Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 32

QUOTE(rokoko @ 2008 09 13, 00:14)
Rudeniniai ziedeliai is kiemo  ax.gif  blush2.gif [minus jurginai,  rudbekijos, dar kazkas-- jau rodziausi]

Mergaites, kodel nesirodot VELYVIU? Mb sako: ziurek, tavo kariuomene isrikiuota zydi lotuliukas.gif  o as sakyciau - belaisviai vargsiukai verysad.gif bet vis tiek grazu wub.gif [paskui sukisiu, kur reikia]
user posted image

SAULAINES patvory:
user posted image
kitaip:
user posted image
''janina'' RATILIAI [jau rodziau,  bet pirmakart auginu, tai negaliu atsigeret blush2.gif ]
user posted image

tai toks kaimas  rolleyes.gif


Pirma nuotrauka- turbut pati graziausia kiek maciau tavo demonstruotu 4u.gif Man velyviu spalva tokia sintetine, kad sunku juos kazkur derinti, o sitas variantas yra puikus! As taip ir palikciau..
Grazus vaizdas su saulaine, o ratiliai irgi puikus.
Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 13, 00:38)

Labai jau man cia grazu, tie akmeniniai takeliai man tai wub.gif o ir gelytes prie tos zalumos wub.gif

Papildyta:
QUOTE(rokoko @ 2008 09 13, 00:14)

Mergaites, kodel nesirodot VELYVIU? Mb sako: ziurek, tavo kariuomene isrikiuota zydi lotuliukas.gif  o as sakyciau - belaisviai vargsiukai verysad.gif bet vis tiek grazu wub.gif [paskui sukisiu, kur reikia]
user posted image

Nu man prie tos egles jos wub.gif (o ir pati egle labai, labai wub.gif )
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 09 12, 23:14)
* Mergaites, kodel nesirodot VELYVIU? Mb sako: ziurek, tavo kariuomene isrikiuota zydi lotuliukas.gif  o as sakyciau - belaisviai vargsiukai verysad.gif bet vis tiek grazu wub.gif [paskui sukisiu, kur reikia]
user posted image
** ''janina'' RATILIAI [jau rodziau,  bet pirmakart auginu, tai negaliu atsigeret blush2.gif ]
user posted image
*** HIMALAJINIO PEDLAPIO uogos
user posted image

* velyvius jau norejau rodytis wub.gif , tik vis fotika pamirstu i statybas pasiimt, viendiene (zemoji) irgi parode kaip zydes ir kvepes ateity... tavo velyviu "paradas" dabar atrodo kaip manuju juku biggrin.gif .
** sitie ratiliai ispudingi (siaip nesu ju fane) thumbup.gif ...
*** taip norejau taip norejau Him.pedlapio, nusipirkau pernai, palikau augt pas mama, is pavasario lyg gyvas buvo, bet dabar nudziuves stagaras tik stovi verysad.gif .
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 12, 23:38)

tavo velyviu grazumas - cia spalva is tikruju violetine, ar tik taip atrodo bigsmile.gif . As maciau pilnaviduriu pirkti, ant paveikslo bais grazus, kazin kaip naturoj, nesu tokiu macius... o kaina doh.gif doh.gif doh.gif .

QUOTE(smth1 @ 2008 09 13, 11:22)
Man velyviu spalva tokia sintetine, kad sunku juos kazkur derinti, o sitas variantas yra puikus! As taip ir palikciau..

ko tai tos mintys vis sutampa biggrin.gif ... ziuriu jau antra diena i velyvius ir galvoju kuo cia juos ireminus, kad taip saldu nebutu g.gif .
Atsakyti

Aciu del atsiliepimu apie velyviu ''kariuomene'' 4u.gif
Ten rakursas - is balkono pritraukta, todel ta egles saka taip wub.gif
siaip salimais tos egles ir isrikiuota. biggrin.gif

O ratilius vis skinu ir skinu progoms visokioms - visi, kas gavo, dziaugesi wub.gif
Ne tik grozis, bet ir nauda thumbup.gif
butinai juos kartosiu kitamet, jokiu rupesciu su jomis nebuvo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2008 09 13, 13:11)
** sitie ratiliai ispudingi (siaip nesu ju fane)  thumbup.gif ...

drinks_cheers.gif as ir tiesiog nemegau ju ,
atsimenu is vaikystes, jei jau rugsejo pirmajai tevai liepia nest ratilius, o ne kokia gladijole, tai baisiai jauciausi prislegtai ir gedingai, tokia prasta kvietka... schmoll.gif visa nuotaika budavo sugadinta. verysad.gif
Pernai vasaros pabaigoj teko matyt didziule siu ''janina'' puokste, na susileidau ... rolleyes.gif sunku buvo patiket, kad tai ratiliai blink.gif
Ziedu dydis ispudingas [kaip tu didziuju chrizantemu panasiai, siek tiek mazesni], ir tas spalvos subtilumas, ziedapy perejimas is ryskesnio i blysku - apvytimo efektas wub.gif [netaip neseniai tokios rozes ''apvytusios'' kremines buvo madoj]
http://i262.photobuc...fDSCF9891-1.jpg
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2008 09 13, 13:11)
viendiene (zemoji) irgi parode kaip zydes ir kvepes ateity...

na ta zemoji [stambesniais ziedais] lyg ir nekvepia g.gif pas mane irgi zydi jau geras pora savaiciu.
pamatysi, kaip smulkioji aukstesne kvepia rolleyes.gif

tiesa, is mano knygos:
''smulkiaziedes viendienes negalima sodinti netoli stambiaziedziu, nes tuomet issigimsta, sustambeja''

Atsakyti
QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 12, 23:45)
Čia smulkiažiedsės surfinijos "milijonas varpelių" arba dar kalimorais vadina.
Wolke įspūdingai atrodo  wub.gif  thumbup.gif

aciuks.gif taip taip cia tie milijoniniai varpeliai, sios vasaros naujiena - sitie trispalviai

QUOTE(išdykėlė @ 2008 09 13, 00:10)
Wolke , o pas tave tikrai astriukė? Man atrodo, kad ten šiušelė g.gif
`
gal ir ne astriuke,tikriausiai tu teisi...as pavadinimo tai pati nezinojau,tik kad ziedeliai man panasus i astru ax.gif

Vida777 nebesusigaudau, kur tu dabar laikaisi g.gif ax.gif

o kas tie ratilai g.gif blush2.gif astros ar jurginai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 09 13, 13:54)
o kas tie ratilai   g.gif  blush2.gif astros ar jurginai  doh.gif

liaudiskai vadinami ''astrais'', nors liet. pavad yra ratiliai
lot. callistephus chinensis, kininiai ratiliai.
tai vienmetes geles, ju daugybe veisliu.

jurginai yra jurginai [dahlia] - sakniagumbiniai augalai.

o is tiesu liet. ''atrais'' reikia vadint daugiamecius astrus, lot. aster

labai panasus ziedai ratiliu, astru, jurginu, chrizantemu, skaisteniu [is tiesu tai spalvotosios chrizantemos], pilnaviduriu ramuniu [didziagraize baltagalve, irgi ''crizantema''], ir tt.
Atsakyti
QUOTE(Srove @ 2008 09 12, 14:45)
Nu bet kodel vokietijoje jie ziemoja, nu niekaip nesuprantu, juk ten irgi buna salciu g.gif

ilgiau trunka šiltasis sezonas, o jei šalčiai ir užeina, tai jie trumpesni nei pas mus ir čiut čiut šiltesni wink.gif
QUOTE(kice @ 2008 09 12, 17:51)
Lubinas- labai paprasta daugiamete gele.. Pas mane auga saules atokaitoje, labai nereikli, bet turi ispudingas saknis. Kai nuzydi - tampa nebedekoratyvi, tada nupjaunu lapus ir stiebus, po kiek laiko isleidzia naujus. Netgi speja prazydeti.

ačiū 4u.gif

rokoko, o kur viržiai? unsure.gif ir paskaityk, ką Knifofija rašo apie Pėdlapį himalajinį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sraunius: 13 rugsėjo 2008 - 14:47
Isbegau kieman, o jau salta unsure.gif , tai fotika turbut paskutini karta kieme panaudosiu siemet, nes greit nebus ka fotkinti, rodau savo nauja augaliuka uz akmenu, aisku be pavadinimo blush2.gif (jei kuri zinot gerai butu ir man suzinoti)
user posted image
O cia naujasis pieris, tik nesuprantu, ar dabar jis zydi, ar tik siaip lapu spalva tokia? g.gif
user posted image
Lobelija dar vis tebezydi wub.gif

user posted image
O ant kalniuko prisodinau''kerpiu'' biggrin.gif

user posted image
O va cia dvigubas vaizdelis, be tvoros biggrin.gif

user posted image

Pamirsau uosialapi nufotkinti, kazkoks velnias isimete, pradejo lapus grauzti, pradejo ruduoti, dziuti g.gif
Atsakyti
Srove, o kokia tvora ateity bus? Matysis visas kaimynės turtas? bigsmile.gif

Labai labai skubėjau, tai blogai pozavimui pasidėjau vabaliūkštį. Nusimato ilga terlionė su jo giminaičiais.
Atsakyti
1. is kur gaunate velyviu? Juos pavasari gal maxima pardavineja? Nes dabar tai nera..
3. Pentinai - vienmete gele?
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2008 09 13, 17:00)
1. is kur gaunate velyviu? Juos pavasari gal maxima pardavineja? Nes dabar tai nera..
3. Pentinai - vienmete gele?

1. čia pirkau.. Buvo balti, violetiniai ir violetiniai pilnaviduriai. Parodoj LŽŪU turėtų dalyvaut wink.gif
3. Daugiametis Delphinium ( lot. k.)
Atsakyti
Noriu pentiniu.. ir noriu velyviu wink.gif
Bet parodoj tikrai nedalyvausiu- reikia ieskoti kitu budu prasimanyti siu geliu..
Atsakyti