Taviskes rasakilos atrodo kaip ir neprigijo, stagarai stovi, jokios zalumos, bet itariu tik apsimeta, turetu suzaliuot g.gif ...gal
Tai turbut netilps lotuliukas.gif o as vakar i gera kv.metra 6 siloku krumelius iaudziau doh.gif plius tarpuose perkunropes ir apvalialapiu uolaskeliu smotas... ai truksta zodziu blush2.gif

astrai iki 50cm, ryskiai violet., stai:
user posted image

2005m darzo sonas:
user posted image
is vieno krumo vargu ar gerio prikaupsi. mirksiukas.gif ypac saltalankio uogu sultims.
jei tie krumynai pakrasciuose - tai gal tik prekine isvaizda ju pakoreguokit, juk abu dygus - gera apsauga nuo stambiu sunu, o ir dulkes sulaiko [jei zvyro keliukas salia], ersketroze dar zydi graziai wub.gif
man labiausiai patiko augalu parinkimas ir isdestymas, ir nors visi skirtingi, ziurisi gerai. [gal akmenis kai kuriuos padeliociau kitaip]
ta skeldele nepamirsk, veliau kitose aplinkos vietose ji turetu atsikartot, kad ir prie planuojamo kriokliuko. kitaip bus šašas [kaip Sobieska sake] tik sitas vienas smotas.
O kaip ziemoja pas mus?  blush2.gif lysimachia clethroides
[knygoje raso, kas rudeni lapai nusidazo ryskia oranzine sp.  wub.gif ]

Žiemoja be problemų, rudeniop lapai gelsta, bet pagelte tuoj ir krenta (apatiniai) Kažkiek jų atsivešiu į mugę, nors ir baigia nužydėti, bet kai pamastai, kad žydi jau nuo liepos mėn.
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 12:58)
is vieno krumo vargu ar gerio prikaupsi. mirksiukas.gif ypac saltalankio uogu sultims.
jei tie krumynai pakrasciuose - tai gal tik prekine isvaizda ju pakoreguokit, juk abu dygus - gera apsauga nuo stambiu sunu, o ir dulkes sulaiko [jei zvyro keliukas salia], ersketroze dar zydi graziai wub.gif

manau,kad aš to gėrio vistiek nekaupsiu g.gif

kaip tyčia jie nepakrasčiuose doh.gif ten visi medžiai ir krūmai taip arti namo doh.gif ,o kaži ar juos galima persidinti g.gif ir kada būtų geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2008 09 10, 14:11)
Sveikutės
aš jūsų puslapy naujokė blush2.gif  prašau informacijos
Gal kas kiemą asfaltavosi? Kaip manot ar įmanoma gražiai išsiasfaltuoti? Mano vyras nori asfalto, o man atrodo gražiau trinkelės? kokia jūsų nuomonė?

Asfaltavom aikštelę prie namo. Išasfaltavo labai gražiai, tik reikėjo paruošti pagrindą, nukasti apie 30 cm žemės, pripilti žvyro, skaldos, stipriai sutrombuoti ir tada lieti asfaltą. Karštą vasaros diena smirda man tas asfaltas. Kaina beveik nesiskiria asfalto nuo trinkelių, tik tie, kad asfaltą išlieja per kelias valandas, o trinkeles iškloja per gerą savaitę (priklauso nuo ploto)
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 10, 07:22)
Lonicera nitida E. H. Wilson (angl. box honeysuckle; panc. clématite brillant; vok. glänzende Heckenkirsche, immergrüne Strauch-Heckenkirsche) – blizgusis sausmedis

simta kartu atsiprasau - gi prisiminiau dabar, kad tu jau buvai rasius blush2.gif , reiks eit eilerasciu mokytis, kad skleroze atitolint (ginkmedis nepadeda...bandziau, nebent visa iki saknu sugrauzus lotuliukas.gif ).

QUOTE(Neri29 @ 2008 09 10, 08:41)
ir pasikvieciau firma, kad padarytu alpinariuma. Labai patiko pati darbo eiga, kaip fainiai vyriokai dirba, ko paklausi, viska nuosekliai isaiskina.

Ir va kas gavosiuser posted image

nu bais graziai wub.gif , kai pasiziuri, tai atrodo, kad cia ner ka padaryt, bet kai reikia... ir stop verysad.gif .

QUOTE(kice @ 2008 09 10, 09:04)
tie ploksti akmynys yra dolomitas. yra pirkti kokiuose senukuose smile.gif Tik beda. kad jis reaguoja su vandeniu ir aplinka - po keliu metu teks plauti, jei nenoresi kad butu pajuodes ir pazaliaves smile.gif

ojei kaip grazu tada butu - viska padaryciau, kad tik pajuoduotu ar pazaliuotu bigsmile.gif .

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 09:48)
Tai tikrai sausmedis, berods, blizgantysis.  Eleboras mėgsta derlingą dirvą, pas mane visi eleborai auga saulįtoje vietoje, nes pavėsio neturiu. O maniškis pilkis gyvas gyviausias, tik pervasarą lapai tapo žalesni.

ka cia gincisies - sausmedis, tai sausmedis biggrin.gif ,
sekmes auginant eleborus 4u.gif .

QUOTE(Srove @ 2008 09 10, 11:19)
Oi kaip aciu 4u.gif Tikrai, tai atrodo Lonicera nitida(pasigooglinus ta pavad.radau smulkiau:
‘Baggescen’s Gold’)Ja, ja is vakaru parsiveziau, nes matyt akla esu, cia nepastebedavau cool.gif
Bet jau kainos pas mus augalu isaugusios doh.gif .Plesia be proto, palyginus pragyvenimo lygi ir atlyginimus su vakarais, tai pas mumi turetu buti bent jau lygu, iskaitant infliacija, o syryt turgelyje paklausiau virziu kainos ir nusterau, sako 10lt.uz mazyti vazoneli doh.gif (kai Vokietijoje jau pardeje kainuoja 3,5-4 lt.toks vazonelis)

cia tikra tiesa, augalai masinei prekybai - labai pigus, o ypac i pabaiga sezono kapeikas kainuoja, bet va kokia "naujove" tai kisene patustina, ale galima metus ir palaukti biggrin.gif . Uztat LT bobuciu turgeliai - tikras rojus (beveik dykai) thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 10 rugsėjo 2008 - 13:57
QUOTE(Šarlote @ 2008 09 10, 13:11)
Sveikutės
aš jūsų puslapy naujokė blush2.gif  prašau informacijos
Gal kas kiemą asfaltavosi? Kaip manot ar įmanoma gražiai išsiasfaltuoti? Mano vyras nori asfalto, o man atrodo gražiau trinkelės? kokia jūsų nuomonė?


as uz trinkeles vien del smarves karsta vasaros diena smile.gif
dar man patinka akmenais skaldytais isgrysta, bet tai jau be galo ilgas ir kruopstus darbas
smile.gif
skaldykim akmenukus
ir isgryskim takelius
bus kojytem patogu
o vaikuciam daug guzu
smile.gif
Atsakyti
labai aciu visoms uz ivertinima, uz komentarus ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 12:58)
Taviskes rasakilos atrodo kaip ir neprigijo, stagarai stovi, jokios zalumos, bet itariu tik apsimeta, turetu suzaliuot g.gif ...gal
...
astrai iki 50cm, ryskiai violet., stai:
user posted image


Tai prašom šviežių rasakilų. Didžiulius kelmus išroviau, tai vos išskirsčiau kaip šaknys susipynę doh.gif kad vėl pasodinti keturis kelmelius užteko vieno seno kelmo ketvirtadalio biggrin.gif
lauksiu ir aš astrų žiedelių bigsmile.gif

o dabar laikas eiti laistyti šios dienos sodmenų, laukite tęsinio mirksiukas.gif

apzeldintoja diplomante, tu visus postus eiliuok, kad talentas neapsamanotų thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolaxus: 10 rugsėjo 2008 - 14:30
ax.gif aš gal pvz ir norėčiau kokių gėlyčių,bet aš esu Šiauliuose ax.gif kaži kaip būtų galima perduoti ir atsiskaityti ax.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Kazkaip su skaiciavimais man gaunasis nekaip. Gal kas zino, kiek zemes reikia uzpildyti 30x30x40 dydzio duobe? 54kg man kazkaip galvoj nesutelpa. Gavosi koks tai ne floriskas klausimas, bet man reik suskaiciuot kiek reikia zemes i duobe, kurioj bus sodinamas augalas. smile.gif
Atsakyti