Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(sobieska @ 2008 09 12, 14:36)
Per daug nesusizavek tuo augaliuku, kaip issiaiskinom cia, jis musuose neziemoja.Jis Calocephalus Brownii verysad.gif
O akmenis vienus radau, kitus pirkau

taip ir maniau nes kai klausau ar cia zieminis kazkaip keistai kinksejo galva bet pasimetus bobule.. bet siaip tai labai ziurisi graziai.. o del akmenu tai eicau po visus laukus ieskot jei tik tokiu butu lotuliukas.gif . aplamai tai turbut karjeruose reika ieskot ? (sorry uz durna klausima, me s ka tik sklypa zole uzsejom, tai apie augalus tik teoriskai zinau bet viskas grazu ka jus cia rodot ir viska -kiek telpa deduosi i smegeneles, nes norisi kazka jau daryt... Cia forume viena forumiete man zadejo imesti is zurnalo kazkokiu ideju, bet prapuole kazkaip jinai.. as savaitgali nufotkinsiu zelianti sklypa imesiu i foruma, ir paprasysiu jusu patarimu, jei galima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 12, 14:36)
Per daug nesusizavek tuo augaliuku, kaip issiaiskinom cia, jis musuose neziemoja.

Nu bet kodel vokietijoje jie ziemoja, nu niekaip nesuprantu, juk ten irgi buna salciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 12, 14:45)
Nu bet kodel vokietijoje jie ziemoja, nu niekaip nesuprantu, juk ten irgi buna salciu g.gif

I si klausima vaizdziai galesiu atsakyti po ziemos, anuz ivyks stebuklas ir... bigsmile.gif praziemos
Papildyta:
QUOTE(ita2 @ 2008 09 12, 14:42)
savaitgali nufotkinsiu zelianti sklypa  imesiu i foruma, ir paprasysiu jusu patarimu, jei galima 4u.gif

tai zinoma kad parodyk ir klausk, o jei nori daugiau nuotraukyciu tai pavaiksciok po kokias 6 paskutines temas ten rasi nemazai publikuotu, tame tarpe ir mano, gal kokia ideja nusigvelbsi. Jeigu neturi laiko skaitinet, tai nors perzvelk, o jei kas patiks visada kazkur netoliese rasi ir aprasyta atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 09 12, 15:24)
I si klausima vaizdziai galesiu atsakyti po ziemos, anuz ivyks stebuklas ir...  bigsmile.gif praziemos
Papildyta:

tai zinoma kad parodyk ir klausk, o jei nori daugiau nuotraukyciu tai pavaiksciok po kokias 6 paskutines temas ten rasi nemazai publikuotu, tame tarpe ir mano, gal kokia ideja nusigvelbsi. Jeigu neturi laiko skaitinet, tai nors perzvelk, o jei kas patiks visada kazkur netoliese rasi ir aprasyta atsakyma  mirksiukas.gif

4u.gif savaitgali skaityt bandysiu...
Atsakyti
vakar prisiskaicius kaip sodina tulpes pavasariui i vazonus, siandien prisipirkau svoguneliu... kroku, narcizu, tulpiu... kazi jei as juos visus i viena sukisciau? pradzioj krokai, poto tulpes su narcizais suzydetu... ar nelabai as cia teisingai mastau?
Atsakyti
gal kas žino, kokio dydžio/ploto statiniui nereikia leidimo? norim stoginę/daiktinę pasistatyt be popierizmo. arba patarkit, kur ieškot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2008 09 12, 16:29)
gal kas žino, kokio dydžio/ploto statiniui nereikia leidimo? norim stoginę/daiktinę pasistatyt be popierizmo. arba patarkit, kur ieškot smile.gif

bandyk paskaitinėti čia
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 12, 14:45)
Nu bet kodel vokietijoje jie ziemoja, nu niekaip nesuprantu, juk ten irgi buna salciu g.gif

is kur zinai,kad ziemoja mirksiukas.gif

mano astriuku puodas visame grazume ax.gif o gal ir ne astriukai,bet tos gelytes man panasios i rudenines astras g.gif
user posted image

ir trispalve petunija wub.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 12, 16:48)
is kur zinai,kad ziemoja  mirksiukas.gif

mano astriuku puodas visame grazume  ax.gif o gal ir ne astriukai,bet tos gelytes man panasios i rudenines astras  g.gif
user posted image

ir trispalve petunija  wub.gif
user posted image

Nu tikros rudens geles ir spalvos wub.gif O virsuj tikrai astriukai mirksiukas.gif .Turiu ir as kelmeli, bet pas mane dar nezydi
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 09 12, 15:37)
vakar prisiskaicius kaip sodina tulpes pavasariui  i vazonus, siandien prisipirkau svoguneliu... kroku, narcizu, tulpiu... kazi jei as juos visus i viena sukisciau? pradzioj krokai, poto tulpes su narcizais suzydetu... ar nelabai as cia teisingai mastau?

as irgi taip jau padariau pries savaite. krokus sukisau su tulpemis spalvas paderinus. kas bus nzn ax.gif bet kazkaip pagalvojau kad idomiau butu. tik kaip reiks ta puoda pavasari iskasti , jei zeme bus isalus : lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 12, 16:48)
is kur zinai,kad ziemoja  mirksiukas.gif

mano astriuku puodas visame grazume  ax.gif o gal ir ne astriukai,bet tos gelytes man panasios i rudenines astras  g.gif

aš tokių astru atsisakiau unsure.gif Iš tikrųjų labai gražu, kai spėja pažydėt, bet pas mane jie taip vėlai sužydėdavo, kad vos pražysta ir šalnos nukanda, tai teko ieškoti kitų variantų ax.gif
dabar vėl užsiveisiau, lyg turėtų kitokie būt, žadėjo, kad pasidžiaugsiu žiedais smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ita2 @ 2008 09 12, 17:03)
as irgi taip jau padariau pries savaite. krokus sukisau su tulpemis spalvas paderinus. kas bus nzn ax.gif  bet kazkaip pagalvojau kad idomiau butu. tik kaip reiks ta puoda pavasari iskasti , jei zeme bus isalus : lotuliukas.gif

iškasinėk, kai matysi, kad dygti pradeda, tuo metu jau žemė bus atsileidusi šiek tiek. Aš tai tokį darbą MB patikiu - parodau kryptį ir liepiu parnešti, tai ką iškas su visu vazonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 12, 16:48)
is kur zinai,kad ziemoja  mirksiukas.gif

mano astriuku puodas visame grazume  ax.gif o gal ir ne astriukai,bet tos gelytes man panasios i rudenines astras  g.gif
user posted image

ir trispalve petunija  wub.gif
user posted image

labai grazios petunijos. isduokit paslapti ka jus darot kad nenugeibsta jos puoduose. pas mane zemeje dar ir dabar visam grozyje zydi visa vasara, o tos kurios puoduose-loveliuose jau pries kelias svaites nurovem.. ir tresem ir laistem ir vis tiek. kaip islaikot tokias grazia iki siu dienu? gal kokia stebuklinga apeiga reikai zinot? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ita2: 12 rugsėjo 2008 - 16:13