Įkraunama...
Įkraunama...

Šiuo metu madinga....

QUOTE(Liumix @ 2006 10 25, 20:13)
user posted image
Labai noreciau kirpciuku, tokiu ilgu ir tiesiu, uz antakiu  wub.gif  Bet ar tiks? gal kas patartu, pvz kurios turi kirpciukus, ar lengva juos priziuret?

Tiesintis su tiesintuvu reikes rolleyes.gif
Atsakyti
Bet ar tiks???? vat kur klausimas?
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...d...;view=4&p=1
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 10 11, 17:26)
Man tai juokingi tokie kuodukai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



o, as toky pries miega susirisu, atsikelus panasiai atrodau, o cia ant podiumo eina lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 20:01)
o mano plaukai stori ir ilgi... tik gaila - nesusitvarkau as su jais schmoll.gif  susirist negaliu - pradeda skaudet galva, tempia, o ir nesilaiko verysad.gif  tai tenka vaikscioti palaidais. tik jau taaaip nusibodo cry.gif gal kas turit ideju, kaip nesioti ilgus plaukus?


o tai tu gal aukstai risi ir tempia galwos oda uztai ir skauda? g.gif pabandyk paprasta laisvesne kasa susipinti, koky grazu segtuka prisisegti, sklastyma sone pasidaryti 4u.gif seip graziausia tokius plaukus palaidais nesioti ir tokioms kaip as pawyda balta kelti 4u.gif jei nusibodo, paieskok ydomesniu juosteliu, segtuku, paeksperimentuok su sklastymais, pasigarbanok plaukus ir kas karta atrodysi kitaip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Alaja @ 2006 10 24, 16:18)

Labai grazi mergaite bigsmile.gif Tos juostos juodos man super atrodo ant sviesiu plauku ( kaip ir juodi auskarai, beje). Na, bet as tai brunete flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2006 11 01, 01:27)
Labai grazi mergaite  bigsmile.gif Tos juostos juodos man super atrodo ant sviesiu plauku ( kaip ir juodi auskarai, beje). Na, bet as tai brunete  flirt.gif

Tai dekis kokia sviesia juosta rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Liumix @ 2006 10 25, 23:08)
Bet ar tiks???? vat kur klausimas?

Kartais paeksperimentuot visai naudinga mirksiukas.gif Niekada nesuzinosi nepabandzius :mirksiukas:Plaukai ne dantys-ataugs rolleyes.gif
Atsakyti
Man labai patinka tinkliukai ant plauku, per vasaros karscius pats tas ax.gif Ypac toms, kas turi kirpciukus doh.gif Va tokie smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Shalimar cia Tu nuotraukose? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 11 02, 19:50)
Shalimar cia Tu nuotraukose?  blush2.gif

biggrin.gif na taip, neturiu dabar jokiu programu po ranka nuotrauku apkarpymui. Esme tai tinkliuke blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 11 02, 21:52)
biggrin.gif na taip, neturiu dabar jokiu programu po ranka nuotrauku apkarpymui. Esme tai tinkliuke blush2.gif



Zinau, kad tinkliuke, bet .... smile.gif tau jis tinka mirksiukas.gif

As kai trurejau ilgus plaukus, tai turejau toki plauku papuosala, su gelyte, o prie jo buvo ir toks tinkleleis, tai tos plaukus i kuoduka ir apvinioji tinklieliu + gelyte, buvo labai grazu wub.gif ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 11 02, 19:52)
biggrin.gif na taip, neturiu dabar jokiu programu po ranka nuotrauku apkarpymui. Esme tai tinkliuke blush2.gif



o kur tuos tinklelius galima rast? kazkaip net nemaciau tokiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2006 11 02, 19:20)
Man labai patinka tinkliukai ant plauku, per vasaros karscius pats tas ax.gif Ypac toms, kas turi kirpciukus doh.gif Va tokie smile.gif

user posted image
user posted image



gražiems žmonėms viskas tinka wub.gif

aš tai gyvenime neužsidėčiau tinkliuko, nes atrodyčiau kaip iš kaimo gludumos lotuliukas.gif
Atsakyti