Įkraunama...
Įkraunama...

Turto "perrašymo" procedūros: pirkimas

QUOTE(melynas dangus @ 2012 05 01, 12:13)
Jeigu paveldit nekilnojamaji turta, paveldejimo teises liudijimas turi buti uzregistruotas Nekilnojamojo turto registre. Jei paveldimi automobiliai - i Regitra

notare sake,kad betkada galima uzregistruoti NTR ar yra koks terminas po sutarties sudarymo? kalbu apie renta
Papildyta:
ar reik moket NTR koky mokesty,nesant laiska is notares(registruot NT)gavus renta
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 05 01, 19:02)
notare sake,kad betkada galima uzregistruoti  NTR ar yra koks terminas po sutarties sudarymo? kalbu apie renta
Papildyta:
ar reik moket NTR koky mokesty,nesant laiska is notares(registruot NT)gavus renta


nera lyg terminu. moketi reikia. kainos yra www.kada.lt

Atsakyti
Norim sudaryti buto pirkimo sutartį, kuriame ir gyvename jau daug metų. Tas butas mamos, tačiau kadangi yra bendra nuosavybė su patėviu, dovanoti neišeina. Taigi norim susitvarkyti dokumentus. Ar reikės kokių dokumentų iš vaiko teisių, nes registruoti nepilnamečiai, tačiau juk jie ir liks ten gyventi toliau, butas mūsų šeimos tik teisiškai nesutvarkytas.
Atsakyti
Sveiki.mano mamos sese,gyvenanti amerikoje nori padovanoti mamai dali namo,kita dalis priklauso mamai.nuo ko viska pradeti?
Atsakyti
QUOTE(bumce @ 2012 05 02, 08:55)
Norim sudaryti buto pirkimo sutartį, kuriame ir gyvename jau daug metų. Tas butas mamos, tačiau kadangi yra bendra nuosavybė su patėviu, dovanoti neišeina. Taigi norim susitvarkyti dokumentus. Ar reikės kokių dokumentų iš vaiko teisių, nes registruoti nepilnamečiai, tačiau juk jie ir liks ten gyventi toliau, butas mūsų šeimos tik teisiškai nesutvarkytas.



Kad nepilnamečiai deklaruoti, tas nieko nekeičia, iš Pirkėjų reikia tik asmens dokumentų.
Atsakyti
norim parduot savo buta ,yra nepilnameciu vaiku .turiu sudarius rentos sutarty (dalis namo)
ar parduodant buta galeciau /uztektu paaiskint ,kad vaikai gyvens rentos sutarties numatytam nekilnojamam turte
p.s su rentos moketoja nutare parduoti ir ta nekilnojama turta,kad galetume isigyt viena didesny?ar pirma bandyt parduot rentos sutartim padaryta nekilnojama turta ?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Noreciau pakeisti sutarti, butas yra mano vardu uzrasytas, tai noriu atgal tam zmogui perasyti ir kad jis man testamenta uzrasytu, kvailokai gal skamba, bet neturiu kitos iseities, iskilo nemazai problemu del to buto blink.gif
Gal galit patarti kaip cia su tais testamentais, ar saugiau dovanojimai ir kitos paveldimos sutartys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prabegom123: 16 gegužės 2012 - 15:47
QUOTE(prabegom123 @ 2012 05 16, 15:46)
Sveiki  4u.gif
Noreciau pakeisti sutarti, butas yra mano vardu uzrasytas, tai noriu atgal tam zmogui perasyti ir kad jis man testamenta uzrasytu, kvailokai gal skamba, bet neturiu kitos iseities, iskilo nemazai problemu del to buto blink.gif
Gal galit patarti kaip cia su tais testamentais, ar saugiau dovanojimai ir kitos paveldimos sutartys?

na,ziurint kam ax.gif mamai ,sesei ar svetimam cool.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2012 05 16, 16:24)
na,ziurint kam ax.gif mamai ,sesei ar svetimam cool.gif

Mociutei smile.gif
Atsakyti
Sveiki, reikia įvertinti nekilnojamo turto (namo) kainą, kad būtų galima įrodyti ar priklauso pašalpa, ar ne. Gal galit patarti kur galima tai padaryti kuo pigiau? Kol kas teko susidurt tik su viena įstaiga, pas juos kainuotų 1000 litų. Visiškai nenusimanau šituose reikaluose, bet man tai atrodo tikrai daug...
Atsakyti
merginos, tokia situacija: sutuoktiniu pora uz slauga ir ju prieziura nori uzrasyti musu vardu savo buta (butu dovanojimas), kadangi nei jie, nei mes nesame stiprus tokio tipo dokumentacijoje, kokia yra tvarka ir nuo ko reikia pradeti? 4u.gif ar is pradziu reikia pas advokata, kad surasytu dovanojimo sutarti, o po to pas notara ar kaip? blush2.gif
ar nuo dovanojamo turto mokami mokesciai?
aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Aylin: 12 birželio 2012 - 14:01
QUOTE(~Aylin @ 2012 06 12, 13:51)
merginos, tokia situacija: sutuoktiniu pora uz slauga ir ju prieziura nori uzrasyti musu vardu savo buta (butu dovanojimas), kadangi nei jie, nei mes nesame stiprus tokio tipo dokumentacijoje, kokia yra tvarka ir nuo ko reikia pradeti? 4u.gif ar is pradziu reikia pas advokata, kad surasytu  dovanojimo sutarti, o po to pas notara ar kaip? blush2.gif
ar nuo dovanojamo turto mokami mokesciai?
aciu 4u.gif

Jei uz slauga ir prieziura tai ne dovanojimas, o renta (islaikymas iki gyvos galvos). Visiskai kito tipo sutartis. Sutartis rengia patys notarai, advokato sitam reikalui nereikia (tik papildomos islaidos bus).
Tai ir pradekit nuo to, kad rasit notara, kuris pasakys kokius dokumentus pristatyti.
Nuo DOVANOJIMO svetimam zmogui yra mokesciai, bet pas jus ne dovanojimas bus o renta, nuo rentos mokesciu valstybei nera.
Papildyta:
QUOTE(prabegom123 @ 2012 05 16, 15:46)
Sveiki  4u.gif
Noreciau pakeisti sutarti, butas yra mano vardu uzrasytas, tai noriu atgal tam zmogui perasyti ir kad jis man testamenta uzrasytu, kvailokai gal skamba, bet neturiu kitos iseities, iskilo nemazai problemu del to buto blink.gif
Gal galit patarti kaip cia su tais testamentais, ar saugiau dovanojimai ir kitos paveldimos sutartys?


Dovanojimas saugiau, nes testamenta bet kada galima pakeisti (savininkas pakeis testamenta ir tu apie tai net nesuzinosi). Kitokiu "paveldimu" sutarciu nera. Jeigu svarbu nebuti savaininke dabar, o tapti savininke tik po mirties, lieka tik testamntas. bet kaip minejau, jis neduoda 100 proc garantijos.
Atsakyti