Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(Sraunius @ 2008 09 10, 21:51)
Kadangi dabar pats pavasarinių svogūninių gėlių pirkimo bumas, noriu perspėti dėl spalvų ( pernai Knifofija perspėjo wink.gif ) - visiškoje saulėkaitoje žydinčios nebus tokių pačių spalvų, kaip kad yra nurodyta paveiksliukuose.
Sodinau tokią:
user posted image
Labai aukšta ir tikrai graži tulpytė, bet spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif

Va va apie tokia ir ejo kalba postu auksciau biggrin.gif nu labai grazi wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 10 rugsėjo 2008 - 21:02
QUOTE(Srove @ 2008 09 10, 11:19)
ikrai, tai atrodo Lonicera nitida(pasigooglinus ta pavad.radau smulkiau:
‘Baggescen’s Gold’)Ja, ja is vakaru parsiveziau

kiek ziemu pas tave ziemojo sis augaliukas?
praeita ziema nesiskaito, o uzpernai kaip?

QUOTE(Šarlote @ 2008 09 10, 13:11)
Gal kas kiemą asfaltavosi? Kaip manot ar įmanoma gražiai išsiasfaltuoti? Mano vyras nori asfalto, o man atrodo gražiau trinkelės? kokia jūsų nuomonė?

trinkeles graziau, aisku, bet pvz, jei ten bus zaidziamas krepsinis, tada asfaltas.

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 13:20)
Žiemoja be problemų, rudeniop lapai gelsta, bet pagelte tuoj ir krenta (apatiniai) Kažkiek jų atsivešiu į mugę, nors ir baigia nužydėti, bet kai pamastai, kad žydi jau nuo liepos mėn.

aCIU:4u:
kokios geros tos silinges thumbup.gif , ir taskuotoji kaip ilgai zydejo wub.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 13:24)
ten visi medžiai ir krūmai taip arti namo    ,o kaži ar juos galima persidinti  : ir kada būtų geriau 

Nežinau.
Pvz. dideli spygliuočiai perkeliami per du- tris metus, kasmet atkertant kastuvu dali saknu. Tada jos palaipsniui užsiaugina trumpesniu maitinančiu saknu, ir perkelima lengviau pakelia.

QUOTE(apzeldintoja diplomante @ 2008 09 10, 13:56)
skaldykim akmenukus
ir isgryskim takelius
bus kojytem patogu
o vaikuciam daug guzu

nesustok 4u.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 15:29)
aš gal pvz ir norėčiau kokių gėlyčių,bet aš esu Šiauliuose  : kaži kaip būtų galima perduoti ir atsiskaityti:  :

Knifofijos lobiai tau pasiekiami ranka – Kursenuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolaxus @ 2008 09 10, 14:28)
lauksiu ir aš astrų žiedelių

taigi tau daviau šoninius ūgliukus blush2.gif , manau, šiemet be žiedelių būsi...

QUOTE(smth1 @ 2008 09 10, 15:45)
Kazkaip su skaiciavimais man gaunasis nekaip. Gal kas zino, kiek zemes reikia uzpildyti 30x30x40 dydzio duobe? 54kg man kazkaip galvoj nesutelpa. Gavosi koks tai ne floriskas klausimas, bet man reik suskaiciuot kiek reikia zemes i duobe, kurioj bus sodinamas augalas. smile.gif

Žemė sausa ar drėgna? tankis?
Šiandien pajutau diiidelį skirtumą būtent tokį lotuliukas.gif , kai tampiau pilnus karučius normalios ir šlapios žemės.
O rimtai, tai jei apie duobe kalbame, tai tūrio reik klaust, liaudiškai - talpos. Ir aišku, viskas priklauso nuo šaknyno dydžio sodinamo augalo.
Jei aš tavo duobę įsivaizduoju cm, pora kibirų žemių 12-15 litrų talpos ją užpildytų.
Ar tu irgi mokslo darbą rašai? lotuliukas.gif 4u.gif
tada pas matematikus mirksiukas.gif

QUOTE(*MONAMI* @ 2008 09 10, 16:26)
kai tik apsikasinėsiu aplink namą tai kreipsiuos ,jeigu turėsit kuom pasidalinti 
o ir kitos čia vis pasiūlo kokių augalėlių tai užtai ir paklausiau kaip būtų galima apsikeisti 

Su mumis gal ir apsikeistum mirksiukas.gif , o Knifofija - profesionalė, tai jos verslas. Turbūt į gimines reiktų sueit , jei mainytis nori su ja biggrin.gif

QUOTE(Knifofija @ 2008 09 10, 17:19)
Merginos turiu jūsų labai didelį prašymą, ar galėtumėte nufotografuoti savo vartus su tvorom ir gyvatvores

padarysiu poryt - ne per vėlu bus?

QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 20:15)
Rokoko spec.pranesimas tau : as pries dvi valandas seniuose nusipirkau "green" tulpytes.

ačiū 4u.gif
pries savaitę Traku SSSS jų nebuvo, patikrinsiu.

Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokoko: 10 rugsėjo 2008 - 23:14
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 00:11)

Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės  tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo  lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.


niu cia gera paslaptis lotuliukas.gif as sugalvojau lygiai taip pat,tik vietoj neuzmirstuoliu zydres ikisau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 10, 21:51)
Kadangi dabar pats pavasarinių svogūninių gėlių pirkimo bumas, noriu perspėti dėl spalvų ( pernai Knifofija perspėjo wink.gif ) - visiškoje saulėkaitoje žydinčios nebus tokių pačių spalvų, kaip kad yra nurodyta paveiksliukuose.
Sodinau tokią:
user posted image
Labai aukšta ir tikrai graži tulpytė, bet spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif

gražuolytė wub.gif aš tai kažkaip raudonose-rožinėse tulpėse prapuoliau... reikėtų atsinaujinti, bet kažkur senus svogūnėlius tektų iškišinėti... ai, šiemet dar senąsias gražuoles paeksploatuosiu rolleyes.gif

QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 00:11)
taigi tau daviau šoninius ūgliukus blush2.gif , manau, šiemet be žiedelių būsi...
...

tai aš ir nesvaigstu šiemet dėl žiedų, galvoju į ateitį mirksiukas.gif

QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 07:14)
Bet ar melsves spes "islysti" kol tulpes perzydes. Melsves velai suzelia g.gif

va va, panaši mintis atėjo drinks_cheers.gif turbūt daugų daugiausia melsvės viršūnėles kišti iš [emės pradės, bet ir ta stadija gana graži, jei kartu sužydės tulpės tai gal ir bus vaizdelis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 09 10, 21:51)
Kadangi dabar pats pavasarinių svogūninių gėlių pirkimo bumas, noriu perspėti dėl spalvų ( pernai Knifofija perspėjo wink.gif ) - visiškoje saulėkaitoje žydinčios nebus tokių pačių spalvų, kaip kad yra nurodyta paveiksliukuose.
spalvos išryškėdavo tik pasislėpus saulei už medžių. Todėl nesistebėkit, jei žydės ne taip ryškiai arba sodinkit šviesiame šešėlyje  4u.gif

bigsmile.gif tai vadinasi mano sugalvota vietelė joms bus kaip tik thumbup.gif thumbup.gif
tik kaži kada jau jas pradėti sodinti g.gif ant pakuočių rašo nuo 9-12mėn,bet senesnėse temose skaičiau kaip pernai pergyvenot dėl vėluojančios žiemos doh.gif ,ką patartumėt šiemet ax.gif g.gif
(vėliau galėsiu parodyti kokius svogūnėlius gavau dovanų ax.gif ,jeigu įdomu)

QUOTE(rokoko @ 2008 09 10, 23:31)
Knifofijos lobiai tau pasiekiami ranka – Kursenuose. mirksiukas.gif

teks giminiuotis lotuliukas.gif arba laukti išpardavimų lotuliukas.gif

QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 00:11)
Su mumis gal ir apsikeistum mirksiukas.gif , o Knifofija - profesionalė, tai jos verslas. Turbūt į gimines reiktų sueit , jei mainytis nori su ja biggrin.gif

tai ne aš visai uždyką nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
O tulpių svogūnus jūs iškasinėjate g.gif Aš pernai pirmus metus jų prisodinėjau, bet žiemai nieko nekasiau.. Ydomu išlys jie pavasarį g.gif Ar jau pamiršti ir naujus sodinti biggrin.gif
Man labai patiko pernai prie Europos pc Vilniuje buvo pavasarį labai graži kompozicija padaryta, gal kas nors matėte. Tokios šviesios melsvos našlaitės žemutės ir kur ne kur tulpės didelės rožinės spalvos pilnavidurės wub.gif , turėčiau didesnį plotą bandyčiau tokį grožį namuose sukurti.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 10, 21:15)
Jeigu mano tinka galeciau atsiusti, na kur smaragdo tujos pakrasty ir "sviestas sviestuotas" biggrin.gif
Papildyta:
Rokoko spec.pranesimas tau : as pries dvi valandas seniuose nusipirkau "green" tulpytes. Stende tulpiu begales rusiu, o vat sitas paemiau paskutines. Dar buvo tokios margos zalios su raudonu irgi graziai ziurisi, nu bet as jau kai tulpiu uzsipirkau be proto, tai nerizikavau pastaruju deti krepsin.

Viskas tinka.
Atsakyti
QUOTE(drieziukas @ 2008 09 11, 09:37)
turėčiau didesnį plotą bandyčiau tokį grožį namuose sukurti.. ax.gif


Ploto neužtenka, dar ir tokios smulkmenos kaip pinigėliai reikia ax.gif Juolab, kad šitas grožis gana trumpalaikis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 11 rugsėjo 2008 - 08:42
QUOTE(Vilioja @ 2008 09 11, 08:41)
Ploto neužtenka, dar ir tokios smulkmenos kaip pinigėliai reikia ax.gif Juolab, kad šitas grožis gana trumpalaikis g.gif

nu jo, nebent našlaitės daugiametės.. nors aš šiemet terasą apkabinėjau vazonais, o į juos be vienmečių nelabai ką ir įsodinsi.. Kainuoja daug, bet ko dėl grožio nepadarysi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 11, 00:11)
Žemė sausa ar drėgna? tankis?
Šiandien pajutau diiidelį skirtumą būtent tokį lotuliukas.gif , kai tampiau pilnus karučius normalios ir šlapios žemės.
O rimtai, tai jei apie duobe kalbame, tai tūrio reik klaust, liaudiškai - talpos. Ir aišku, viskas priklauso nuo šaknyno dydžio sodinamo augalo.
Jei aš tavo duobę įsivaizduoju cm, pora kibirų žemių 12-15 litrų talpos ją užpildytų.
Ar tu irgi mokslo darbą rašai? lotuliukas.gif  4u.gif
tada pas matematikus mirksiukas.gif

Aciu labai uz pastangas 4u.gif  Issiaiskinau jau su ta zeme, bet tavo patarimas irgi nenueis pavejui:)Pasidalinsiu ''paslaptimi'', kam jas naudosiu [nugi liežuvis niežti].
Noriu sodinti tas ''green spring'' tulpes šalia margalapės melsvės  tokios . Derinį knygoj nužiūrėjau, plius ten tarp jų neužmirštuolės. Atrodo diieviškai, neįsivaizduoju idealesnio spalvų derinimo  lotuliukas.gif , rimtai rolleyes.gif - žalios melsvės baltu viduriu ir baltos tulpes žalia juostele... kaip lakoniška ir žavu. Aš be neužmirštuolių apsieisiu.



O nebus taip, kad jai jau tulpytes zydes, melsves dar nebus po ziemos atsigavusios, t.y. isskleide savo lapu? Kazkaip ten jos velokai g.gif
Atsakyti